• Rychlý nákup, kvalitní zboží.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Rychlé a jednoduché nakupování je naše specialita. Proč to dělat zdlouhavě a složitě? Jsme rádi, že naši snahu oceňujete. Kvalitní zboží je u nás samozřejmost. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

SEXSHOP.CZ

ochotný personál, vše vysvětlil jak funguje...

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Jsme moc rádi, že jste s návštěvou na jedné z našich poboček spokojený. Vždy Vás tam kolegyně rády uvidí, poradí a pomůžou s výběrem. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

SEXSHOP.CZ

• Vyladěná elektronická komunikace (ani málo, ani moc)
    • Přátelští zaměstnanci, kteří uvolní i nesmělé (samozřejmě mluvím o kamarádech :))
    • Kvalitní popisky produktů
    • Mainstreamový sortiment - vzhledem k market sharu bych očekával větší odvahu v nabízení nových produktů

TL;DR: ANO. Kvalita odpovídá popisu. Když vyzvedáváte objednávku osobně, nebudete se cítit trapně. Zaměstnankyně (zaměstnanci) vás dokáží uvolnit tím, že vás seznámí se zkušenostmi jiných uživatelů -- a často v první osobě. :)

Nudná verze: What you see is what you get. Na sexshop.cz jsem nakupoval už cca dvacetkrát. V rámci tréninku "vystupování z komfortní zóny" vždy vyzvedávám objednávku osobně, ale "bohužel" mě to nijak zvlášť nevytrénovalo, protože zaměstnankyně (zaměstnanci) kamenných prodejen mají superschopnost vás odhadnout na první pohled.

NA PRVNÍ POHLED? ANO! Nesmělý teenager. Slečna mi vydala, neptala se, zaplatil a poděkoval jsem. Zkušenější? Troufl jsem si, chvíli jsme si povídali, změnil jsem objednávku (!), přítelkyně byla nadšená (!!). Zkušený uživatel: Popovídal jsem si se slečnou prodavačkou a na místě bez pocitu trapnosti přidal příslušenství.

Milý Honzo,

děkujeme za Vaši objednávku a milá slova. Jsme rádi, že jste překonal stud a vyrazil na jednu z našich kamenných prodejen. Kolegyně se o Vás určitě skvěle postaraly. Budeme se těšit na další návštěvu. Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.

• Rychlé doručení
    • diskrétnost
    • kvalita odpovídá popisu

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Máme radost, že jste spokojený. U nás se vždy můžete spolehnout na rychlé vyřízení Vašich zakázek a diskrétní balení. Zakládáme si na tom. Kvalitní výrobky jsou u nás samozřejmost. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

SEXSHOP.CZ

• Rychlost, profesionalita, výborné jednání a výsledek při jedné reklamaci.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Tolik krásných slov. Snažíme se, aby vždy vše probíhalo hladce, rychle a bez problémů. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

SEXSHOP.CZ

• Bezproblémové objednání a rychlé dodání včas
    • Nebyly

Milý Beránku,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Vždy se snažíme o co nejhladší průběh při vyřizování Vašich objednávek. Rychlé dodání je u nás samozřejmost. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

• Pestrý výběr.
    • Diskrétnost
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Někdy je rozpor mezi "Popis výrobku" a tabulkou "parametrů"

Stručně: Jednoduché, přehledné a rychlé nakupování.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Máme radost, že Vaše zakázka byla rychle vyřízená, vždy se o to snažíme.

Již jsem Vás ohledně rozporů mezi popisem a tabulkou kontaktovala. Nejsme si rozdílů vědomi, ale pokud se tam něco našlo, omlouváme se. Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.

• Slušný výběr
    • Ceny

Milý Mariáne,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Vždy se snažíme mít pro Vás co největší nabídku zboží, abyste měli z čeho vybírat. Jsme rádi, že to oceňujete. Super ceny jsou u nás samozřejmostí. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

SEXSHOP.CZ

• zboží mnou vybranné funguje a jsem s ním naprosto spokojená, doporučuji.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nám dělá radost. Těší nás, že jste se zakoupeným výrobkem spokojená. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

SEXSHOP.CZ

Vše proběhlo v naprostém pořádku-objednávka,doručení!Všem doporučuji.

Milá Ivčo,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo v naprostém pořádku, tak by to mělo být. Budeme se těšit na další objednávku. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

SEXSHOP.CZ

Rychlé dodání. Bez problémů.

Milý Honzo,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Máme radost, že se k Vám Váš balíček dostal rychle a bez problémů. Dáváme si na tom záležet, protože je nám jasné, že se na ně těšíte. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

SEXSHOP.CZ

• Zaskrtl jsem ze nechci dostat zadny dotaznik a stejne prisel

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a za Vaši zpětnou vazbu. Necháme prověřit naše technické řešení, ale je to zvláštní, protože náš systém se takto standardně nechová. Není možné, že jste nakupoval i někde jinde a ve své reakci jste si nás spletl s jiným obchodníkem? O výsledku interního šetření vás budeme informovat. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• Zatím ok

Zatím fobry

Milý Dino,

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Těší nás, že nákupy u nás zatím proběhly v pořádku a k Vaší spokojenosti. Věříme, že to v budoucnu nebude jinak. Těšíme se tedy na příště. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

BOOM Victoria zakopena v Sexshopu HK

Vážená zákaznice,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste zavítala na jednu z našich prodejen. Věříme, že se o Vás kolegyně dobře postarala a doufáme, že budete s výrobkem spokojená. Ještě jednou děkujeme a přejeme pohodový den.

• super,rychle vyrieni.ok

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Vaše zakázky vždy vyřizujeme co nejdříve, protože nám záleží na Vaší spokojenosti a víme, že se svých balíčků nemůžete dočkat. Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.

SEXSHOP.CZ

• Anonymní doručení a rychlost vyřízení

Skvělé vyřízení a diskrétní doručení v brzké době

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Na našem e-shopu se můžete vždy spolehnout na to, že Vám Vaše zakázky rychle zpracujeme, pečlivě a diskrétně zabalíme a následně bleskově předáme dopravci. Těší nás, že to oceňujete. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

Rychlé dodání

Milý Zdeny,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Kolegové a kolegyně z expedice dělají pro rychlé odeslání zakázek vše. Vaši pochvalu jim ráda předám. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

SEXSHOP.CZ

Vše bez problému, rychle vyřízeno

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Máme radost, že jsme naplnili Vaše očekávání. Vaše balíčky odesíláme vždy v co nejkratší možné době, protože víme, jak se na ně těšíte. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

SEXSHOP.CZ

• Rychlost, anonymita, kvalita, velký výběr

Nic

Milá Lenko,

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Jsme rádi, že jsme Vás potěšili rychlým a diskrétním doručením. Už to ani jinak neumíme. Kvalitní výrobky jsou u nás samozřejmost. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

SEXSHOP.CZ

• Rychlé dodání, kvalitní zboží.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a milá slova. Za naše pomůcky dáme ruce do ohně. Rychlé dodání je u nás samozřejmost a my budeme dělat vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále. Ještě jednou děkujeme a přejeme pohodový den.