• Rychlost a solidnost

Perfektní komunikace a rychlost dodání až neuvěřitelné V neděli večer objednáno v uterý ráno jsem balíček měla A to prosím před vánocema

• komunikace, ochota, sortiment
    • nevím

• Rychlé dodání,hezké zboží

Našla jsem zboží které mně vyhovuje,byla jsem spokojená s prvním nákupem,proto jsem si objednala znovu.Obchod bych doporučila,rychlé dodání a kvalitní zboží.Určitě si ještě objednám.

• Je perfektní, že prodejce se soustředí na konkrétní druh zboží, a to zaručuje určitou kvalitu výrobků.
    • Neshledala jsem

Solidní firma, kvalitní zboží,rychlé dodání!

• zadny

super

100% spokojenost jak ve kvalitě zboží tak v rychlosti doručení..

• Žádné poštovné!

• bezproblémový nákup a kvalita zboží

Doporučuji dal jsem na recenzi od ostatních a byla to pravda

• -přehlednost
    • -spolehlivost nákupu

Vřele doporučuji, plná spokojenost

• velmi dobré ceny
    • kvalitní a pěkné zboží

Kvalitní prodejce kvalitního zboží. Perfektní komunikace i po telefonu. Výrazně doporučuji!!!

• úspora času
    • objednání z domova
    • žádné jsem neshledala

velký výběr
    zboží kvalitně vyobrazené
    doporučuji tento obchod pro serioznost

• rychlost, soilehlivost
    • nemá slabiny

• Kapsa,kterou sem objednal,se hned na boku druhý den odchlípla,ale lepidlo to spravilo,škoda,že přední kapsička na tužku je moc uzka tužka zaleze jen do pulky,jinak v poho.

Kupovala jsem zde číšnický flek. Tento obchod byl jediný který nabízí fleky barevné a přitom z kůže. Koupila jsem si červeno-černý a mám s ním úspěch. A navíc je to česká výroba.

• nabízí produkt, který hledám

• Rýchle a spoľahlivé. A samozrejme cena v pomere ku kvalite výborná.
    • Nič mi nenapadá.

Vrele doporučujem slovenským zákazníkom. Na našich stránkach som nenašiel nič, čo by bolo tak prehľadné a cenovo výhodné. Skvelá práca obchodníkov aj webmastra.

naprostá spokojenost

Nákup bez problému, pouze bych uvažovalo o možnosti změny dopravce, spolupráce s Českou poštou je opravdu velice komplikovaná. Zásilka byla expedována v pondělí, zboží jsem očekávala tedy v úterý, zaváženo bylo teprve ve středu, ale ani ve středu se na dodací adrese nikdo nedostavil a při "nezastižení adresáta" nenechali ani vzkaz ve schránce. Pokud bych nesledovala zásilku na internetu a nevolala poštu, balíček bych pravděpodobně vůbec nedostala.

Reakce obchodu ShopMK.cz

Máte pravdu, že Česká pošta má občas problémy se svými zaměstnanci, kteří si neplní své povinnosti na 100% a to hlavně ve větších městech, někdy se jim ani nedivím když místo pošťáků jsou z nich pojišťováci a kdoví co ještě.

S Českou poštou mám většinou velmi dobré zkušenosti a dodávají zásilky do druhého dne a také cena za kterou Vaše objednávky doručuje je zatím bezkonkurenční.