• Příliš dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Šampoon

Dobrý den, velice se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Vytvořena byla 21.4.2024 a platba připsána 22.4.2024.
    Po připsání platby začínáme objednávku kompletovat. Na vyřízení máme 2-3 pracovní dny. Zásilku jsme expedovali 25.4.2024, takže do 3 pracovních dnů Vám byla odeslána. Věříme, že příští odeslání bude rychlejší.

S pozdravem Žaneta Zichová

dnes je to týden a zboží nikde

Reakce obchodu Šampoon

Dobrý den, objednávku jste vytvořila 25.3.2024, na vyřízení objednávky máme 2-3 pracovní dny. Zásilku jsme předávali dopravci 27.3.2024, takže ve lhůtě. Dopravce Vám doručil zásilku 2.4.2024. My už za dopravce neručíme.

• nízké ceny
    • nedostatečná komunikace ohledně doručení zboží
    • dlouhá doba dodání
    • nečitelné emailové zprávy

Dodání zboží s dostupností skladem trvalo 5 pracovních dnů. V neděli večer objednáno, v pátek odpoledne připraveno k vyzvednutí. Předpokládaný termín doručení lze zjistit na dotaz a pak doufat.
    Objednané zboží bylo sice uzavřeno v plastovém sáčku se zipem, nicméně obdržet zboží v Savo nálevu není úplně příjemný zážitek.
    Emailové zprávy jsou zasílány v nesprávném kodování znakové sady. Zprávy mají rozbité znaky s diakritikou a jsou nečitelné.
    Obchod Šampon.cz je další prodejní kanál firmy VMD Drogerie.

Reakce obchodu Šampoon

Dobrý den, velice se omlouváme za komplikace z Vaší objednávkou. Problém jsme nahlásili IT specialistovi. Komunikace proběhla přes email. Za pozdní odeslání se omlouváme.

Bio Golem P (3 ks.) jsem objednal a zaplatil 29.1.24. Po tel. urgenci
    jsem 2.2. dostal balíček s jiným zbožím. Reklamoval jsem telefonicky
    i mailem, ale zatím z obchodu se nikdo neozval (5.2.24).

Reakce obchodu Šampoon

Dobrý den, velice se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Vše bylo dořešeno k Vaší spokojenosti. Omlouváme se za delší dobu řešení reklamace, museli jsme dohledat zaměněný balík.

S pozdravem Žaneta Zichová

• Nejhorší e-shop ve kterém jsem kdy nakupovala.

Z objednaných a zaplacených sedmi kusů zboží přišlo pouze pět.Jednalo se o 150kč,tak jsem to neřešila.Pak jsem zjistila ,že na minerální vodě evian je uvedeno spotřebujte do:03.2021.Podotýkám,že jsem objednávala 3.1.2024.Tak si udělejte obrázek sami.

Reakce obchodu Šampoon

Dobrý den, velice se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Bohužel jsme neobdrželi od Vás žádnou reklamaci. Poprosíme napsat na email, které výrobky Vám v objednávce chybí. Co se týká minerální vody Evian, na eshopu je uvedeno po datu spotřeby, záruka 03/2021.

S pozdravem Žaneta Zichová

• Dvě věci, které jsou skladem nemůžou prostě dorazit až za 7 dní. Spoléhat na to a takhle vás vypečou.. amaterismus sorry

Reakce obchodu Šampoon

Dobrý den, velice se Vám omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Bohužel předání dopravci vyšlo na pátek, 3 den od vytvoření objednávky. Potom následoval víkend, proto se doba dodání prodloužila.

S pozdravem Žaneta Zichová

Zboží jsem objednala, zaplatila...následně mi prisla informace, že zboží není na skladě, objednávku jsme tedy stornovali. Peníze zatím zpět nepřišly, jsou to zatim 3 dny, tak uvidím...při chybě ze strany prodavajícího bych čekala větší rychlost...

Reakce obchodu Šampoon

omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou. Bohužel jsme měli přes víkend technickou chybu v eshopu, kam se nám nahrály položky, které již dlouhodobě nejsou skladem, a nebo které jsou momentálně vyprodané přesně jak jsme Vám uváděli při přijetí objednávky. Peníze jsme v vrátili na váš účet.

Ivičičová Lenka

• Došloy 2 roky prošlé krémy

Reakce obchodu Šampoon

moc nás mrzí, že došlo k takovéto chybě a bylo odesláno zboží s prošlou záruční lhůtou, které již nemělo být expedováno.
    Tuto situaci jsme ihned řešili stažením tohoto produktu.

Ivičičová Lenka

• Chybí zasilkovna
    • Šampon je pseudo web VMD drogerie

Šampón, je jakási pseudo stránka VMD drogerie, i na Heureka.cz se to tváří jako různé weby, ale opak je pravdou. Ihned po dokončení objednávky chodí vše už z VMD drogerie, delaj že spotřebitelů tupce. V první chvíli jsem chtěl obchod a platbu kartou stoupnout.... Nicméně zboží přišlo vporadku, rychle a odpovídající kvalitě.

• zboží bylo rozbaleno
    • doba dodání

zboží bylo zasláno na jinou adresu, než jsem požadoval. Musel jsem osobně nahánět dopravce a jet za ním, aby mi zboží předal

Objednala jsem si zboží a ani po 10 dnech nebyli schopní mi napsat, že objednané zboží vůbec nemají, přestože na webu zboží nabízeli. Kdyby obchod alespoň napsal, nebo zavolal, že toto zboží není a ani nebude, tak by jsme se podle toho zařídili, ale museli jsme se ozvat my.

• Tento obchod trochu manipuluje se skutečností. Neobjednal jsem totiž "AgroBio Agrofit kombi New proti plevelům v trávníku, na 100 m2 Starane Forte 6 ml + Lontrel 300 8 ml", ale balení na 1000 m2 Starane Forte 60 ml + Lontrel 300 80 ml. Přesto do dotazníku napíší, že bylo objednáno balení malé. To mi nepřipadá, jako seriozní jednání prodejce.

Reakce obchodu Šampoon

skladem máme přes 6000 produktů a opravdu se nám stalo, že popis byl špatně napsaný. Objednávka byla stornována.

Děkujeme za pochopení.

• U Zboží bylo "skladem", ale čekal jsem 10 dní...

evidentně nabízejí zboží, které nemají skladem, ikdyž na webu uvádějí, že skladem je

Reakce obchodu Šampoon

Dobrý den, předem děkujeme za Vaši objednávku. Veškeré zboží uvedené na e-shopu je skladem. Nenabízíme zboží, které skladem není. Momentálně máme asi o 300% vetší zátěž na logistiku a lidi, kteří vní pracují vzhledem na riziko nákazy. Nejsme připravení na tolik objednávek a proto i na e-shopu uvádíme, že dojde při doručení ke spoždění.

Mrzí nás, že umíte být takhle negativní na základě situace, ve které dnes všichni jsme.

Děkujeme za pochopení. Tým Šampoon.