• Rychlost, diskretnost

Pohodovka .doporučuji.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Jsme rádi, že Vám můžeme dělat radost. Je nám totiž jasné, že život bez hraček může být smutný. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

Milý Bobře,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou reakci. Máme radost, že jsme Vás potěšili rychlým zpracováním a následným odesláním Vaší zakázky. Na Vaší spokojenosti nám záleží. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

• Super

Milý Mildo,

děkujeme za Vaši objednávku a doporučující hodnocení. Pokud jste spokojený vy, pak jsme spokojení i my. Budeme se těšit na příští nákup. Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.

• Rychlé doručení, výběr zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Těší nás, že jsme Vás potěšili rychlý zpracováním a odesláním Vaší objednávky. Záleží nám na Vaší spokojenosti a děláme pro ni vše. Široký výběr zboží je u nás samozřejmost. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

Vše ok.

Milý Bobe,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Máme radost, že vše proběhlo podle Vašich představ. Tak by to mělo být. Těšíme se na další návštěvu. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Vaše zakázky vyřizujeme vždy rychle a odesíláme ještě rychleji. Jsme rádi, že to oceňujete. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

SEXSHOP.CZ

• Velmi vstřícná obsluha . Poradili s výběrem. 100 PROCENTNÍ SPOKOJENOST.

Milý Josefe,

děkujeme za Vaši objednávku a milou recenzi. Máme radost, že jste zavítal na jednu z našich prodejen. Podle zpětné vazby je jasné, že se o Vás kolegyně z Karlína skvěle postaraly. Jinak to ani neumí a budou se těšit na Vaši další návštěvu. Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.

SEXSHOP.CZ

• český návod, přesnější popis zboží, detailní uvedení jednotlivých rozměrů, popř. fotografie s poměrovým předmětem který je všeobecně známý (krabička sirek, zapalovač a pod.

Rychlé dodání

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Kolegům a kolegyním z expedičního oddělení Vaši pochvalu ráda předám, určitě je potěší. Pro rychlé zpracování zakázek dělají vše, co je v jejich silách. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

Je to cajk

Vážená zákaznice,

děkujeme za Váš nákup a doporučující recenzi. Jsme rádi, že jsme naplnili Vaše očekávání. Budeme dělat vše, aby tomu tak bylo i nadále. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

SEXSHOP.CZ

• Cena rychlost dodání diskrétnost prostě OK!!
    • NIC!!

Naprosto v pořádku!!!

Milý Zdendo,

děkujeme za Vaši objednávku a zpětnou vazbu. Těší nás, že vše proběhlo podle Vašich představ. Tak to má být a tak to také máme rádi. Zakládáme si na všem, co jste popsal. Víme, že rychlé a diskrétní dodání je jednou z nejdůležitějších věcí u e-shopů našeho typu. Super seny jsou u nás samozřejmost. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

• Good

Dear Tom,

thank you for your order and feedback. We are happy that everything went smooth and lived up to your expectation. We do everything for it. Thank you again and have a great day.

Rychlost

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Kolegům a kolegyním z expedice Vaši pochvalu ráda vyřídím, určitě jim udělá radost. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

Rychlost vyřízení objednávky

Vážený zákazníku,

děkujeme za vaši objednávku a recenzi. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení všech objednávek a jejich následné bleskové odeslání. Je super vidět, že to oceňujete. Ještě jednou děkujeme a přejeme pohodový den.

• Rychlost.
    • žádná

Milý Lukáši,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Ceníme si toho, že jste si udělal čas na sepsání pár slov ohledně své spokojenosti s nákupem na našem e-shopu. Budeme se těšit na příště. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

• Super děkuji.

Rychlé doručení perfektní komunikace.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a milá slova. Kdykoli se na nás můžete obrátit, rádi Vám se vším pomůžeme či poradíme. Můžete se na nás spolehnout. Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.

SEXSHOP.CZ

• Zkušenosti s obchodem - JEN TY NEJLEPŠÍ.

Perfektní obchod. Zboží je tady další pracovní den a veškeré zboží je té nejlepší kvality a dokonale funkční - PLNĚ DOPORUČUJI A DĚKUJI ZA VYNIKAJÍCÍ NÁKUPY !!!

Milý Petře,

děkujeme za Váš nákup a nádhernou recenzi. Potěšila nás. Máme radost, že jste spokojený se zakoupenými výrobky a že jsme ve Vás získali stálého zákazníka. Tak tedy zase někdy příště. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• Vstricnost
    • Klid prodejců

Tento obchod splňuje snad úplně vše, jsou komunikativní, pomohou vždy najít co hledám, nemusím se stydět a jsou fajn

Milá Ilono,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Tolik krásných slov. Těší nás, že jste s námi spokojená a že vše proběhlo tak, jak jste si přála. Budeme se těšit na příští nákup. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

SEXSHOP.CZ

Super rychlost dodání, nevěřitelně pečlivé zabalení...

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Vaše balíčky balíme vždy pečlivě (a diskrétně) tak, aby k Vám zboží došlo v tak bezvadném stavu, v jakém opouštělo náš sklad. Záleží nám na tom. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.