• Zboží, které jsem přesně hledal, jen k upřesnění objednávky využito/a tel. operátorka.
    • Rychlá objednávka, rychlé dodání.
    • + příjemná slečna na telefonu :-)
    • Nemám žádné.

Za mě OK, doporučuji.

Nabízejí zboží které nemají na skladě a po telefonických urgencích nejsou schopni dodat vůbec.

Reakce obchodu SAVERMAN

jak jsme vám již říkali, toto zboží není v naší nabídce, ale bohužel je ještě zaindexováno ve vyhledávání na eshopu. Bylo vám to sděleno ihned ve stornu objednávky i s vysvětlením a omluvou, proto nechápeme vaši recenzi. Ale co člověk to názor. Mějte se hezky. :)

• Profesionální komunikace.
    • O žádných nevím.

• 2 ks zaslaných otvíráků na víčka Omnia se vejdou i do malé kapsy.Ty ale byly zaslány v krabici,do které by se vlezl traktor.ČP má velký výběr krabic a určitě by bylo možno zboží zaslat úměrné své velikosti v takovéto menší krabici.

• Výborná cena, rychlost, dostupnost.

• komunikace
    • ochota
    • FÉROVOST

Doporučuji, protože se jedná o férový obchod. Vše bylo vyřešeno díky velkorysé nabídce e-shopu, přestože k přehlédnutí došlo z mé strany.
    Vždy potěší, když v dnešní době zákazník narazí na slušné prodejce.

• Rychlost dodání.
    • --

Celková spokojenost

• Žádné
    • Nedá se platit předem přes kartu, strašně dlouho trvá, než obchod vyexpeduje zboží a zasílají to pouze PPLkou.Zapomínají, že lidi jsou v práci a každý nedělá v kanceláři, aby si to mohl vyzvednout, když zrovna kurýr přijede.

• Vše jednoduché, přehledné, majitele nebyl problém kontaktovat, vyhověl prosbě, velmi ochotný a milý člověk,
    • Jedním slovem PPL, moc mě mrzí, že zkazili dojem z nákupu.

Vše probíhalo bez problému do té doby, než bylo zboží předáno PPL. Dva dny se mi ani neozvali a poté mi ve čtvrt na dvě odpoledne zavolala paní doručovatelka, že stojí před domem. Nepochopila jsem to, asi jsem si měla celé ty dva dny vzít si dovolenou, sedět doma a čekat, až zazvoní...
    Obchod naprosto doporučuji, jejich přístup byl nadstandardní, ale PPL jen jestli to s nimi máte nějak vychytané.

• Bylo doručeno jiné zboží než jsem objednal,zásilku jsem nepřevzal

Tomuto obchodu se raději vyhnout.

• Dobré ceny, přehlednost, dostupnost přes internet
    • V pořádku jen v balení bylo místo 25ks pouze 24ks (není chyba obchodu, ale zřejmě výrobce)

Vše celkem v pořádku, u zboží skladem bych si představovala rychlejší čas kdy by mohlo být zboží k dispozici.

• dobrá komunikace
    • lžou zákazníkům

Na zboží jsem spěchal, bylo mi řečeno že již bylo odesláno, poté výmluvy na přepravu GEIS, že udělali chybu na centrále. Když balík dorazil prověřil jsem na GEIS kdy byl balík skutečně odeslán a zjistil jsem, že prodejce skutečně lhal. Balík odeslal o týden déle než tvrdil. Také mi slíbil jako náhradu kupon na slevu 250 Kč na další nákup, ten ale nedorazil. Sice nerad, ale musím obchod ohodnotit jako velice nespolehlivý a nemohu ho nikomu doporučit.

Reakce obchodu SAVERMAN

Dobrý den, velice nás mrzí, že danou situaci takto vnímáte. Nicméně tyto informace jsou zcela zavádějící. Zboží bylo skutečně odesláno v termínu, který jsme Vám uvedli. Můžeme to i doložit, proto jsme vám nabídli poukaz na další nákup v hodnotě 250 Kč, který se však zatím připravuje. Tato informace Vám byla také telefonicky sdělena.

Konec konců když se podíváte na naše internetové stránky nebo i na Vaši konkrétní objednávku, tak sám zjistíte, že přepravní společnost GEIS ani není v naší nabídce dopravy. Jednalo se pouze o vyjímečnou situaci, kdy bylo nutné zboží odeslat přímo z našeho externího skladu, tudíž se v této situaci jevil GEIS jako nejlepší volba. Navíc se jednalo o týden, v němž byl svátek, což dopravu také zkomplikovalo. Našim jediným dopravcem je přepravní společnost PPL (viz www.saverman.cz).

Za způsobené komplikace se opětovně omlouváme a ohledně Vašeho poukazu Vás budeme informovat.

Saverman

• velký výběr, rychlost

spolehlivost, rychlost dodání, velký výběr zboží

Dobrý výrobek za rozumnou cenu.

• že jde objednat zboží telefonem.

ochota a snaha při objednávání zboží

Bohužel i přesto, že jsem napsala odlišnou adresu doručení, která byla ze strany obchodu potvrzena v několika e-mailech, tak zboží přišlo na fakturační adresu.

• uspora casu
    • dlouha dodaci lhutaok

recenze na internetu.doporucuji ostatnim

• Zboží "skladem" ve skutečnosti skladem není.
    • Osobní odběr zpoplatněn.

Reakce obchodu SAVERMAN

Dobrý den, pobočka v Praze je naše partnerská výdejna a slouží podobně jako úloženka,zboží se tam zasílá, proto je tato služba placená.

Saverman