• max. dodací lhůta
    • Nedozrále semínka nevím jestli jsou slepý
    • Nemožnost kontroly, páč hned propadné záruka i když je jenom otevřu.
    • Fotky modelu by mohli být reál a ne vystřižené přes photoshop.
    • Popis nesedí na cannapio píšou úplně jiný popis než tady. Např. tam fotoperioda a na této samonakvétací. Nechápačka...
    • Zklamání, vyhození peněz do kanálu, jsem měl dát raději na charitu.

z 13 jenom 3 vyklíčily na mé straně rozhodně chyba nebyla. Vše jsem koupil kvalitní. 14 dní před nákupem jsem zkoušel dát zasadit pár kousků (24) od jiného zdroje vše vyšlo na 100%.
    Nejde si je ani prohlídnout když má někdo sbírku vlastně ani neví jestli jsou živé, zralé nebo ne. Bůh ví jestli vůbec i správný model. Kdybych si je chtěl z kontrolovat jestli jsou zdravé a nebyli tak nemám nárok na reklamaci i v případě že jsou k.o... Tady už nikdy nic nekoupím!! Okamžitě musím říct klukům pozor!!!! Sorry ale je to tak.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše zkušenost s naším e-shopem. Vždy dbáme na kvalitu a správné skladování semen, ale klíčivost nelze z naší strany 100% ovlivnit. Z důvodu legislativy nemůžeme příjmout reklamaci na klíčivost semen s obsahem THC vyšším než 0,3%.

Vlastnosti a fotografie našich produktů se snažíme postupně vylepšovat. Produkty na eshopu pravidelně aktualizujeme a případné chyby ihned opravujeme.

Budeme Vás emailem kontaktovat o vhodné kompenzaci.

• Z 5 semen vzešlo 1ks , ouu

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

vzniklá situace nás mrzí.

Váš dotaz ohledně reklamace řešíme a byla Vám nabídnuta vhodná kompenzace v souladu s legislativou.

V případě dalších dotazů ohledně reklamací nás můžete kontaktovat na tel. 727 890 090.

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

• Letos jsem koupil 21semen z toho vylezlo pouze 14 rostlin,loni jsem koupil to samé množství a vyrostlo vše pouze jedno semínko nešlo když to shrnu letos posíláte špatné Semana

Loni semena dobrý 98 procent klíčivosti letos semena 40-50%klicivosti což znamená že špatná semena

Dobrý Den,
    pod tímto nákupem evidujeme vrácenou objednávku z důvodů nezastižení při doručení.
    "Nedoručen - příjemce na adrese nepřítomen"
    Tzn. objendávka se nám vrátila a navíc je v ní jiný počet semen než uvádíte.
    Také neevidujeme žádnou další objednávku.

Jste si jistý, že jste používal naše osivo?

Pokud věříte jako my, že jde o omyl, budeme rádi za úpravu Vaší recenze.
    V opačném případě nás zastihnete na telefonu +420 727 890 090 nebo emailu [email protected]

Jakub, za Cannapio

Neni 100% uspešnosti ?

děkujeme za příspěvek.

Váš dotaz ohledně reklamace byl zpracován a byla Vám nabídnuta vhodná kompenzace v souladu s legislativou.

V případě dalších dotazů ohledně reklamací nás neváhejte kontaktovat na tel. 727 890 090, nebo na emailu [email protected].

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

z objednaneho zbozi mi vyslo jenom 1/3...co teda stoji za houby....

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za recenzi, vzniklá situace nás mrzí.

Vždy dbáme na kvalitu a snažíme se zboží odebírat pouze od ověřených výrobců. Pokud přeci jen došlo k nějakému poškození zboží, nebo je s Vaší objednávkou něco v nepořádku neváhejte nás kontaktovat na tel. 727 890 090, jistě se domluvíme na adekvátní kompenzaci.

• 3 z 5.

Dobrý den ,

velmi nás mrzí Vaše zkušenost s nákupem u nás. Bohužel klíčivost nelze z naší strany ovlivnit, přestože semínka odebíráme vždy čerstvá a od kvalitních výrobců.

Budeme Vás emailem kontaktovat o vhodné kompenzaci. Věříme, že se společně domluvíme na vhodném řešení této situace.

• Už nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

za zpoždění odeslání objednávky se Vám moc omlouváme, bohužel položka je v současné době u našich dodavatelů vyprodána. Ihned jak jsme položku naskladnili, odeslali jsme ji včetně dárku v rámci kompenzace.

Přeji Vám krásný den

Lucie, za tým semena-marihuany.cz

Ani jedno semínko Neviklicilo

Dobrý den ,

velmi nás mrzí Vaše zkušenost s nákupem u nás. Semena odebíráme vždy čerstvá od ověřených dodavatelů a klíčivost nelze z naší strany ovlivnit. Z důvodu legislativy nemůžeme příjmout reklamaci na klíčivost semen.

Budeme Vás emailem kontaktovat o vhodné kompenzaci. Věříme, že se domluvíme na vhodném řešení vzniklé situace.

Lucie, tým semena-marihuany.cz

Oproti jiným obchodům žádné extra..ani samolepka či promo-seeds...
    Obyčejný obchod s malým výběrem.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za Vaši recenzi, neustále se snažíme zlepšovat. V našem e-shopu najdete více jak 400 druhů semen, které se snažíme neustále doplňovat. Na Vaši objednávku se vztahovala akce 3+1 zdarma, tedy jedno balení jste obdržel zdarma.

V případě, že nejste spokojen s Vaší objednávkou, kontaktujte nás prostřednictvím online chatu nebo telefonicky 727 890 090

Přejeme Vám krásný den

Lucie, za tým semena-marihuany.cz

po zakoupeni semen jsem zasadil a z deseti seminek vzesli jen dve!!!!!

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

vzniklá situace nás velmi mrzí. Vždy dbáme na čerstvost a správné skladování semen, jedná se však o přírodu a ta není vždy 100%

Vaši objednávku jsme prověřili a nabídli Vám vhodnou kompenzaci v souladu s legislativou.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 727 890 090

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs/

Ani jedno semínko nevyklíčilo. Já vím, že je nemám sázet ale...

Dobrý den Davide,

velmi nás mrzí Vaše zkušenost s naším e-shopem. Semena bereme pouze od zahraničních a ověřených dodavatelů a klíčivost nelze z naší strany ovlivnit. Z důvodu legislativy nemůžeme příjmout reklamaci na klíčivost semen.

Budeme Vás emailem kontaktovat o vhodné kompenzaci.

Lucie, tým semena-marihuany.cz

Ako sorry ale druhá objednávka mi neprišla a prišiel mi dotazník nechápem

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

Vaši objednávku jsme prověřili a byla expedována dne 6.4., tedy ihned na druhý den od přijetí objednávky. Podle trasovacího čísla dopravce jsme zjistili, že se zásilka nachází od 8.4. na doručovacím depu. Je možné, že kvůli vytížení dopravce je doručení Vaší zásilky zpožděno. Pokud Vám zásilka nedorazí do 2 dnů budeme ji expedovat znovu.

Moc se Vám omlouváme za komplikace s doručováním zásilky.

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

• Prošlé prázdné semena, z 5 nejvíc 2 ks, letošní, toť otázka. Chybí datum expirace

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

vzniklá situace nás mrzí. Vždy dbáme na čerstvost a správné skladování semen, jedná se však o přírodu a ta není vždy 100%

Vaši objednávku jsme prověřili a nabídli Vám vhodnou kompenzaci.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 727 890 090, nebo můžete využít náš online chat.

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs/

• Místo 18 semínek dorazilo 16 a to při té cenně se mi zdá jako zlodějina.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

Vaše reklamace byla zpracována ihned po jejím přijetí a byla Vám nabídnuta vhodná kompenzace za chybějící semínka.
    Ještě jednou se Vám moc omlouváme za komplikace a věříme, že se domluvíme na vhodném řešení vzniklé situace.
    V případě, že budete mít o nabízenou kompenzaci zájem, neváhejte nás kontaktovat na tel. +420 727 890 090.

• malá diskrétnost
    • vyklíčilo pouze jedno semínkoale

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

vzniklá situace nás mrzí, pokud zaznamenáme více takových nezdarů u konkrétního druhu vyřazujeme semena z nabídky nebo se obracíme na výrobce, zda nebylo něco s konkrétní várkou. Vaši objednávku co nejdříve prověříme a bude Vám nabídnuta vhodná kompenzace v souladu s legislativou.

• Hluchá semena - nvzklíčila

Dodaná semínka v počtu 4 ks, nevzešla ani z jednoho semena

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za Váš příspěvek.

V naší nabídce je pouze osivo od kvalitních a ověřených dodavatelů, kteří za kvalitu zboží ručí. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout vhodnou kompenzaci.

V případě dotazů ohledně Vaší reklamace nás můžete kontaktovat kontaktovat na tel. 727 890 090, nebo na emailu [email protected]

• Žádné semeno nevzešlo. Takže již nikdy

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za recenzi, které nás mrzí.

V případě dalších dotazů ohledně reklamací nás neváhejte kontaktovat na tel. 727 890 090.

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

• Anonymita nic moc když vám doručenka příjde pod názvem konopa

Semínka půjdou pod test až to počasí dovolí

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. V případě připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat na náš email [email protected], nebo na tel. 727890090.

Lucie,
    za tým www.semena-marihuany.cz

• Spokojený se vším, s časem doručení i cenou vše supr

Nedostal jsem 3+1 netuším zdali jsem nesplnil některé podmínky, každopádně jsem se obrátil na podporu která mi prozatím neodepsala ( cca 3dny zpátky)

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

Vaši objednávku jsme prověřili a na váš email ze dne 22.3. jsme ještě ten den večer odpověděli. Na Vaši objednávku se akce 3+1 zdarma nevztahovala, jelikož nebyly splněny podmínky pro tuto akci.
    Více o akci 3+1 zdarma se dozvíte zde - https://www.semena-marihuany.cz/cs/blog/1240-31-akce-na-semena-konopi

V případě nesrovnalostí s Vaší objednávkou nás prosím neváhejte kontaktovat na tel. 727890090.

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

• vyklicilo mi jedno semeno z troch aj ked mali vsetky zhodne podmienky, ked som poziadal o navrh riesenia, tak ani neodpovedali, ziadna reakcia :/

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

vzniklá situace nás mrzí.

V naší nabídce je pouze osivo od kvalitních a ověřených dodavatelů, kteří za kvalitu zboží ručí. Pokud zaznamenáme více takových nezdarů u konkrétního druhu vyřazujeme semena z nabídky nebo se obracíme na výrobce, zda nebylo něco s konkrétní várkou.