• Žádný problém, vše se řeší rychle a bez problémů

• Malá krabice na obědnavku přisla potrhana

• Perfektní balení
    • Nevím

Rychlé dodání, skvěle zabaleno i s pěkným letáčkem. Mohu opravdu jen vřele doporučit!!

• rychlé dodání (do druhého dne)
    • poměrně velký výběr
    • dobré ceny (drží to obvykle tak, aby nebyli dražší než konkurence)
    • svižná reklamace
    • příliš velký obchod (se všemi nevýhodami s tím spojenými)
    • nepřehledné, přehlcené (přeoptimalizované) webové stránky

Tento obchod nedoporučuji především proto, že jsem se v něm nesetkal s přátelským, férovým, osobním přístupem, ale spíše s robotickou snahou vydělat. Od obchodu, který (podle informací na jeho stránkách) odbavuje denně skoro tisíc zásilek, nelze čekat, že se vám bude náležitě věnovat. A podle toho to také bohužel vypadá. Objednal jsem si tak nedávno asi 24 košíčků rostlinek, které mi přišly v naprosto katastrofálním stavu (zkroucené nebo polámané listy, zakrnělé růstové vrcholky, některé stonky vypadaly jako košťata, jiné byly do sebe tak zacuchané, že to vypadalo, jakoby je někdo prostě zmuchlal před vyhozením, ale nějakým nedopatřením je dali do normální zásilky apod.). Pár reprezentativních příkladů těchto neduhů jsem nafotil a poslal na reklamaci. Výsledek byl, že mi uznali reklamaci jen u 5 košíčků (tj. ty, co jsem nafotil). Takže pokud u nich budete někdy reklamovat rostliny, nezapomeňte je všechny (!) vyfotit ... nestačí jen pár na ukázku. Na jednu stranu chápu, že se tím brání podvodníkům, ale na druhou stranu jsem zklamaný z toho, že nemají snahu to prošetřit (aby se něco takového už nestalo) a svou chybu si raději zahojí na zákazníkovi, protože je to evidentně jednodušší. S takovouto negativní zkušeností už u nich rostlinky nenakoupím. Nejenže mě nepřesvědčili, že mají zájem na tom, aby se něco takového už nestalo, ale naopak mě přesvědčili o tom, že podobné excesy jsou jim ukradené a vlastně je svým přístupem podporují, takže je vysoce pravděpodobné, že když bych si tam ještě nějaké rostliny objednal, dorazily by mi opět ve špatném stavu.

Reakce obchodu Invital Rostlinna-akvaria.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Odpovím v bodech, aby byla odpověď přehledná.

1. Vaše objednávka obsahovala 5 druhů rostlin, to znamená, že pro reklamaci všech rostlin bylo potřeba vyfotit 5 fotografií nebo jednu společnou fotografii. Pro podání reklamací stačí naskenovat QR kód (nebo otevřít URL adresu), kliknout na tlačítko pořízení fotografií, ve svém telefonu 1 až 5x zmáčknout tlačítko pořízení fotografie a je hotovo - reklamace je podána. Domníváme se, že tento způsob je pro zákazníky maximálně snadný a reklamaci by mělo být schopni podat nejdéle do 2 minut.

2. Zákaznická podpora se snažila být vůči Vám maximálně vstřícná a proto ač rostliny byly zdravé, dle Vámi zaslaných fotografií, tak jsme Vám refundovali plnou částku (a rostliny samozřejmě ponechali).

3. Vaší recenzi našeho webu jste nám zaslal ještě před nákupem. Ač paradoxně ve většině recenzí zde na Heuréce se dočtete, že přehledný web s množstvím informací je jedna z našich předností, tak respektujeme Váš názor. Bohužel nerozumíme, proč jste v tom případě nákup uskutečnil a následně jste nám udělil hodnocení nedoporučuji, z velké části právě kvůli množství informací na webu.

Mrzí nás Vaše hodnocení, ale bohužel ze situace jsme zmatení. S vzhledem a obsahem webu jste byl obeznámen ještě před nákupem a fotografie k reklamaci odmítáte dodat.

INVITAL

• Rychlost,kvalita,komunikace

• Velice vstřícní

Vstřícní. S výběrem poradí. Termín doručení dodržen a filtrační set vynikající. Za mě PLNÁ SPOKOJENOST.

• Rychlost, spolehlivost, kvalita

Jsem zákazníkem několik let a negativního nemohu říci naprosto vůbec nic. Jednoduše - chcete-li profesionalitu, kvalitu a v neposlední řadě i velice slušnou cenu zboží, Invital je tou správnou volbou

Rychlé vyřízení objednávky, velký výběr, cena, profesionalita, zboží dorazilo v pořádku a bylo perfektně zabalené.

• ochota,rychlost

• velký výběr zboží
    • přijatelné ceny produktů
    • doprava nad 500 kč zdarma

Nejlepší e-shop, velmi ráda zde nakupuji a ráda se sem vracím.. Za mě TOP..

• Rychlé doručení zboží

Jsem spokojená.

• Rychlost dodání, komunikace.

• spokojenost s nabídkou zboží
    • rychlost odeslání

• Už jsem na vše co jsem si kdy objednal tak jsem chválil a tak dál už víc nevotravujte, je to fakt protivný

• Obchod s kvalitními výrobky
    • Dobré ceny

Rychlost, komunikace, cena, vše na jedničku.

• posílají to rychle
    • žábronožka přišla nezalepená,jen zatažená umělohmotným víčkem,stejně tak léčivo asha v jednom případě už jednou otevřené..rozhodně artemii si u tohoto obchodu neobjednám už nikdy.

Dobře si zkontrolujte zda nejsou produkty už jednou otevřeny ...

Reakce obchodu Invital Rostlinna-akvaria.cz

objednal jste si produkt "EasyFish artemie k líhnutí 50g Golden". Obsah balení je v plastové lahvičce, která nemá pod víčkem ještě zatavovací pečeť (tenkou plastovou fólii), kterou zmiňujete. Ostatně toto balení nemá mnoho produktů. Stejně tak tuto pečeť neobsahuje zmíněný produkt Esha.

To, že posíláme otevřené nebo dokonce použité zboží není pravda a proto nás mrzí, že pouze na základě Vaší domněnky, že tyto produkty mají Vámi požadovaný způsob balení, jste nás obvinil z tohoto jednání.

V případě, že byste nás kontaktoval s reklamací nebo stížností, tak bychom Vám toto vysvětlili a doložili fotografiemi dalších balení ze skladu, bohužel ke kontaktu z Vaší strany nedošlo.

INVITAL