• Vstricnost
    • Klid prodejců

Tento obchod splňuje snad úplně vše, jsou komunikativní, pomohou vždy najít co hledám, nemusím se stydět a jsou fajn

Super rychlost dodání, nevěřitelně pečlivé zabalení...

• Diskrétnost

Rychlost, kvalita

Jen ty nejlepší

• anynomní balení

• velý výběr
    • odborný popis zboží
    • dobré ceny

Doporučuji pro nákup erotických pomůcek

Líbí se mi .Jsem spokojen

• Přehledně uzpůsobený e-shop
    • Vše je dobře popsáno
    • Je dobře navrhovaná propojenost produktů
    • Přijatelné ceny
    • Zajímavé podmínky klubu
    • Naprostá diskrétnost
    • Dobře zabalená objednávka

• Velmi příjemná a ochotná slečna
    • Lokalita

Naprostá spokojenost

Nakupoval jsem zde dvakrát minulý týden, nemám co vytknout, obsluha super přátelský přístup, široký výběr sortimentu a hlavně rychlá příprava objednávky! Takže za mě TOP HOT obchod!

Milý Ryane,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Kolegyni ze Strašnic Vaši pochvalu ráda vyřídím, udělá jí radost. Budeme se těšit na další návštěvu. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

SEXSHOP.CZ

• Široká nabídka, rychlé dodání.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Vždy se tu pro Vás snažíme mít co nejširší nabídku, abyste měli z čeho vybírat. Rychlé zpracování zakázek je u nás samozřejmost. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

• Vyber
    • Rozumna cena
    • Rychlost vyrizeni
    • Osobni odber

Vse OK

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Tolik krásných slov. Těší nás, že vše proběhlo podle Vašich představ. Budeme se těšit na příští návštěvu na jedné z našich poboček. Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.

SEXSHOP.CZ

• Za mě super komunikace a doručení.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Máme radost, že jsme Vás potěšili. Kdykoli se na nás můžete s čímkoli obrátit. Rádi pomůžeme, poradíme. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

SEXSHOP.CZ

Vše proběhlo rychle a diskrétně. Výběr produktů velký

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Vaše zakázky vyřizujeme vždy co nejrychleji a nejdiskrétněji. Opravdu nikdo nepozná, odkud balíček pochází. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

Naprostá spokojenost, zboží dorazilo do 24 hodin od objednání

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Pokud jste spokojený vy, pak jsme spokojení my. Rychlé vyřízení zakázek a následná expedice jsou jedny z věcí, na kterých si velmi zakládáme. A věřte, že ze svých standardů neslevíme. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

SEXSHOP.CZ

Doprava byla rychlá a zboží bylo skvělé zabalené.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Kolegům a kolegyním z expedice Vaši pochvalu vyřídím. Do rychlého vyřízení všech zakázek dávají vše. Je vidět, že se jim to daří. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• rychlost a diskrétnost

Milý Martine,

děkujeme za Vaši objednávku a zpětnou vazbu. Děláme, co je v našich silách. A vždy do rychlé expedice dáváme 100 %. Jsme rádi, že to oceňujete. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

SEXSHOP.CZ

• sympatické produkty a ceny
    • kamenná prodejna má otevřeno nen pracovní dny

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Jsme rádi, že jste s našimi produkty a cenami spokojený. Na naší nabídce si dáváme velmi záležet.

Všechny naše prodejny jsou otevřené jen v pracovní dny. Je nám jasné, že nemůžeme naší otevírací dobou potěšit všechny, ale naši zákazníci si najdou čas třeba před prací či po práci, někteří i během polední pauzy, aby se k nám zašli podívat. Věříme, že se to povede i Vám.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.