• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 týdny

• Doprava zdarma, za posledni kus zboží, výrazná sleva, zboží dobře zabaleno a doručeno včas.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 týdny

• Rychle a spolehlive.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 3 týdny

• Opravdu velmi vstřícný přístup (i když jsem objednávku zrušila na poslední chvíli a obchod musel na vlastní náklady platit drahou dopravu rozměrné objednávky,byli velmi ochotní a vše vyřešili bez problémů)
    • Profesiální přístup personálu

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 3 týdny

Výhoda výběru z domova,dobrá cena

Rychlé jednání.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 3 týdny

využila jsem tento nákup poprvé a nemám žádnou připomínku byla jsem spokojena

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 1 měsícem

Jediné je, že horní část mikrovlnky je mírně protlačená.

rychlost,cena

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 1 měsícem

• Cena, rychlé dodání zboží a skvělý zákaznický servis

Dobrá cena, rychlost dodání

Bezvadná komunikace!

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 3 měsíci

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 měsíci

• Nejdrive jsem zjistil ze obchod je solidni. V patek v 18 hod. jsem telefonoval na udane tel. cislo. Jednani bylo bezvadne fundovane a dodavka mela byt dorucena pristi utery PPL coz se i stalo. Vrele doporucuji. A ceny umi perfektni.

Dorucuji jsou seriozni s nizkymi cenami.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 měsíci

• Zboží za opravdu pěkné ceny

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 měsíci

Koupil jsem AEG digistoř. Po vybalení výrobku jsem zjistil, že chybí přední ozdobná lišta. Po četování s prodejcem jsem se dozvěděl, že lišta není součástí dodaného výrobku a že je to uvedeno na WEBu. Při podrobnějším čtení této WEB stránky jsem se to opravdu dočetl. Prodejce mi nabídl, že si lištu mohu dokoupit - za 1.400,- Kč. Na otázku, jak mám postupovat při vrácení výrobku, bylo mi sděleno, že si mám vyplnit žádost, zde ji zdůvodnit a tu poslat na prodejce. Tak jsem nakonec zvolil rychlejší cestu, prostě jsem si dokoupil ozdobnou lištu za 1.400,- Kč. Tak takto funguje firma SCORPION. Zde již nakupovat nebudu. Petr Král

Reakce obchodu Scorpion-elektro.com

Zákazník si zakoupil digestoř AEG DPB3630M. Tento model digestoře je dodáván bez dekorativní lišty přímo od výrobce z důvodu designu digestoře. Tuto informaci uvádíme na našich stránkách přímo u produktu. Zákazníkovi poté, co nás kontaktoval bylo nabídnuto vrácení ve 14ti denní lhůtě, kdy je potřeba vyplnit pouze formulář pro odstoupení od smlouvy(nejedná se o žádnou žádost!), nebo dokoupení dekorativní lišty. Zákazník si vybral lištu na kterou jsme poskytli navíc slevu 200,-. Zákazníkovi jsme vyšli max. vstříc a on nás takto poškozuje! Bohužel ne vždy se setkáme s kladnou reakcí.

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 měsíci

Dopravce měl nesprávné mobilní číslo, někdo to zmatlal, místo 725 napsal 752...

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 2 měsíci

Při dodání chyběl návod. Dle faktury jsem se dočetla, že je na internetu. Při zadání druhu zboží se nám zobrazila hláška, že na toto zboží není návod. Po dotazu u prodejce nám bylo sděleno, že je pouze v němčině. Ale k naší spokojenosti nám firma zaslala překlad návodu ihned druhý den. Ne každý kupující má ovšem internet, aby si mohl návod vytisknout. Jinak jsem spokojená s jednáním prodejce.

• Rychle a seriózní jednani
    • K telefonu vadná nabijecka ale reklamace byla okamžitě vyřízení

Obchod rozhodne doporučuji dlouho jsem se rozhodovala kde Iphone zakoupit a musím říct ze nelituji ze jsem si vybrala tenhle obchod

• nakoupil v obchodě Scorpion-elektro.com před 3 měsíci

Bezproblémové, rychlé dodání zboží.