• Profesionální komunikace.
    • O žádných nevím.

• 2 ks zaslaných otvíráků na víčka Omnia se vejdou i do malé kapsy.Ty ale byly zaslány v krabici,do které by se vlezl traktor.ČP má velký výběr krabic a určitě by bylo možno zboží zaslat úměrné své velikosti v takovéto menší krabici.

• Výborná cena, rychlost, dostupnost.

• komunikace
    • ochota
    • FÉROVOST

Doporučuji, protože se jedná o férový obchod. Vše bylo vyřešeno díky velkorysé nabídce e-shopu, přestože k přehlédnutí došlo z mé strany.
    Vždy potěší, když v dnešní době zákazník narazí na slušné prodejce.

• Rychlost dodání.
    • --

Celková spokojenost

• Žádné
    • Nedá se platit předem přes kartu, strašně dlouho trvá, než obchod vyexpeduje zboží a zasílají to pouze PPLkou.Zapomínají, že lidi jsou v práci a každý nedělá v kanceláři, aby si to mohl vyzvednout, když zrovna kurýr přijede.

• Vše jednoduché, přehledné, majitele nebyl problém kontaktovat, vyhověl prosbě, velmi ochotný a milý člověk,
    • Jedním slovem PPL, moc mě mrzí, že zkazili dojem z nákupu.

Vše probíhalo bez problému do té doby, než bylo zboží předáno PPL. Dva dny se mi ani neozvali a poté mi ve čtvrt na dvě odpoledne zavolala paní doručovatelka, že stojí před domem. Nepochopila jsem to, asi jsem si měla celé ty dva dny vzít si dovolenou, sedět doma a čekat, až zazvoní...
    Obchod naprosto doporučuji, jejich přístup byl nadstandardní, ale PPL jen jestli to s nimi máte nějak vychytané.

• Dobré ceny, přehlednost, dostupnost přes internet
    • V pořádku jen v balení bylo místo 25ks pouze 24ks (není chyba obchodu, ale zřejmě výrobce)

Vše celkem v pořádku, u zboží skladem bych si představovala rychlejší čas kdy by mohlo být zboží k dispozici.

• velký výběr, rychlost

spolehlivost, rychlost dodání, velký výběr zboží

Dobrý výrobek za rozumnou cenu.

• že jde objednat zboží telefonem.

ochota a snaha při objednávání zboží

• uspora casu
    • dlouha dodaci lhutaok

recenze na internetu.doporucuji ostatnim

• možnost osobního odběru

Doporucuji.

• požadovaný produkt jiný obchod nenabízí
    • při osobním odběru je výdejní místo hůře přístupné, navigace adresu neidentifikuje

Ano,doporučuji. Bylo to bez dopravy, osobní odběr.

• Přehledný obchod, ceny

• cena,dostupnost