• přehlednost, seriosnost

mohu doporučit

• Obuv nevypadá jako na obrázku, velikost neodpovídá, normálně nosím 41, tato velikost je tak o dvě čísla větší.

Reakce obchodu Sexy obuv

Dobrý den, velikosti různých výrobců se nedají navzájem porovnávat, na stránkách máme přímo velikostí tabulku od výrobce, která sedí s obuví prodávanou na našem obchodě. Rozdíly ve vzhledu jsme oproti obrázku neobjevili. sexyobuv.cz

• ŠIROKÝ SORTIMENT

VELKÝ A HEZKÝ VÝBĚR

• Výběr sortimentu
    • Člověk si zboží nemůže vyzkoušet předem

• Nevím proč nabízí zboží které nemají k dispozici.

• Těžko říct. Objednával jsem boty "skladem ihned k expedici" 18.12. s tím že přijdou do Vánoc.
    • - Zboží "skladem" není hned expedované
    • - Většina zboží není skladem a dodací lhůty jsou dlouhé

Klasická přeprodejna - ani to není vlastně obchod. Smyslem obchodu je zboží mít skladem, jinak člověk může objednávat přímo u výrobce...

• Mrzí mě,že jste nereagovali na mou otázku,jestli kozačky doručíte do vánoc

• kvalita
    • Nekomunikujú

Zboží jsem objednala a vůbec nedorazilo !!!

• zboží jsou kvalitní a sexy
    • jako každý internetový obchod, nemůžu vyzkoušet zboží

• Špatná komunikace (nelze se dovolat)

• Nevýhodou je dlouhá dodací lhůta, což se dá pochopit při dovozu ze zahraničí. Největší nevýhodou je ovšem je pan D., který raději nezvedá telefon, když vidí číslo konkrétního zákazníka a dále ten, který zboží zákazníkovi odesílá!

• obchod nabízí zboží, které jsem jinde nesehnala...

• Nevi co ma na sklade

• velmi rychlá komunikace i dodací lhůta (až moc, musela jsem ji prodloužit:))
    • že si ty boty nemůžete zkusit jako v normálním obchodě a i při koupi stále stejné velikosti vám ty boty nemusí sedět

sice je to menší obchod s taneční obuví, ale za to s daleko lepší komunikací a velmi rychlou odezvou.. i webové stránky jsou velice příjemné :)

Reakce obchodu Sexy obuv

Děkujeme za vaší kladnou reakci. Při objednání špatné velikosti bot, nabízíme nadstandardních 30 dní na výměnu zboží.

Ačkoliv moje objednávka byla do 30 minut stornována s tím, že zboží již nelze objednat (špatně označená skladová dostupnost:-), tak v nabídce je stále.. láká mě možnost objednat si znovu:-) Gratuluji všem, co se jim podařilo něco nakoupit..

Reakce obchodu Sexy obuv

Dobrý den, omlouváme se, spodní prádlo je pro nás bohužel okrajový sortiment a nemáme vždy nastaveny aktuální skladovou dostupnost. U bot se nám to již nestává.

• Široký sortiment
    • Interní komunikaci

Doporučuji - zákaznický přístup velmi dobrý a rychlý - řešení problémů uspokojivé.