• výběr zboží (3)
  • nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 týdny

• rychle dorucenie od objednania
  • nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 týdny

Solidní obchod, ochotný personál. Doporučuji.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 týdny

• skvělá komunikace, snaha poradit

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 týdny

Skvělá rychlá komunikace. Jen bych volila jiného dopravce.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 týdny

• Naprosto profesionální komunikace, poradenství a servis, děkuji.
    • Děkuji a doporučuji všem.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 týdny

Při nákupu nebylo zřejmé, jaké doplňky výrobek skutečně obsahuje. Ani při doručení z návodu není zřejmé, co konkrétně má daný typ (v mém případě lednička s mrazákem) obsahovat (druh polic, zásuvek)

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 týdny

• Až na dlouhou čekací dobu na zboží - předem avízovanou - dobrý obchod. Jsem spokojen.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 3 týdny

vse v poradku a doruceno v pozadovanem terminu. Dekuji,

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 týdny

Jen dobrá zkušenost. Jsme moc spokojení. :) děkujeme!

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 týdny

• Jsem moc spokojená pomohli mi sevším s objednáním i dopravou a pračka s lednicí a žehlička jako dárek super.Příště si objednám zase u Vás :-) Přeji všem pohodový dny. :-) Jílková

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 3 týdny

• Skvělý přístup pana majitele!!!! ŠPIČKOVÉ JEDNÁNÍ!!!!!!

SKVĚLÉ PRODUKTY ZA SUPER CENY!

byla jsem spokojená

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 4 týdny

• Objednání z domova. Bezvadný přístup ke kupujícímu.

Hned druhý den mi byla remoska doručena. V dnešní době - úžasné.Děkuji ještě jednou za vzornou službu.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 1 měsícem

Zboží bylo doručeno v pořádku, nepoškozené a dobře zabalené. slečna, s kterou jsem telefonicky hovořila, byla velice milá a ochotná. Cena tohoto zboží mě velmi mile překvapila, neboť v jiných ochodech by stálo více. Ještě jsem měla možnost si vybrat dárek. Vřele doporučuji.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 1 měsícem

• Výborná komunikace s operátorkou.
    • Zboží dodáno do dvou dnů, jak bylo prezentováno obchodem.

Byla jsem moc překvapená přístupem tohoto obchodu.
    A hlavně jsem byla moc spokojená. Zboží bylo doručeno včas a v pořádku.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 1 měsícem

S obchodem jsem spokojená. Rychlé vyřízení objednávky.
    Korektní jednání. Paní mi volala jestli vím, že jsem si objednala béčkovou lednici, tudíš škráblou.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 1 měsícem

• Super jednání,rychlé a vstřícné.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 1 měsícem

Výborná komunikace, jsem spokojená.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 1 měsícem

Lednice přišla zřejmě vinou dopravce na boku naražená. Na reklamaci reagovali rychle a byli mi nabídnuty 3 možnosti řešení. Sleva 500Kč, dárek nebo odstoupení od smlouvy. Vše vyřešeno, doporučuji obchod.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 1 měsícem

Velice dobrá komunikace.Objednal jsem si u této firmy pračku.V den,kdy ji expedovali,přišli na malou,spíše estetickou vadu.Zavolali a nabídli mi několik řešení /sleva,jiný kus s malým zpožděním,nebo jiný typ za stejnou cenu /Naprostá spokojenost.