• Bezproblémové objednání a rychlé dodání včas
    • Nebyly

Milý Beránku,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Vždy se snažíme o co nejhladší průběh při vyřizování Vašich objednávek. Rychlé dodání je u nás samozřejmost. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

• Pestrý výběr.
    • Diskrétnost
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Někdy je rozpor mezi "Popis výrobku" a tabulkou "parametrů"

Stručně: Jednoduché, přehledné a rychlé nakupování.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Máme radost, že Vaše zakázka byla rychle vyřízená, vždy se o to snažíme.

Již jsem Vás ohledně rozporů mezi popisem a tabulkou kontaktovala. Nejsme si rozdílů vědomi, ale pokud se tam něco našlo, omlouváme se. Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.

• Slušný výběr
    • Ceny

Milý Mariáne,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Vždy se snažíme mít pro Vás co největší nabídku zboží, abyste měli z čeho vybírat. Jsme rádi, že to oceňujete. Super ceny jsou u nás samozřejmostí. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

SEXSHOP.CZ

• zboží mnou vybranné funguje a jsem s ním naprosto spokojená, doporučuji.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nám dělá radost. Těší nás, že jste se zakoupeným výrobkem spokojená. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

SEXSHOP.CZ

Vše proběhlo v naprostém pořádku-objednávka,doručení!Všem doporučuji.

Milá Ivčo,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo v naprostém pořádku, tak by to mělo být. Budeme se těšit na další objednávku. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

SEXSHOP.CZ

Rychlé dodání. Bez problémů.

Milý Honzo,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Máme radost, že se k Vám Váš balíček dostal rychle a bez problémů. Dáváme si na tom záležet, protože je nám jasné, že se na ně těšíte. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

SEXSHOP.CZ

• Zaskrtl jsem ze nechci dostat zadny dotaznik a stejne prisel

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a za Vaši zpětnou vazbu. Necháme prověřit naše technické řešení, ale je to zvláštní, protože náš systém se takto standardně nechová. Není možné, že jste nakupoval i někde jinde a ve své reakci jste si nás spletl s jiným obchodníkem? O výsledku interního šetření vás budeme informovat. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• Zatím ok

Zatím fobry

Milý Dino,

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Těší nás, že nákupy u nás zatím proběhly v pořádku a k Vaší spokojenosti. Věříme, že to v budoucnu nebude jinak. Těšíme se tedy na příště. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

BOOM Victoria zakopena v Sexshopu HK

Vážená zákaznice,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste zavítala na jednu z našich prodejen. Věříme, že se o Vás kolegyně dobře postarala a doufáme, že budete s výrobkem spokojená. Ještě jednou děkujeme a přejeme pohodový den.

• super,rychle vyrieni.ok

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Vaše zakázky vždy vyřizujeme co nejdříve, protože nám záleží na Vaší spokojenosti a víme, že se svých balíčků nemůžete dočkat. Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.

SEXSHOP.CZ

• Anonymní doručení a rychlost vyřízení

Skvělé vyřízení a diskrétní doručení v brzké době

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Na našem e-shopu se můžete vždy spolehnout na to, že Vám Vaše zakázky rychle zpracujeme, pečlivě a diskrétně zabalíme a následně bleskově předáme dopravci. Těší nás, že to oceňujete. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

Rychlé dodání

Milý Zdeny,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Kolegové a kolegyně z expedice dělají pro rychlé odeslání zakázek vše. Vaši pochvalu jim ráda předám. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

SEXSHOP.CZ

Vše bez problému, rychle vyřízeno

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Máme radost, že jsme naplnili Vaše očekávání. Vaše balíčky odesíláme vždy v co nejkratší možné době, protože víme, jak se na ně těšíte. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

SEXSHOP.CZ

• Rychlost, anonymita, kvalita, velký výběr

Nic

Milá Lenko,

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Jsme rádi, že jsme Vás potěšili rychlým a diskrétním doručením. Už to ani jinak neumíme. Kvalitní výrobky jsou u nás samozřejmost. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

SEXSHOP.CZ

• Rychlé dodání, kvalitní zboží.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a milá slova. Za naše pomůcky dáme ruce do ohně. Rychlé dodání je u nás samozřejmost a my budeme dělat vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále. Ještě jednou děkujeme a přejeme pohodový den.

SEXSHOP.CZ

Díky skvělému personálu mě při návštěvě tohoto obchodu vždy opustí všechny obavy a stud. Dámy vždy ochotně se vším skvělé poradí a doporučí. Většinou si odnáším více "hračiček, než jsem původně chtěla a nikdy nejsem zklamaná. Díky. :)

Milá Sasanko,

děkujeme za Vaši objednávku a krásnou recenzi. Kolegyním z Karlína jsem již pochvalu vyřídila a udělala jim velikou radost. Vzkazují, že se těší, až se zase zastavíte. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

SEXSHOP.CZ

Vždy jsem spokojen...jednička na trhu s erotickéma pomůckami...

Milý Roberte,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. To je ale krásná poklona, moc si jí vážíme a věříme, že s námi budete i nadále takto spokojen, protože my ze svých standardů nepolevíme. Naopak. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• Ceny
    • Výběr

Jsem spokojen. Doporučuji.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a kladnou recenzi. Vždy nás potěší, když si zákazníci najdou čas na sepsání pár slov ohledně spokojenosti s naším e-shopem. Budeme se těšit na příště. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

SEXSHOP.CZ

• Rychlost dodání, diskrétnost, zboží v perfektním stavu a naprostá spokojenost s ním

Milá Hannah,

děkujeme za Váš nákup a milá slova. Vaše balíčky vždy pečlivě balíme tak, aby k Vám dorazily ve stejném stavu, v jakém opouštěly náš sklad. Na rychlém, pečlivém a diskrétním balení si zakládáme. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

• Vše v pořádku
    • Velký výber

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že se k Vám balíček dostal rychle a v pořádku. Tak by to mělo být. Široký výběr výrobků je u nás samozřejmost. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.