• zakoupeno v Semena-marihuany.cz před 1 týdnem

• Naj ‍♂️

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

moc Vám děkujeme za 100% hodnocení.

Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený a budeme se těšit na Vaše další objednávky.

• Dobrá komunikace.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

moc Vám děkujeme za kladné hodnocení, udělalo nám velkou radost.

Jsme rádi, že jste byla s vyřízením Vaší objednávky a komunikací ze strany našeho eshopu spokojena.

• zakoupeno v Semena-marihuany.cz před 1 týdnem

Semena jsou buďto stará nebo špatně skladována nulová klíčivost

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše zkušenost s naším e-shopem. Vždy dbáme na kvalitu a správné skladování semen, dle doporučení výrobce. Semena uchováváme v lednicích při stabilní teplotě. Nižší teplota a sucho v kombinaci s kvalitní genetikou zaručí vysokou klíčivost. Ovšem klíčivost nelze z naší strany 100% ovlivnit.

Budeme Vás kontaktovat a nabídneme Vám vhodnou kompenzaci v souladu s legislativou.

V případě dalších dotazů ohledně reklamací nás neváhejte kontaktovat na tel. 727 890 090, nebo na emailu info@semena-marihuany.cz.

• zakoupeno v Semena-marihuany.cz před 2 týdny

Skvely servis, pani mi z obchodu osobne volala ze je zasilka n a ceste.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

moc Vám děkujeme za 100% hodnocení.

Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás a přístupem našeho expedičního oddělení spokojený.
    Budeme se těšit na Vaše další objednávky.

• zakoupeno v Semena-marihuany.cz před 1 měsícem

• S 10 semien mi vyklíčili len 2 semena

Na prd.S 10 semien len 2ks vyklicili.Takze ma 2 semiačka stáli 40euro.Dakujem a nasrat

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

samozřejmě nás mrzí, že Vám nevyklíčila všechna semena. Bohužel 100% klíčivost nemůžeme zaručit, většinou se pohybuje kolem 90-100% u šlechtěných druhů. Vzhledem k legislativě není reklamace z důvodu pěstování konopných semen s vyšším obsahem THC možná.
    Pěstovat a zpracovávat se smí pouze semena CBD, CBG a certifikované odrůdy.

Pokud zaznamenáme více takových nezdarů u konkrétního druhu vyřazujeme semena z nabídky, případně kontrolujeme zda nebylo něco s konkrétní várkou.

• Informovanosť
    • Dodanie

Perfektná komunikácie veľká spokojnosť

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

moc Vám děkujeme za 100% hodnocení, udělalo nám velkou radost.

• rychlost a ochota

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s rychlostí dodání a naším přístupem spokojený.
    Těšíme se na Vaše další objednávky.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojený a těšíme se na Vaši další objednávku.

• zakoupeno v Semena-marihuany.cz před 3 měsíci

• Nereklamují a nepřebírají zodpovědnost za zprostředkování svých služeb.
    • Laksní přístup při reklamaci.
    • Špatné skladování výrobků, nedoporučuji. Poté nejsou ochotni reklamovat
    • Doporučuji koupit rovnou u výrobce
    • při řešení reklamace, napíšou pouze mail a již nezvedají telefon a nereagují ani sms na zpětné volání

Nedoporučuji tento shop. Při vyřizování reklamací jsou neochotní něco řešit a pouze odkáží, ať si problém vyřešíte sami. Člověk by čekal, když už si připlatí a nekoupí přímo u výrobce, celou zodpovědnost na Cannapio.cz

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

tato situace nás velmi mrzí. Za technické potíže se velmi omlouváme.
    Vždy dbáme na čerstvost a správné skladování semen. Z důvodu legislativy nemůžeme příjmout reklamaci na klíčivost semen s obsahem THC vyšším než 0,3%.

S reklamací CBD odrůd s obsahem THC nižším než 0,3% jsme v případě žádosti ze strany zákazníka ochotni pomoci, pokud je nutné je reklamovat přímo u výrobce.

Váš dotaz ohledně reklamace byl vyřešen hned na druhý den a byla Vám nabídnuta vhodná kompenzace v souladu s legislativou.

V případě dalších dotazů ohledně reklamací nás můžete kontaktovat na tel. 727 890 090.

Karolína

• zakoupeno v Semena-marihuany.cz před 3 týdny

Rychlost dodani 2dny ,super

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za 100% hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás a rychlostí dodání spokojen.

za tým semena-marihuany.cz

• zakoupeno v Semena-marihuany.cz před 3 týdny

• Vyřízení a dodání bylo velice rychlé
    • Vyřízení bylo rychlé a v pořádku
    • Po reklamaci (došlo k záměně) vše bylo okamžitě napraveno

Po reklamaci (došlo k záměně) vše bylo okamžitě napraveno. Vyřízení a dodání bylo velice rychlé

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s rychlostí a způsobem vyřízení Vaší objednávky spokojena.

za tým semena-marihuany.cz

• zakoupeno v Semena-marihuany.cz před 4 týdny

• Bez staroszí

Vše v pořádku

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za odezvu. Vaše 100% ohodnocení nám udělalo radost.

• zakoupeno v Semena-marihuany.cz před 1 měsícem

• Rychlá komunikace

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za recenzi a jsme moc rádi, že jste byl s vyřízením Vaší objednávky spokojen.

• max. dodací lhůta
    • Nedozrále semínka nevím jestli jsou slepý
    • Nemožnost kontroly, páč hned propadné záruka i když je jenom otevřu.
    • Fotky modelu by mohli být reál a ne vystřižené přes photoshop.
    • Popis nesedí na cannapio píšou úplně jiný popis než tady. Např. tam fotoperioda a na této samonakvétací. Nechápačka...
    • Zklamání, vyhození peněz do kanálu, jsem měl dát raději na charitu.

z 13 jenom 3 vyklíčily na mé straně rozhodně chyba nebyla. Vše jsem koupil kvalitní. 14 dní před nákupem jsem zkoušel dát zasadit pár kousků (24) od jiného zdroje vše vyšlo na 100%.
    Nejde si je ani prohlídnout když má někdo sbírku vlastně ani neví jestli jsou živé, zralé nebo ne. Bůh ví jestli vůbec i správný model. Kdybych si je chtěl z kontrolovat jestli jsou zdravé a nebyli tak nemám nárok na reklamaci i v případě že jsou k.o... Tady už nikdy nic nekoupím!! Okamžitě musím říct klukům pozor!!!! Sorry ale je to tak.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše zkušenost s naším e-shopem. Vždy dbáme na kvalitu a správné skladování semen, ale klíčivost nelze z naší strany 100% ovlivnit. Z důvodu legislativy nemůžeme příjmout reklamaci na klíčivost semen s obsahem THC vyšším než 0,3%.

Vlastnosti a fotografie našich produktů se snažíme postupně vylepšovat. Produkty na eshopu pravidelně aktualizujeme a případné chyby ihned opravujeme.

Budeme Vás emailem kontaktovat o vhodné kompenzaci.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Lucie, tým semena-marihuany.cz

• rychlá komunikace
    • dostal jsem dárek zdarma

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

Děkujeme Vám za milé ohodnocení. Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás spokojen.

• rýchlosť
    • nízke ceny

Dobrý den Dušane,

děkujeme za Váš příspěvek. Vaše recenze nás velmi potěšila. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás vždy spokojen a budeme se těšit na Vaši příští objednávku.

• zakoupeno v Semena-marihuany.cz před 3 měsíci

• Z 5 semen vzešlo 1ks , ouu

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

vzniklá situace nás mrzí.

Pokud zaznamenáme více takových nezdarů u konkrétního druhu vyřazujeme semena z nabídky nebo se obracíme na výrobce, zda nebylo něco s konkrétní várkou.

Váš dotaz ohledně reklamace řešíme a byla Vám nabídnuta vhodná kompenzace v souladu s legislativou.

• zakoupeno v Semena-marihuany.cz před 2 měsíci

Spokojenost, rychlé dodání. Splnilo mé očekávání.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

Děkujeme Vám za 100% ohodnocení. Moc nás těší, že jste byl s rychlostí doručení zásilky spokojen.

• zakoupeno v Semena-marihuany.cz před 2 měsíci

• Rychlé vyřízení objednávky.

Vstřícné a ochotné vyřešení malého prblému. Jsem velmi spokojen s vašimi službami.

Dobrý den Jane,

děkujeme Vám za příspěvek a jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

• zakoupeno v Semena-marihuany.cz před 2 měsíci

• Letos jsem koupil 21semen z toho vylezlo pouze 14 rostlin,loni jsem koupil to samé množství a vyrostlo vše pouze jedno semínko nešlo když to shrnu letos posíláte špatné Semana

Loni semena dobrý 98 procent klíčivosti letos semena 40-50%klicivosti což znamená že špatná semena

Dobrý Den,
    pod tímto nákupem evidujeme vrácenou objednávku z důvodů nezastižení při doručení.
    "Nedoručen - příjemce na adrese nepřítomen"
    Tzn. objendávka se nám vrátila a navíc je v ní jiný počet semen než uvádíte.
    Také neevidujeme žádnou další objednávku.

Jste si jistý, že jste používal naše osivo?

Pokud věříte jako my, že jde o omyl, budeme rádi za úpravu Vaší recenze.
    V opačném případě nás zastihnete na telefonu +420 727 890 090 nebo emailu info@semena-marihuany.cz

Jakub, za Cannapio