• soriment,
    • operativnostavstřcnost personálu

bez výhrad

• opravdu levne pouzite krabice na stehovani, ktere jsem v tomto rozmeru jinde nedokazal sehnat
    • mel jsem to cestou, takze jsem se u nich stavil
    • rychle vyrizeni objednavky a dobra komunikace

perfektni, spokojenost

• Dobrá cena, dodání

Reakce obchodu Rosma obaly

Děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl/a spokojen/á s naší nabídkou a celým procesem Vaší objednávky. Moc si toho vážíme. S přáním hezkého dne, ROSMA TRADE.

• Rychlé dodání, spolehlivost a komunikace během doručování. I když jsem zakoupil použité krabice kvůli stěhování, všechny byli čisté, neroztržené, jen zbytky lepící pásky nasvědčují dřívější použití. Avšak zboží bylo kvalitní a oproti jiným dodavatelům za velmi dostupnou a rozumnou cenu.
    • Za kvalitní zboží nejsou peníze na nákup vyhozené. Obchod doporučuji, lze si vybrat z velikého množství sortimentu a i cenově dostupnější varianty.
    • Nic jsem nezaznamenal. Jsem naprosto spokojen,

• Zboží bylo odesláno rychle, ale z důvodu nemožnosti doručení nebylo prozatím doručeno. Na nedoručení nenese obchod žádnou vinu. Naopak obratem zavolali a nabídli jinou možnost.
    • Slušné ceny.

Nakupoval jsem zde poprvé a můžu jen doporučit. Ale vždy je to o lidech a jejich přístupu.

Reakce obchodu Rosma obaly

Děkujeme za objednávku a jsme moc rádi, že jste s vyřízením a realizací objednávky spokojena. Každá vyřízená objednávka k maximální spokojenosti zákazníka je pro nás velmi potěšující a motivuje nás k neustálému plnému nasazení. Budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu s nějakou další objednávkou či poptávkou.