• Obuv nevypadá jako na obrázku, velikost neodpovídá, normálně nosím 41, tato velikost je tak o dvě čísla větší.

Reakce obchodu Sexy obuv

Dobrý den, velikosti různých výrobců se nedají navzájem porovnávat, na stránkách máme přímo velikostí tabulku od výrobce, která sedí s obuví prodávanou na našem obchodě. Rozdíly ve vzhledu jsme oproti obrázku neobjevili. sexyobuv.cz

• Nevím proč nabízí zboží které nemají k dispozici.

• Těžko říct. Objednával jsem boty "skladem ihned k expedici" 18.12. s tím že přijdou do Vánoc.
    • - Zboží "skladem" není hned expedované
    • - Většina zboží není skladem a dodací lhůty jsou dlouhé

Klasická přeprodejna - ani to není vlastně obchod. Smyslem obchodu je zboží mít skladem, jinak člověk může objednávat přímo u výrobce...

• Mrzí mě,že jste nereagovali na mou otázku,jestli kozačky doručíte do vánoc
    • Nekomunikujú

Zboží jsem objednala a vůbec nedorazilo !!!

• Špatná komunikace (nelze se dovolat)

• Nevýhodou je dlouhá dodací lhůta, což se dá pochopit při dovozu ze zahraničí. Největší nevýhodou je ovšem je pan D., který raději nezvedá telefon, když vidí číslo konkrétního zákazníka a dále ten, který zboží zákazníkovi odesílá!

• Nevi co ma na sklade
    • uvádí zboží skladem, ale ní to pravda

Reakce obchodu Sexy obuv

ano občas se stane že objednané boty již nejsou skladem. Naštěstí o tom ihned informujeme, aby zákazník měl možnost objednat jinde, případně nabízíme objednání zboží za cenu skladových bot (sleva 25%).

• Komunikacia so zakaznikom

Reakce obchodu Sexy obuv

Dobrý den, bohužel o této slabině víme. A snažíme se jí napravit a lépe informovat pokud je zboží vyprodané, nebo bude delší dodací lhůta.

• zboží co prodávají ukazují jako aktuální ale není tomu tak
    • komunikace strašná
    • klamají zákazníky

V tomto obchodě rozhodně nedoporučuji nakupovat. Tváří se, že mají zboží v nabídce a až po týdnu se uráčí vůbec napsat, že zboží není a ani už nebude a ruší objednávku. A zboží mají na stránkách stále jako aktuální. Je to ztráta času a sil.

Reakce obchodu Sexy obuv

Dobrý den, omlouváme se, čekali jsme na vyjádření výrobce, zda vámi vybrané boty naskladní a bohužel se přestali vyrábět.

• Žádná komunikace
    • Nemožnost se dovolat
    • Neodpovídají na e-maily

Zboží jsem objednala naštěstí (!!!) na dobírku. Po automatickém e-mailu rekapitujícím objednávku už nepřišlo nic. Není možnost sledování objednávky. Po více než týdnu, kdy už dle informací na webu mělo být zboží dávno u mě, jsem začala volat na uvedené tel. číslo, které však několik dní nikdo nebral. Na e-mail rovněž žádná odpověď. Když jsem se dovolala, slečna na druhé straně předstírala, že "to vypadlo" a položila mi telefon. Později mi tvrdila, že "mi zrovna teď psala e-mail" (který rovněž nikdy nedošel). Omluvili se, že zboží v uvedené velikosti již nemají, až měli uvedeno, že mají všechny velikosti. Opravdu hrůza - ještě, že jsem neplatila předem převodem jako obvykle, obávám se, že jsem o peníze mohla přijít. Naštěstí málokdy se podaří narazit na tak špatný obchod. Skutečně nemohu doporučit :)

Reakce obchodu Sexy obuv

Dobrý den, omlouváme se za způsobené potíže. Nyní se snažíme pracovat na lepší komunikaci. Při platbě předem by jste o peníze nepřišla, byly by vám vráceny.

• Zatím o nich nevím.
    • Žádná komunikace přes email ani mobil.Zboží jsem vrátila zpět,poslala email a do dnešního dne se mi nikdo neozval.Už je to měsíc.

Zboží maji zajímavé,ale ta komunikace je odstrašující!!!!!

Reakce obchodu Sexy obuv

Dobrý den, za komplikace se omlouváme, nyní jsme již zlepšili vracení zboží přidáváním reklamačního protokolu, tak aby se tato situace již neopakovala.

• Žádné
    • Špatná komunikace,zboží které má být skladem není

Doporučuji raději nenakupovat.

• velký výběr, ale... (viz nevýhody)
    • Dorazilo mi zboží v jiné barvě a velikosti, než jsem si objednala. V obchodě zřejmě doufali, že se s tím spokojím, protože produkt, který jsem si objednala již neměli....

Po obdržení mailu s potvrzenou objednávkou se cca týden nic nedělo. Mailem jsem poslala dotaz na stav objednávky - dva dny bez odpovědi. Po hodině zkoušení dovolat se, mi bylo sděleno, že se právě ten den objednávka odeslala, že jen nestihli poslat infomail o odeslání zásilky. Je to další tři dny a žádný mail, ani zásilka zatím nedorazily. Tento přístup se mi nelíbí.

• cena, doprava zdarma
    • zboží pod 12 dnech stále nedorazilo

momentálně nedoporučuji protože zboží doposud nedorazilo

Reakce obchodu Sexy obuv

Dobrý den, ano v prosinci jsme měli problém s dopravcem a jedna várka objednávek se nám protáhla. Standardně doručuje do 10 dnů. Omlouváme se.

• dlouhá dodací lhůta, uváděli do 3prac.dnů, není to pravda.

Oblečení vhodné na sex-služby.

• Absolutní nezájem komunikace a péče o zákazníka.