• ochota (6)
  • spolehlivost (4)
  • nakoupil v obchodě Senesi.cz před 1 měsícem

• Doruceni dopravcem ppl a remcajicim ridicem. Chapu, ze zasilka byla tezka, ale pokud takove doruceni firma neumi, nema ho nabizet.

Reakce obchodu Senesi.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost s dopravcem. Společnost PPL je prozatím naší nejspolehlivější přepravní společností, což samozřejmě neomlouvá nevhodné chování řidiče. Obdobné zakázky jako Vaše, obsahující obklady či dlažbu realizují pravidelně.
    Přesto doufáme, že nám jako prodejci koupelnového vybavení zachováte přízeň i do budoucna.

• nakoupil v obchodě Senesi.cz před 3 týdny

• Široký výběr sortimentu, možnost osobního vyzvednutí.
    • Delší dodací lhůta, o které jsme nebyli informováni dopředu ani v průběhu čekání, až bude objednávka k vyzvednutí.

Reakce obchodu Senesi.cz

děkujeme za doporučení. Objednal jste si počet převyšující naše skladové zásoby, které jsou také zobrazeny na eshopu. Proto jsme obkladové listely objednali, čímž došlo k delší dodací lhůtě. Upozornění posíláme zákazníkům, jakmile je objednávka kompletní k vyzvednutí na pobočce.

• nakoupil v obchodě Senesi.cz před 2 týdny

• Velmi dobrá komunikace, rychlé a bezproblémové jednání
  • nakoupil v obchodě Senesi.cz před 2 týdny

• zboží není skladem, na objednávku se čeká 7 týdnů, obchod nekomunikuje, nemá přehled o dodání zboží, při nakládání spadla krabice s obklady skladníkovi na zem, vše rozbito, skladníka to vůbec nezajímá

Reakce obchodu Senesi.cz

děkujeme i za tuto zpětnou vazbu. Vaši objednávku jsme ale přijali 7.2. ráno, tedy před týdnem a půl. Zboží na objednávku je vždy u produktu na e-shopu viditelné a je nutné počítat s delší dodací lhůtou než u skladového zboží. Nespokojenost s objednávkou je možné řešit nejrychleji na emailu eshop@senesi.cz kde nám také můžete napsat na jaké pobočce došlo k této zkušenosti.

Chybný výrobek.

• nakoupil v obchodě Senesi.cz před 2 týdny

• Uplatnovala jsem reklamaci,ktera byla obratem vyrizena k me spokojenosti

Objednavka mela prijit v utery,prisla ve stredu,ale jinak dle domluvy s PPL vcas na domluvenou hodinu

• Spokojenost.
  • nakoupil v obchodě Senesi.cz před 2 týdny

Příjemná a rychlá komunikace i po telefonu.

• nakoupil v obchodě Senesi.cz před 2 týdny

Dlaždice super, dobrá komunikace, akorát barva ma internetu je odlišná od reálné barvy (myslela jsem, že se jedná o dárky a, nicméně realita je tmavě zelená, i když i ta se mi libi).

Vše OK

• Nakoupil jsem zde nejlevněji
    • Výdejna zboží v Praze
    • Osobní vyzvednutí zboží na Zličíně trochu komplikuje delší cesta od prodejny k výdejně. Lepší je zajet autem, nebo si nechat dovézt.

Reakce obchodu Senesi.cz

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s našimi nízkými cenami spokojen a doufáme, že odběr zboží proběhl bez problémů. Budeme se těšit na další návštěvu.

úplně všechno bylo OK

• nakoupil v obchodě Senesi.cz před 1 měsícem

Dobrá komunikace rychlost dodání zboží.

Reakce obchodu Senesi.cz

děkujeme a těší nás Vaše kladné hodnocení rychlosti dodání zboží.

• rychlost, komunikatovnost
    • nejsou

Zkušenosti s tímto obchodem jsou velmi dobré

• Rychlá komunikace na objednávku
    • Zboží mi nebylo dodáno v objednaném množství

Reakce obchodu Senesi.cz

děkujeme za recenzi. Omlouváme se za chybu v dodaném množství. Nedostatek v objednávce je možné řešit nejrychleji na emailu eshop@senesi.cz kde ihned sjednáme nápravu.

rychlé jednání a doručení

• Výhodné ceny
    • Rychlé dodání zboží
  • nakoupil v obchodě Senesi.cz před 1 měsícem

Z celkových 320ks dlaždic přišlo 50ks rozbitých. Krabice s odklady byly značně rozmočené. Vše vyfoceno (již od prvotního rozbalení na paletě) a zasláno k reklamaci. Vyřízení reklamace proběhlo během jednoho dne a náhradní kusy dlaždic byly dodány do tří pracovních dní (i s několika kusy navíc).
    Celkově tedy mohu eshop hodnotit kladně, i když jsem musel řešit reklamaci (ke které se eshop zachoval velmi příkladně).
    Doporučuji všem kteří si zboží nechají zaslat zásilkovou službou, vše si vyfotit i když se zabalené zboží tváří jako nepoškozené.

Reakce obchodu Senesi.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Mrzí nás, že dodávka neproběhla v pořádku hned na poprvé.

Děkujeme za Vaši kooperaci a příkladné přebrání - nafocení, které při případném problému se zbožím poškozeným přepravou velmi pomůže. Rozhodně jej lze u křehkých produktů více než doporučit všem zákazníkům.

• nakoupil v obchodě Senesi.cz před 1 měsícem

Rychlost vyřízení mé objednávky.

rychlé dodání