• přehlednost, seriosnost

mohu doporučit

• ŠIROKÝ SORTIMENT

VELKÝ A HEZKÝ VÝBĚR

• Výběr sortimentu
    • Člověk si zboží nemůže vyzkoušet předem

• kvalita

• zboží jsou kvalitní a sexy
    • jako každý internetový obchod, nemůžu vyzkoušet zboží

• obchod nabízí zboží, které jsem jinde nesehnala...

• velmi rychlá komunikace i dodací lhůta (až moc, musela jsem ji prodloužit:))
    • že si ty boty nemůžete zkusit jako v normálním obchodě a i při koupi stále stejné velikosti vám ty boty nemusí sedět

sice je to menší obchod s taneční obuví, ale za to s daleko lepší komunikací a velmi rychlou odezvou.. i webové stránky jsou velice příjemné :)

Reakce obchodu Sexy obuv

Děkujeme za vaší kladnou reakci. Při objednání špatné velikosti bot, nabízíme nadstandardních 30 dní na výměnu zboží.

Ačkoliv moje objednávka byla do 30 minut stornována s tím, že zboží již nelze objednat (špatně označená skladová dostupnost:-), tak v nabídce je stále.. láká mě možnost objednat si znovu:-) Gratuluji všem, co se jim podařilo něco nakoupit..

Reakce obchodu Sexy obuv

Dobrý den, omlouváme se, spodní prádlo je pro nás bohužel okrajový sortiment a nemáme vždy nastaveny aktuální skladovou dostupnost. U bot se nám to již nestává.

• Široký sortiment
    • Interní komunikaci

Doporučuji - zákaznický přístup velmi dobrý a rychlý - řešení problémů uspokojivé.

• majú v ponuke obuv, ktorú inde nenájdete
    • osobná emailová komunikácia na otázky bola veľmi rýchla, ale čo sa týka generovaných mailov a stav objednávky, takmer žiadne info

ja by som objednala opäť, obuv cestuje z USA, preto je dlhšia doba čakania na topánky, ale ja som ich mala za 3 týždne doma, čo je myslím akurát. Nemusela som ani meniť veľkosť, všetko bolo v poriadku.

Reakce obchodu Sexy obuv

Dobrý den, děkuji za hodnocení. Máte pravdu informace o stavu objednávky nejsou nastaveny zcela ideálně, pokusíme se s nimi lépe pracovat.

• Objednala jsem si boty z výprodeje, které byly skladem a byly mě doručeny hned druhý den.

Reakce obchodu Sexy obuv

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. U skladových bot se snažíme vždy odeslat co nejdříve, ve většině případů ještě týž den.

• Nádherné,originální boty, které jsem nikde
    • jinde neviděla.

Kdo má rád originalitu,ať neváhá!!!!!!
    Boty jsou jedním slovem prostě úžasné.

Reakce obchodu Sexy obuv

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení našeho sortimentu.

• Přehlednost
    • Potřebovala jsem konkrétní druh bot
    • Slebší přehlednost ve velikostech
    • Bylo mi poslána 2x jiná velikost

Potřebovala jsem konktétní botky na ples
    Moje zkušenost dobrá,komunikace-spokojenost,paní příjemná,vyšla mi vstříc
    Obchod bych určitě doporučila(i přes malé komplikace)

Reakce obchodu Sexy obuv

Dobrý den, ano bohužel bylo mezi námi nedorozumění v komunikaci. A jsme rádi že se nakonec vyřešilo k vaší spokojenosti.

• vyber topanok a originalitu topanok,
    • dost vysoke ceny a malo akciove topanky....viac by ste mali robit vypredaje topanok

ked mas peniaze a chces nieco ine ako kupis v kazdej obyvy tak si objednaj zo stranky sexi boty.cz

Reakce obchodu Sexy obuv

Dobrý den, děkujeme za kladný komentář. Výprodeje děláme hlavně na skladové boty, které jsme schopni dodat rychleji.

• rychlost doručení objednaného zboží

velká spokojenost

• velký výběr, přehlednost, neplatila jsem poštovné, slevy

určitě obchod doporučuji, velký výběr bot

• široký sortiment
    • rozumné ceny
    • snaha komunikovat se zákazníkem
    • neaktuální informace o skladové dostupnosti
    • z nejasného důvodu provozují několik různých e-shopů se stejným zbožím v rámci jedné firmy

Obchod jsem si vybral protože jako jediný měl požadovanou položku údajně skladem.
    Po objednání a zaplacení se obchodník ozval s tím, že zboží již prodali na kamenné prodejně a tak bude dodatelné až později.

Ke cti obchodníkovi budiž že jej nakonec v prodlouženém termínu dodal a za původní skladovou cenu a na začátku nabídli alternativy včetně vrácení peněz.