• Místo 5 semen mi přišli pouze 3 ..

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás Vaše zkušenost mrzí. Při tak velkém počtu objednávek se taková chyba snadno přehlédne. Kontaktujte nás prosím na tel. +420 576 776 793, nebo na emailu [email protected], a určitě s Vámi tuto situaci vyřešíme.

Děkujeme
    Adéla

• V minulosti bez problémů

Semena Big Shark již poněkolikáté vadná,vyhozené peníze, dané zboží z vlastní zkušenosti určitě nedoporučuji, zbylé zakoupené druhy v pořádku.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše zkušenost, dbáme na kvalitu a správné skladování semen. Vámi zmíněná odrůda patří mezi nejprodávanější a tuto sezónu na ni žádnou reklamaci neevidujeme. Našich zákazníků si velmi vážíme a věříme, že se společně domluvíme na vhodné kompenzaci v souladu s legislativou, neváhejte nás kontaktovat na náš e-mail: [email protected].

Semena nenaklicili

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše zkušenost s naším e-shopem. Vždy dbáme na kvalitu a správném skladování semen, dle doporučení výrobce, aby byla zachována čerstvost. Z důvodu legislativy ovšem nemůžeme přijmout reklamaci objednaných semen. Semena prodáváme pouze jako sběratelské předměty.

Věříme, že se společně domluvíme na vhodné kompenzaci v souladu s legislativou, neváhejte nás kontaktovat na na tel. 727 890 090, nebo na emailu [email protected].

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

Prvně jsem nakoupil a ani jedno semeno mi nevyklíčilo

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše stížnost. Z důvodu legislativy ovšem nemůžeme přijmout reklamaci na klíčivost Vámi objednaných semen. Semena prodáváme pouze jako sběratelské předměty.
    Naších zákazníků si vážíme, proto nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese: [email protected]

Věříme, že se společně domluvíme na vhodné kompenzaci v souladu s legislativou.

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

Poslali jiné zboží než bylo v objednávce .

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás tato situace mrzí. V případě, že je něco v nepořádku s Vaší objednávkou, kontaktujte nás prosím na tel. 727 890 090, nebo na emailu [email protected], abychom s Vámi mohli tuto situaci vyřešit.

Děkujeme
    Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

Stara seminka, vetsina nevyklici.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 727 890 090, nebo na emailu [email protected].

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

Půlka těch zpičenejch semen mi vůbec nevylezla. To jsou vyhozený prachy nakupovat u vás.

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

Polovica semien nevyklíčila, obchod na mail nereagoval.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše zkušenost s naším e-shopem. Vždy dbáme na kvalitu a správné skladování semen, dle doporučení výrobce, aby byla zachována čerstvost a klíčivost.

Náš eshop na Váš email reagoval a byla Vám nabídnuta kompenzace v souladu s legislativou.

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

• ani jedno seminko po tydnu nevyklicilo

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

Vaše stížnost nás velmi mrzí. Dbáme na kvalitu i uchovávání semen, která zákazníkům odesíláme vždy čerstvá. Jedná se ovšem o přírodu, a ta není vždy 100%.

Pokud bychom zaznamenali více stížností od zákazníků u konkrétního druhu, vyřazujeme semena z nabídky, případně kontrolujeme zda nebylo něco s konkrétní várkou. Na Vámi objednanou odrůdu ovšem žádné další stížnosti neevidujeme.

Se stížností nás prosím kontaktujte na emailové adrese [email protected].

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

Obchod v pořádku, semínka špatná zkušenost.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

Vaše stížnost nás velmi mrzí. Dbáme na kvalitu i uchovávání semen, která objednáváme od ověřených dodavatelů či přímo oficiálních seedbank. Jedná se ovšem o přírodu, a ta není vždy 100%.

Kontaktujte nás prosím s Vaší stížností na emailovou adresu [email protected].

• 3x 5semen. Ani jedno nevyklíčilo

Staré semena

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

Vaše stížnost nás velmi mrzí. Dbáme na kvalitu i uchovávání semen. Jedná se ovšem o přírodu, a ta není vždy 100%.

Kompenzace Vám byla nabídnuta v souladu s legislativou.

V případě dalších dotazů ohledně reklamací nás neváhejte kontaktovat na tel. 727 890 090, nebo na emailu [email protected].

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Nevyklíčilo nevyměnili nasrat

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše zkušenost s naším e-shopem. Vždy dbáme na kvalitu a správné skladování semen, dle doporučení výrobce. Semena uchováváme v lednicích při stabilní teplotě. Nižší teplota a sucho v kombinaci s kvalitní genetikou zaručí vysokou klíčivost. Ovšem klíčivost nelze z naší strany 100% ovlivnit.

Z důvodu legislativy nemůžeme přijmout reklamaci na klíčivost semen s obsahem THC vyšším než 0,3%.

Byla Vám ovšem nabídnuta kompenzace v souladu s legislativou.

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

Z dvaceti semen jich naklíčilo jedenáct. Z jedenácti naklíčených semen vyrostlo sedm rostlinek. Včera tři klekly ve výšce ca 5 centimetrů. Zbývají 4, které tuším kleknou též. Takže..., zhasínám. Pořizovací cena semen plus dva týdny zbytečného svícení, to je potěšující. Nicméně, když jsem vysypal po převzetí semínka z přepravek, tak už jen pohled na ty semínka velikosti ca 0,5 mm nebudil důvěru. Díky za obchod.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

samozřejmě nás mrzí, že Vám nevyklíčila všechna semena. Bohužel 100% klíčivost nemůžeme zaručit, většinou se pohybuje kolem 90-100% u šlechtěných druhů. Vzhledem k legislativě není reklamace z důvodu pěstování konopných semen s vyšším obsahem THC možná.
    Pěstovat a zpracovávat se smí pouze semena CBD, CBG a certifikované odrůdy.

Pokud zaznamenáme více takových nezdarů u konkrétního druhu vyřazujeme semena z nabídky, případně kontrolujeme zda nebylo něco s konkrétní várkou. Vámi objednaná semínka ovšem patří mezi naše bestsellery, které prodáváme každý den. Reklamace na tuto odrůdu prozatím neevidujeme.

Budeme Vás kontaktovat a nabídneme Vám vhodnou kompenzaci v souladu s legislativou.

• Široký sortiment semienok
    • Čas doručenia.

Všetko je v celku ok, až na to ze mi píšu na stránke doručenie do 4roch dní a 5 deň fuč a stále nič.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

U Vaší objednávky v době objednání nebyly skladem semínka, u kterých je uvedena doba naskladnění do 4 pracovních dnů. Bohužel vzhledem k předvánoční vytíženosti dopravců se doobjednávka zpozdila. Ovšem dnes jsme Vaši objednávku předali dopravci i Vás telefonicky kontaktovali o jejím odeslání. Doba doručení je 1-2 pracovní dny.

Omlováme se za zpoždění a doufáme, že dodání zboží proběhne v pořádku.

Lucie,
    za tým www.semena-marihuany.cz

Diskretnost na bodu mrazu.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

zásilky balíme do bublinkových obálek A5 nebo papírových krabiček. Na zásilky netiskneme logo obchodu ani URL webu. Odesíláme jako Cannapio.
    Vaše údaje při objednávce jako jméno, adresa a telefon šifrujeme 128-bitovým SSL šifrováním. Tyto údaje slouží výhradně pro potřeby k dodání zboží. Citlivost údajů v eshopu bereme opravdu vážně.

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

Semena jsou buďto stará nebo špatně skladována nulová klíčivost

• S 10 semien mi vyklíčili len 2 semena

Na prd.S 10 semien len 2ks vyklicili.Takze ma 2 semiačka stáli 40euro.Dakujem a nasrat

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

Pěstovat a zpracovávat se smí pouze semena CBD, CBG a certifikované odrůdy.

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

• Nereklamují a nepřebírají zodpovědnost za zprostředkování svých služeb.
    • Laksní přístup při reklamaci.
    • Špatné skladování výrobků, nedoporučuji. Poté nejsou ochotni reklamovat
    • Doporučuji koupit rovnou u výrobce
    • při řešení reklamace, napíšou pouze mail a již nezvedají telefon a nereagují ani sms na zpětné volání

Nedoporučuji tento shop. Při vyřizování reklamací jsou neochotní něco řešit a pouze odkáží, ať si problém vyřešíte sami. Člověk by čekal, když už si připlatí a nekoupí přímo u výrobce, celou zodpovědnost na Cannapio.cz

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

tato situace nás velmi mrzí. Za technické potíže se velmi omlouváme.
    Vždy dbáme na čerstvost a správné skladování semen. Z důvodu legislativy nemůžeme příjmout reklamaci na klíčivost semen s obsahem THC vyšším než 0,3%.

S reklamací CBD odrůd s obsahem THC nižším než 0,3% jsme v případě žádosti ze strany zákazníka ochotni pomoci, pokud je nutné je reklamovat přímo u výrobce.

Váš dotaz ohledně reklamace byl vyřešen hned na druhý den a byla Vám nabídnuta vhodná kompenzace v souladu s legislativou.

V případě dalších dotazů ohledně reklamací nás můžete kontaktovat na tel. 727 890 090.

Karolína

• max. dodací lhůta
    • Nedozrále semínka nevím jestli jsou slepý
    • Nemožnost kontroly, páč hned propadné záruka i když je jenom otevřu.
    • Fotky modelu by mohli být reál a ne vystřižené přes photoshop.
    • Popis nesedí na cannapio píšou úplně jiný popis než tady. Např. tam fotoperioda a na této samonakvétací. Nechápačka...
    • Zklamání, vyhození peněz do kanálu, jsem měl dát raději na charitu.

z 13 jenom 3 vyklíčily na mé straně rozhodně chyba nebyla. Vše jsem koupil kvalitní. 14 dní před nákupem jsem zkoušel dát zasadit pár kousků (24) od jiného zdroje vše vyšlo na 100%.
    Nejde si je ani prohlídnout když má někdo sbírku vlastně ani neví jestli jsou živé, zralé nebo ne. Bůh ví jestli vůbec i správný model. Kdybych si je chtěl z kontrolovat jestli jsou zdravé a nebyli tak nemám nárok na reklamaci i v případě že jsou k.o... Tady už nikdy nic nekoupím!! Okamžitě musím říct klukům pozor!!!! Sorry ale je to tak.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše zkušenost s naším e-shopem. Vždy dbáme na kvalitu a správné skladování semen, ale klíčivost nelze z naší strany 100% ovlivnit. Z důvodu legislativy nemůžeme příjmout reklamaci na klíčivost semen s obsahem THC vyšším než 0,3%.

Vlastnosti a fotografie našich produktů se snažíme postupně vylepšovat. Produkty na eshopu pravidelně aktualizujeme a případné chyby ihned opravujeme.

Budeme Vás emailem kontaktovat o vhodné kompenzaci.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Lucie, tým semena-marihuany.cz