Nelze přesněji pres internet určit druh zboží,obrazek a typ pro účel určeny shodný ale skutečnost trochu jiná

Reakce obchodu KOBRAS RUNLAB

Dobrý den, u náhradního dílu, který jste si objednal je někdy potřeba přesná specifikace. Před objednáním tedy měl být díl upřesněn. Což jsme učinili následně ihned po Vaší objednávce. Není opravdu možné mít na eshopu pro každý takto specifický produkt jednu skladovou kartu. Díky.

• Pracovník obchodu ochotný, vysvětlil, že zboží má výpadek a doručí později, aby se stihlo do Vánoc, nakonec bohužel kvůli firmě DPD nedoruceno a objednávku jsem musela zrušit
    • Uvádí, že zboží je skladem, i když skladem není
    • Doručení přes službu DPD, která je tragická, přes mailové i telefonické urgence zboží nedorucila, v jejich aplikaci jsem si změnila způsob doručení na vydejni místo, poté mi přišla zpráva, že na balíčku je špatná adresa a když jsem se telefonicky domluvila, kam mají zboží doručit, stejně to neudělali a balíček zůstal v jejich skladu. Chtěla jsem jako dárek k vánocům, objednání 6.12. A do 22.12. Nedoruceno, objednávku rusim

Reakce obchodu KOBRAS RUNLAB

omlouváme se za komplikace s dodáním. Objednané zboží bylo od nás expedováno 15.12. bohužel přepravní služby před Vánoci dost často kolabují a termíny dodání se prodlužují na 2-3 dny. Tohle byl ale opravdu extrém.

• Zboží se ztratilotilo

• 21Den zboží nedodáno,komunikace žádná NEDOPORUČUJI!!!!

Žádná komunikace, nespolehlivost.

Reakce obchodu KOBRAS RUNLAB

Dobrý den, vaše objednávka byla potvrzena a následně expedována 25.10.2017. Podle dopravce byla v pořádku doručena. Mohl by jste případně specifikovat, v čem byl problém?

• zatím zboží nedodali 1 a půl měsíce a výhled je čekání další 3 týdny

ani nevím, jestli to zboží dostanu a pořád čekám a čekám a mám čekat i nadále a oni nic neřeknou protože nic nevědí.

• Chemický záchod netěsní,teče.Budu ho vracet,nebo požadovat vrácení peněz.

Reakce obchodu KOBRAS RUNLAB

Dobrý den, problém s výrobkem nás mrzí. WC můžeme samozřejmě obratem vyměnit za nové. Potřebujeme ale o tom vědět. Pokud jste nás s tímto problémem nekontaktovala, nemůžeme zajistit nápravu.
    Díky.

Zboží nedorazilo, na dotaz mailem, kdy přijde, nikdo neodpověděl. Na telefonický dotaz mi přislíbili zavolat, ale zatím nezavolali.

Obchod uvedl do stavu objednávky ještě v den objednávky (pondělí), že zboží je expedováno. V úterý jsem musel kontaktovat tým Heureky, že zboží ještě nebylo odesláno. Heureka kontaktovala prodejce, který uvedl, že zboží nebylo odesláno, protože neberu telefon. První telefonát jsem měl až po reklamaci týmu Heureky. Obchod se nechoval korektně.

Reakce obchodu KOBRAS RUNLAB

každá zakázka z Heuréky je ihned zrealizována. Před odesláním ale vše ještě potvrzujeme telefonicky se zákazníkem. Vzhledem k tomu, že jsme se Vám nedovolali, tak zboží odešlo až následující den. Díky za pochopení.

• u zboží piše skladem přitom není

dnes je to 10 den a ještě se nikdo neozval

Reakce obchodu KOBRAS RUNLAB

Dobrý den, omlouváme se za komplikace s dodáním. Piezozapalovač lednice je vždy k objednání a stejně tak v době Vaší objednávky. Na našem eshopu je vždy u konkrétního zboží uvedeno, zda je skladem a to je naprosto směrodatná informace. Skladová dostupnost pro portál Heureka se aktualizuje několikrát denně a mohlo tam dojít k nejasnosti.
    Každopádně se Vám omlouváme za problémy s dodáním.
    Hezký den.

Plynové vzpěry jsem dostal ohnuté. Při takto vysoké ceně jsem si myslel, že budou v pořádku. Odjížděl jsem na dovolenou a proto jsem je nereklamoval, ale příště si rozmyslím nákup v tomto obchodě. S pozdravem Dražkovič

Reakce obchodu KOBRAS RUNLAB

Dobrý den. Pokud zboží dorazilo poškozené, měl jste jej ihned reklamovat a zaslali bychom jiné. Pokud došlo k poškození při přepravě, vše bychom vyřešili přes dopravce. Myslím že je to lepší postup k vyřešení tohoto problému než situaci vyřešit negativní recenzí. Poškození při přepravě se stát může a umíme ho vyřešit. Naše cena za tyto plynové vzpěry je aktuálně nejnižší na trhu. Díky a omlouváme se za komplikace.

• Nikdo mi nepotvrdil termín a na osobní urgenci na Černém Moste mi bylo slíbeno provereni a zavolání a opět se mi nikdo neozval.

Obrovské zklamání - zboží bylo nabízené v e-shopu, firma si ho nechala zaplatit a poté oznámili, že není skladem a že ho tudíž nemohou dodat. Aby mi vrátili mé peníze, musela jsem ještě vyplňovat jakýsi formulář :-(

Reakce obchodu KOBRAS RUNLAB

Dobrý den, omlouváme se za komplikace s dodáním. Při objednávce redukce na kamna jste zvolila úhradu platební kartou a ihned provedla platbu, neměli jsme tak možnost Vás předem informovat o termínu dodání. Vzhledem k tomu, že jste zboží požadovala dodat během tří dnů, museli jsme objednávku stornovat. Platba ve výši 278kč Vám byla zaslána obratem platební bránou zpět. Díky za pochopení.

Problem byl dvou skladu. Z jednoho mi zbozi prislo,z druheho po 2 zmenach stejne nic nedorazilo v terminu ktery jsem potreboval. 3 dny jsme si volali kvuli tomu a stejne to nedopadlo. Popis skladem neodpovidal zkusenosti

Nabízí zboží,které v avizovaném termínu nejsou schopni dodat.
    Nezávisle na sobě vám tuto informaci po několika dnech volají různí zaměstnanci společnosti,bez zjevného zájmu,že nedodržují dodací lhůty.
    Kdyby šla dát 0,tak 0+.

Reakce obchodu KOBRAS RUNLAB

Dobrý den, Vámi objednaný adaptér nebyl na eshopu uveden jako skladem. Je to položka kterou skladem běžně nemáme. O tom jsem Vás informovali. Bohužel termín dodání nejsme schopni urychlit. Díky za pochopení.

Zboží skladem, ale zamluvené. Takže nic. Seženeme, a dáme vědět, týden a nic.

Reakce obchodu KOBRAS RUNLAB

bohužel Vámi objednaný typ lednice je aktuálně doprodaný, očekáváme další dodávku a ihned budeme expedovat. Omlouváme se za komplikace.

• velmi skandální jednání

Zakoupila jsem přenosné WC. Zboží jsem musela reklamovat, přišlo o den později než bylo dohodnuto telefonicky. Paní v Benátkách nad Jizerou se sice omluvila, že zatím zapomněli zboží předat dopravci, ale pro nás to byla vzhledem k rekontrukčím pracem v bytě velmi komplikovaná a nepříjemná situace. Toaleta přišla druhý den , byla však zjevně použita. Vytékala z ní po rozbalení voda, byl cítit dezinf. roztok. Na můj rozhořčený telefonát mi bylo doporučeno, abych se obrátila na dopravce. Neobrátila jsem se. Zboží jsem zakoupila u prodejce nikoliv u dopravce. Po této zkušenosti budu své okolí před obchodem důrazně varovat.

Reakce obchodu KOBRAS RUNLAB

Dobrý den, za způsobené problémy se omlouváme. Toaleta nebyla v žádném případě použita, bohužel při přepravě zřejmě došlo k poškození zásilky- přibalené chemie pro WC a proto jsme Vás žádali o reklamaci u dopravce.

• Velký výběr
    • Přehlední eshop
    • Neodpovídají na mail
    • Vysoká cena
    • Dlouhá dodací lhůta i přesto, že zboží je uvedeno jako naskladněné.

nereagují na E mail, špatná komunikace obchodu, dlouhá dodací lhůta, u zboží píší skladem, ale skladem není.......

• Široký sortiment, položky skladem.
    • Nedodržují dohody
    • Co slíbí, nesplní
    • Pokud potřebujete něco v termínu, kupte to jinde