• rychlost a diskrétnost

• sympatické produkty a ceny
    • kamenná prodejna má otevřeno nen pracovní dny

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Jsme rádi, že jste s našimi produkty a cenami spokojený. Na naší nabídce si dáváme velmi záležet.

Všechny naše prodejny jsou otevřené jen v pracovní dny. Je nám jasné, že nemůžeme naší otevírací dobou potěšit všechny, ale naši zákazníci si najdou čas třeba před prací či po práci, někteří i během polední pauzy, aby se k nám zašli podívat. Věříme, že se to povede i Vám.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

Rychlost,diskretnost

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Na e-shopech našeho typu je diskrétnost číslo 1. Tudíž pro Vás zboží balíme do neutrálních krabic a jako odesílatel není uveden sexshop.cz. Jsme rádi, že to oceňujete. Ještě jednou děkujeme a přejeme pohodový den.

• Rychlé a spolehlivé dodání

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Na rychlosti nám záleží. Nikdo na své hračky nechce dlouho čekat a my jsme si toho vědomi. Proto se vždy můžete spolehnout na to, že Vám je zašleme co nejdřív. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

SEXSHOP.CZ

• Při nákupu vždy dostanu nějakou blbinku navíc
    • Zboží je hezky zabaleno
    • Diskrétnost

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Vždy nás potěší, když si zákazníci najdou čas na sepsání pár slov ohledně spokojenosti s naším e-shopem.

Diskrétní balení je u nás samozřejmost. A dárečky? Ty mi zase rádi dáváme. Ještě jednou děkujeme a přejeme úspěšný den.

SEXSHOP.CZ

• Vše rychle soukromě prostě duper

Vše rychle soukromě prostě super. Děkuji

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Vše vyřizujeme diskrétně, opravdu tedy nemusíte mít strach, že by někdo zjistit, odkud balíček pochází, či co se v něm nachází. Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.

SEXSHOP.CZ

Velmi rychlá komunikace a rychlé doručení

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Chceme, aby vše probíhalo co nejrychleji a děláme pro to vše. Jsme rádi, že to oceňujete. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

Rychlost dodávky

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Do rychlého vyřízení všech našich zakázek dáváme vše. Je to pro nás důležité. Víme totiž, jak se na své výrobky těšíte. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

SEXSHOP.CZ

Velký výběr zboží. Skvělá komunikace obchodu. Rychlé doručení. Naprostá spokojenost, nakupuji opakovaně.

Milá Karol,

děkujeme za Vaši objednávku a krásná slova. Moc nás potěšila. Máme také radost, že se Vám u nás dobře nakupovalo a věříme, že bude i v budoucnu. My se svých standardů neslevíme. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

vše ok

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se pro spokojenost zákazníků udělat první poslední. Je super vidět, že to oceňujete. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• Dobré ceny
    • Velký výběr
    • Rychlé doručení
    • Snaží se o diskrétnost, ale přijde vám kolem objednávky asi šest mailu s obrovským nápisem SEXSHOP. Fakt děkuju.

Prosím o diskrétní maily.

Reakce obchodu Sexshop.cz

Předně moc děkujeme za vaše hodnocení.
    Víte, ono je to těžké, vybalancovat mezi požadavky klientů, kde někteří žádají být podrobně informováni o každé události co se s jejich objednávkou děje, kde přesně se nachází a jinými, kterým stačí jediný mail s potvrzením o přijetí objednávky. Zasíláme dle našeho názoru tedy ty nejdůležitější momenty procesu vyřízením objednávky.
    Co se týká informace, od koho zpráva pochází ... no, přeci nemůžeme poslat zprávu z našeho obchodu a vydávat se za něco jiného. Vycházíme z předpokladu, že e-mailová schránka je naprosto privátní věc, ke které má přístup pouze její majitel. Domníváme se tedy, že když si u nás něco objednáte a my vás informujeme, že zboží máte na cestě, je žádoucí, abyste v záplavě zpráv a zejména spammu, našel snadno zprávu od nás podle jména obchodu.
    Vaši zpětnou vazbu bereme vážně a zvážíme do budoucna, nějaké nastavení účtu pro registrované klienty, kde bude možné toto zasílání informací třeba vypnout.

Tomáš

• Vše rychle
    • Vše jedině u vás

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a krásnou recenzi. Velmi nás potěšilo zjištění, že jste si mezi všemi sexshopy vybral právě nás. Věříme, že vše bude probíhat stejně skvěle jako doposud. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

Vše v pořádku.

Milá Zuzano,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Máme radost, že vše proběhlo podle Vašich představ. Tak to máme nejradši. Budeme se těšit na další objednávku. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

• rychle dodani

Milý Jirko,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Na našem e-shopu se můžete spolehnout na to, že vždy vyexpedujeme Vaše objednávky v co nejkratší době. Je nám jasné, že chcete mít výrobky co nejdříve doma. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Kolegům a kolegyním z expedičního oddělení Vaši pochvalu vyřídím. Určitě je potěší. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

• vždy rychlé dodání
    • široký výběr
    • rešení reklamací bez prodlení
    • vstřícný přístup na dotazy

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a milé hodnocení. Pro spokojenost našich zákazníků děláme vše. Jsme rádi, že to oceňujete, budeme se těšit na příště. Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.

• Dobra nabidka a ceny.
    • Zakaznicka karta se slevou 10%.
    • Moznost osobniho vyzvednuti veStrasnicich a Karline.
    • Mila obsluha v obchode.

Milý Martine,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojený jak s nabídkou a cenami, tak i přímo s návštěvou našich prodejen. Věřím, že se o Vás kolegyně skvěle postaraly. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

SEXSHOP.CZ

Partnerka naprosto spokojená , chce šukat ještě tvrději , perfektní zpestření při sexuálních hrátkách. Po té si vás zamiluje.

Milý Tomíku,)

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Udělala nám velikou radost. Rádi děláme našim zákazníkům radost. Budeme se těšit na příští nákup. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

SEXSHOP.CZ

• Objednávka připravena na prodejně hned po vytvoření dané objednávky.

Milý Davide,

děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Vždy se snažíme připravit Vaše zakázky co nejdříve, ať už se jedná o objednávku přes e-shop nebo na prodejně. Pokud je dané zboží skladem, je k vyzvednutí téměř okamžitě. Nechceme, abyste čekali. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný zbytek dne.

SEXSHOP.CZ

• Rychlý nákup, kvalitní zboží.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Rychlé a jednoduché nakupování je naše specialita. Proč to dělat zdlouhavě a složitě? Jsme rádi, že naši snahu oceňujete. Kvalitní zboží je u nás samozřejmost. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.