Rychlost,diskretnost

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Na e-shopech našeho typu je diskrétnost číslo 1. Tudíž pro Vás zboží balíme do neutrálních krabic a jako odesílatel není uveden sexshop.cz. Jsme rádi, že to oceňujete. Ještě jednou děkujeme a přejeme pohodový den.

• Rychlé a spolehlivé dodání

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Na rychlosti nám záleží. Nikdo na své hračky nechce dlouho čekat a my jsme si toho vědomi. Proto se vždy můžete spolehnout na to, že Vám je zašleme co nejdřív. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

SEXSHOP.CZ

• Při nákupu vždy dostanu nějakou blbinku navíc
    • Zboží je hezky zabaleno
    • Diskrétnost

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Vždy nás potěší, když si zákazníci najdou čas na sepsání pár slov ohledně spokojenosti s naším e-shopem.

Diskrétní balení je u nás samozřejmost. A dárečky? Ty mi zase rádi dáváme. Ještě jednou děkujeme a přejeme úspěšný den.

SEXSHOP.CZ

• Vše rychle soukromě prostě duper

Vše rychle soukromě prostě super. Děkuji

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Vše vyřizujeme diskrétně, opravdu tedy nemusíte mít strach, že by někdo zjistit, odkud balíček pochází, či co se v něm nachází. Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.

SEXSHOP.CZ

Velmi rychlá komunikace a rychlé doručení

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Chceme, aby vše probíhalo co nejrychleji a děláme pro to vše. Jsme rádi, že to oceňujete. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

Rychlost dodávky

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Do rychlého vyřízení všech našich zakázek dáváme vše. Je to pro nás důležité. Víme totiž, jak se na své výrobky těšíte. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

SEXSHOP.CZ

Velký výběr zboží. Skvělá komunikace obchodu. Rychlé doručení. Naprostá spokojenost, nakupuji opakovaně.

Milá Karol,

děkujeme za Vaši objednávku a krásná slova. Moc nás potěšila. Máme také radost, že se Vám u nás dobře nakupovalo a věříme, že bude i v budoucnu. My se svých standardů neslevíme. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

vše ok

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se pro spokojenost zákazníků udělat první poslední. Je super vidět, že to oceňujete. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

• Dobré ceny
    • Velký výběr
    • Rychlé doručení
    • Snaží se o diskrétnost, ale přijde vám kolem objednávky asi šest mailu s obrovským nápisem SEXSHOP. Fakt děkuju.

Prosím o diskrétní maily.

Reakce obchodu Sexshop.cz

Předně moc děkujeme za vaše hodnocení.
    Víte, ono je to těžké, vybalancovat mezi požadavky klientů, kde někteří žádají být podrobně informováni o každé události co se s jejich objednávkou děje, kde přesně se nachází a jinými, kterým stačí jediný mail s potvrzením o přijetí objednávky. Zasíláme dle našeho názoru tedy ty nejdůležitější momenty procesu vyřízením objednávky.
    Co se týká informace, od koho zpráva pochází ... no, přeci nemůžeme poslat zprávu z našeho obchodu a vydávat se za něco jiného. Vycházíme z předpokladu, že e-mailová schránka je naprosto privátní věc, ke které má přístup pouze její majitel. Domníváme se tedy, že když si u nás něco objednáte a my vás informujeme, že zboží máte na cestě, je žádoucí, abyste v záplavě zpráv a zejména spammu, našel snadno zprávu od nás podle jména obchodu.
    Vaši zpětnou vazbu bereme vážně a zvážíme do budoucna, nějaké nastavení účtu pro registrované klienty, kde bude možné toto zasílání informací třeba vypnout.

Tomáš

• Vše rychle
    • Vše jedině u vás

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a krásnou recenzi. Velmi nás potěšilo zjištění, že jste si mezi všemi sexshopy vybral právě nás. Věříme, že vše bude probíhat stejně skvěle jako doposud. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

Vše v pořádku.

Milá Zuzano,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Máme radost, že vše proběhlo podle Vašich představ. Tak to máme nejradši. Budeme se těšit na další objednávku. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

• rychle dodani

Milý Jirko,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Na našem e-shopu se můžete spolehnout na to, že vždy vyexpedujeme Vaše objednávky v co nejkratší době. Je nám jasné, že chcete mít výrobky co nejdříve doma. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Kolegům a kolegyním z expedičního oddělení Vaši pochvalu vyřídím. Určitě je potěší. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

• vždy rychlé dodání
    • široký výběr
    • rešení reklamací bez prodlení
    • vstřícný přístup na dotazy

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a milé hodnocení. Pro spokojenost našich zákazníků děláme vše. Jsme rádi, že to oceňujete, budeme se těšit na příště. Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.

• Dobra nabidka a ceny.
    • Zakaznicka karta se slevou 10%.
    • Moznost osobniho vyzvednuti veStrasnicich a Karline.
    • Mila obsluha v obchode.

Milý Martine,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojený jak s nabídkou a cenami, tak i přímo s návštěvou našich prodejen. Věřím, že se o Vás kolegyně skvěle postaraly. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.

SEXSHOP.CZ

Partnerka naprosto spokojená , chce šukat ještě tvrději , perfektní zpestření při sexuálních hrátkách. Po té si vás zamiluje.

Milý Tomíku,)

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Udělala nám velikou radost. Rádi děláme našim zákazníkům radost. Budeme se těšit na příští nákup. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

SEXSHOP.CZ

• Objednávka připravena na prodejně hned po vytvoření dané objednávky.

Milý Davide,

děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Vždy se snažíme připravit Vaše zakázky co nejdříve, ať už se jedná o objednávku přes e-shop nebo na prodejně. Pokud je dané zboží skladem, je k vyzvednutí téměř okamžitě. Nechceme, abyste čekali. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný zbytek dne.

SEXSHOP.CZ

• Rychlý nákup, kvalitní zboží.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní zpětnou vazbu. Rychlé a jednoduché nakupování je naše specialita. Proč to dělat zdlouhavě a složitě? Jsme rádi, že naši snahu oceňujete. Kvalitní zboží je u nás samozřejmost. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den.

SEXSHOP.CZ

ochotný personál, vše vysvětlil jak funguje...

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Jsme moc rádi, že jste s návštěvou na jedné z našich poboček spokojený. Vždy Vás tam kolegyně rády uvidí, poradí a pomůžou s výběrem. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

SEXSHOP.CZ

• Vyladěná elektronická komunikace (ani málo, ani moc)
    • Přátelští zaměstnanci, kteří uvolní i nesmělé (samozřejmě mluvím o kamarádech :))
    • Kvalitní popisky produktů
    • Mainstreamový sortiment - vzhledem k market sharu bych očekával větší odvahu v nabízení nových produktů

TL;DR: ANO. Kvalita odpovídá popisu. Když vyzvedáváte objednávku osobně, nebudete se cítit trapně. Zaměstnankyně (zaměstnanci) vás dokáží uvolnit tím, že vás seznámí se zkušenostmi jiných uživatelů -- a často v první osobě. :)

Nudná verze: What you see is what you get. Na sexshop.cz jsem nakupoval už cca dvacetkrát. V rámci tréninku "vystupování z komfortní zóny" vždy vyzvedávám objednávku osobně, ale "bohužel" mě to nijak zvlášť nevytrénovalo, protože zaměstnankyně (zaměstnanci) kamenných prodejen mají superschopnost vás odhadnout na první pohled.

NA PRVNÍ POHLED? ANO! Nesmělý teenager. Slečna mi vydala, neptala se, zaplatil a poděkoval jsem. Zkušenější? Troufl jsem si, chvíli jsme si povídali, změnil jsem objednávku (!), přítelkyně byla nadšená (!!). Zkušený uživatel: Popovídal jsem si se slečnou prodavačkou a na místě bez pocitu trapnosti přidal příslušenství.

Milý Honzo,

děkujeme za Vaši objednávku a milá slova. Jsme rádi, že jste překonal stud a vyrazil na jednu z našich kamenných prodejen. Kolegyně se o Vás určitě skvěle postaraly. Budeme se těšit na další návštěvu. Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.