Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 týdny

• Super komunikace od A do Zet

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 týdny

Kvalitní zboží, dobrá komunikace nejen s obchodem, ale i s dopravou

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 3 týdny

• levní a ještě si se mnou do noci psali ohledně výběru... :-)

• Dobrá komunikace, rychlé dodání

Ryhlé jednání a ochota

• Rychlé doručení
    • Kvalitně zabalené
    • Spokojenost,doporučuji

• Zboží přišlo poškozené
    • Pozor na praktiky e-shopu, když odstoupíte od smlouvy neuhradí dopravu zpět!
    • Pozdní zaslání peněz za vrácené zboží, nedodržení 14 denní lhůty

Celkově toto pro nás nebyl dobrý výběr, po rozbalení zboží jsme zjistili poškození. Obal nebyl poškozen a dle mého názoru bylo zboží z e-shopu odesláno již poškozené. Postupovali jsme podle pokynů, udělali fotodokumentaci a kontaktovali e-shop (ještě večer v den převzetí). Od počátku nám bylo naznačováno, že oni zboží před odesláním kontrolují a že je to divné, že je poškozené. Po rozhodnutí, že od smlouvy odstoupíme jsme zboží na vlastní náklady zaslali zpět. (Zásilka nadměrných rozměrů cca 600 Kč). Při vrácení peněz za zboží nebyla dodržena zákonná lhůta, při žádosti o vrácení peněz za dopravu nám bylo odpovězeno, že "Vzhledem k tomu, že se jednalo o Odstoupení od smlouvy, nebylo majitelem společnosti odsouhlaseno proplacení". Takže z těchto důvodů rozhodně nedoporučuji!

Reakce obchodu Scorpion-elektro.com

Absolutně nesouhlasíme! My jsme přesvědčeni, že paní produkt doma při vybalení upadl a i když jsme jí nabídli slevu, tak ona požadovala za úplnou drobnost nesmyslnou částku 3 tisíce Kč! Jakmile jsme jí nevyhověli, tak nám neustále vyhrožovala, takže jsme očekávali z její strany další poškozování naší firmy. My nemáme důvod posílat úmyslně poškozené zboží, když platíme dopravu k zákazníkovi. Peníze jsme jí vrátili jakmile jsme prošetřili celý případ a stav produktu. Mohli jsme jí ponížit cenu o poškození, ale i když jsme to neučinili, tak i přesto se nám ještě takto odvděčila.
    Proti podobným praktikám některých zákazníků nemáme se jak bránit.
    Naštěstí je to jeden z velkého množství spokojených zákazníků!

• super ceny
    • komunikace

• dobrá komunikace
    • špatný dovozce

prodej a komunikace a obchodem hodnotím kladně. Mám velké výhrady k chování dovozce. nepříjemný arogantní mladý muž.

Reakce obchodu Scorpion-elektro.com

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojena s našimi službami. Bohužel nemůžeme ovlivnit chování řidiče přepravní spplečnosti.

• Velky vyber, přehledné stranky

Rychle jednani, komunikace, doporucuji

Reakce obchodu Scorpion-elektro.com

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojena s našimi službami

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 měsíci

Rychlost, úroveň jednání, spolehlivost.

• bez starosti až domů

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 4 měsíci

dobrá domluva po chatu...

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 3 měsíci

• Po objednávce mi volala paní z obchodu a vysvětlila vše k nákupu a nabídla i jiné zboží. Velmi profesionální.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 4 měsíci

• rychlé doručení, super ceny, objednal jsem v kat. B-zboží super a ještě jsem ušetřil, navíc prodloužená záruka na 3 roky zdarma
    • pracují tam opravdu ochotní lidé, kteří dokážou poradit a vyjít zákazníkovi vstříc

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 4 měsíci

Skvělá komunikace, rychlé dodání, vše v naprostém pořádku, doporučuji

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 4 měsíci

Obchod super, zboží nám přišlo poškozené, reklamovali jsme, okamžitá reakce ze strany obchodníka a vstřícný přístup .