• nakoupil v obchodě ShopMK.cz před 2 měsíci

• Rychlé doručení
    • Výborná kvalita za dobrou cenu
  • nakoupil v obchodě ShopMK.cz před 4 měsíci

Veľmi rýchlo vybavená a doručená moja objednávka

• nakoupil v obchodě ShopMK.cz před 4 měsíci

• Druhý den doručeno
    • PARÁDA
  • nakoupil v obchodě ShopMK.cz před 6 měsíci

• kvalita za rozumnu cenu
  • nakoupil v obchodě ShopMK.cz před 10 měsíci

• Rychle dodání
    • Peněženka úžasná a praktická

Při hledání kasirky jsem hledala podle vzhledu a materiálu a jsem rada ze jsem našla přesně tuhle úžasnou kasirku kterou s oblibou ji používám

• Nejlepší obchod.

Vše by OK

• nakoupil v obchodě ShopMK.cz před 1 rokem

Nenakupovala jsem poprvé a jsem vždy velmi spokojená ...opravdu kvalitní zboží.

• Velká spokojenost
  • nakoupil v obchodě ShopMK.cz před 1 rokem

• Objednala jsem si pouzdro na kasir tašku,která mi nebyla doručena,pry byla odeslana a kurýr nebo kdo se nenamahal zaailku dodat.

Reakce obchodu ShopMK.cz

zásilky zasíláme Českou poštou, v den kdy je zásilka odeslána zasíláme SMS s touto informací a také s číslem pro sledování zásilky, sledovat ji můžete zde https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/vasecislo
    S Českou poštou mám zkušenost, že ne vždy si její pracovníci plní 100% své povinnosti a nedají informaci o zásilce která je následně uložena na poště, v takovém případě lze kdykoliv po obdržení SMS zajít na Vaší poštu a tam Vám zásilku vydají.
    Zákazníci jsou také upozorněni emailem po cca 10 dnech o končící lhůtě pro uložení na poště a i já v tomto termínu volám na telefonní číslo z objednávky zákazníkovi a informuji ho o této situaci, jako i v tomto konkrétním případě.
    Bohužel je dnes hodně zákazníků kteří si zboží objednají a posléze nevyzvednou, vůbec si neuvědomují, že náklady na odeslání jsou dost vysoké a nemají ani dost slušnosti se omluvit a nebo splnit to k čemu se zavázali při objednání zboží.

Je mi líto, že zákaznice své zboží neobdržela, ale mohla postupovat dle výše uvedených bodů a nebo zavolat na mé číslo 603224460 kde jsem vždy ochoten problém vyřešit.

Miloslav Kubín
    ShopMK.cz

• nakoupil v obchodě ShopMK.cz před 1 rokem

• Obchod jako takový je perfektní jen by měli změnit přepravce délka dodání u České pošty na vzdálenost asi 20km trvá již 6 pracovních dní a ještě není doručena

Byl jsem celkově spokojen

• nakoupil v obchodě ShopMK.cz před 2 lety

Kvalitní vyrobky...tot vse :)

• Dobrá cena
  • nakoupil v obchodě ShopMK.cz před 2 lety

• přijatelné ceny za kvalitní produkty
    • poupravila bych jen webové stránky

Obchod na mě zapůsobil zajímavým zbožím se zajímavými cenami, kvalita vynikající, komunikace taktéž bez chyby. Určitě můžu doporučit

• Měla jsem zde už několik atypických objednávek. Vše bez problémů za skvělou cenu. Kasirku mám již několik let a je pořád stejná.

Darovala jsem i zde koupené zboží,které je pořád v top stavu i po několika letech

• nakoupil v obchodě ShopMK.cz před 2 lety

Trochu slabší internetové stránky, ale zboží a dodací doba perfektní.

• nakoupil v obchodě ShopMK.cz před 2 lety

• Príjemná a hlavne rýchla komunikácia a aj zaslanie. Som maximálne spokojna s vašimi službami len tak ďalej.
    • Nenašla som slabiny.

Úžas a paráda. Odporúčam každému. Nezažila som ešte taký rýchly prístup a tak vyjsť v ústrety. Ďakujem veľmi pekne.

• kvalita
    • penazenka ma pekne prevedenie aj kvalitu, chyba mi suchy zips alebo cvocek na jej zapnutie zvonka.

Reakce obchodu ShopMK.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, pro vnější zapínání peněženky bylo možno předvolit 3 pinové zapínání jako zde na videu http://www.youtube.com/v/p6B9KKII2Oc&autoplay=1

• nakoupil v obchodě ShopMK.cz před 2 lety

• kvalitné opasky za dobré ceny

najskôr bol problém s funkciou e-shopu pri objednávaní, ale po oznámení majiteľ/pracovník chybu promptne odstránil