• Dobrá a pružná komunikace
    • Odpovídající skladové zásoby (ne jako jiné e-shopy, kde uvádějí, že je zboží skladem a ve výsledku není a objednávají následně u dodavatele)
    • Zboží dorazilo precizně zabalené a bez jediné vady
    • Celkově na mě hodnocení e-shopu udělalo dojem solidního a spolehlivého prodejce, což se jen potvrdilo

Tento prodejce splnil naše očekávání a doslova nás nadchl ohledně rychlosti dodání. Stejně tak dnes není úplně pravidlem, že by na e-shopech byli relevantní skladové zásoby, ale v tomto případě to neplatí. Takže děkujeme, že se najdou i slušné e-shopy, které nechtějí klamat zákazníky a chovají se k nim slušně. To si rozhodně zaslouží ocenit a doporučit dále. Přejeme Vám ať se daří a děkujeme. Zakoupený designový koupelnový žebřík nám udělal velkou radost a naprosto sedl do naší koupelny.

Reakce obchodu Senesi.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Snažíme se vám zákazníkům poskytnout co nejvíce informací o našich skladových zásobách a ukazujeme je reálné, aby objednané zboží mohlo být co nejdříve u Vás.
    za tým Senesi Klára

• výborná komunikace, rychlost doručení, celková spokojenost.

• komunikace lidská
    • osobní odběr

• Splnili moje přísné podmínky ohledně přepravy.
    • cena/kvalita
    • Je to velkoobchod.
    • Rychlost dodaní.
    • Operátorka zákaznické linky.
    • Možnost dopravy.
    • Možnost platby.

Reakce obchodu Senesi.cz

ruční sprchu jsme Vám zabalili pečlivě dle našich balících standardů. Objednal jste si zboží do výdejního boxu, tuto dopravu považujeme pro zákazníky jako velmi příznivou, jak odběrem, tak cenou. Nemáme s Vámi žádnou další komunikaci kromě této recenze. Budeme rádi, pokud nám napíšete upřesnění na [email protected] Zejména co se týče dopravy a rychlosti dodání. Vidím, že objednávka byla expedována téměř hned.
    za tým Senesi Klára

• Bezproblémové vrácení peněz

• Vše proběhlo v pořádku. Dobrá komunikace s obchodem.

• Výborná komunikace
    • Velký výběr
    • Rozumné ceny

• Rychlost, prima komunikace
    • Žádná

• rychlost, spolehlivost a komunikace klientského servisu