• Zboží bylo doručeno velmi špinavé, poničené
    • stálo by za proškolení personálu, jaký výrobek má být zákazníkovi odeslán

Obal výrobku byl dodán velmi znečištěn, poškrábán, jeden z produktů byl poškrábán a znehodnocen i přímo na výrobku.
    Po komunikaci na případném řešení situace mi bylo nabídnuto zajištění svozu a pouze vrácení částky, žádná výměna ani případná sleva.
    Nikdy více bych nenakoupila

Reakce obchodu Senesi.cz

omlouváme se za špinavé krabice a selhání expedičního procesu. Kolegové na expedici byli o tomto případu informováni a věříme, že podobná situace se již nebude opakovat.
    za tým Senesi Klára

Dobrý výběr, rychlé doručení.

• rychlost nákupu

Spokojenost

• nemusím nikde shánět,v pohodě doručené

Delší doba dodání.

Rychlé vyřízení objednávky, perfektně zabalené.

Obchod za to nemůže, ale výrobce je fena! Po rozbalení bojleru k montáží je na levé straně vlna v plechovém obalu. Pod obalem je pěna izolace, tak toto se nemohlo stat při přepravě. Ale týdny ladím návštěvu instalatéra k montáži a zapojení. Ještě ho musím zapojit do elektriky a zjistit zda vůbec bude fungovat. Moru už nekoupim!

Reakce obchodu Senesi.cz

pokud se jednalo o závadu, můžete kvalitu výrobku řešit jako reklamaci. Výrobce Mora patří k dobrým značkám, zřejmě se to mohlo stát nedopatřením při výrobě.
    za tým Senesi Klára

Zboží skladem je opravdu skladem.
    Fajn ceny.
    Rychlé dodání.

• Perfektní

• Velmi slušný výběr a ochotní prodejci. Při výběru rádi poradí.

S žádnou nevýhodou jsem se nesetkal.

• Velmi arogantní přístup k řešení reklamace, nekomunikace. V dodávce sady lepidel chyběly oba adaptéry a obchod reklamaci odmítl řešit. Po opakovaném vysvětlování, telefonátu (dovolali jsme se až poněkolikáté, protože telefon nikdo nezvedal) a prosbách jsme dostali příslib, že aspoň částečně nám pomohou. Od té doby se nikdo neozval. Obchod nedoporučuji, jsou jiné e-shopy se skvělým přístupem k zákazníkům.

Velmi nepříjemná zkušenost s e-shopem

Reakce obchodu Senesi.cz

omlouváme se za tuto negativní zkušenost. Dle komunikace s Vámi ale vidím, že jsme vám sadu na základě reklamace poslali znovu a zdarma.
    za tým Senesi Klára

Rychlost připravit zboží na výdej a poloha obchodu.

• Pohoda,rychlost

• velký výběr
    • showroom s mnoha ukázkovými provedeními
    • příjemný a ochotný personál

spokojenost o komunikací obchodu, zboží bylo doručeno k osobnímu vyzvednutí u dopravce, trochu delší dodací lhůta

• Rychle

zboží j v reklamaci

Reakce obchodu Senesi.cz

omlouváme se za tuto situaci, ale výrobce nám poslal v balení špatnou baterii s jiným závitem, jak jste reklamoval. Vidím, že již máte baterii se správným závitem u sebe.

• Vše ok

• Rychlé, přímočaré vyřízení objednávky. Jsem spokojen.