• opravdu levne pouzite krabice na stehovani, ktere jsem v tomto rozmeru jinde nedokazal sehnat
    • mel jsem to cestou, takze jsem se u nich stavil
    • rychle vyrizeni objednavky a dobra komunikace

perfektni, spokojenost

• výběr, komunikace, rychlost

Reakce obchodu Rosma obaly

Děkujeme za objednávku a jsme moc rádi, že jste s vyřízením a realizací objednávky spokojena. Každá vyřízená objednávka k maximální spokojenosti zákazníka je pro nás velmi potěšující a motivuje nás k neustálému plnému nasazení. Budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu s nějakou další objednávkou či poptávkou.

• rychlost dodání
    • komunikace

Reakce obchodu Rosma obaly

Jsme velmi rádi, že Vaše objednávka proběhla bez problémů a jste maximálně spokojen/a. Pozitivní recenze jsou vždy znamením, že děláme něco správně a máme z nich radost. Budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu, pokud budete něco potřebovat. Děkujeme.

• Mají plachty s gramáží
    • Docela dobrá komunikace
    • Jsou strašlivě pomalí. Jen na expedici jsem čekal skoro týden a 2 urgence.

Obchod je OK zvedají telefony a docela slušně komunikují.
    Zboží zatím nedorazilo takže nemohu posoudit.
    Jsou strašlivě pomalí, chápu že neexpedují každý den ale jenom na expedici jsem čekal skorot týden.
    Celkově mi něco od nich koupit trvalo asi 3 týdny a 2 objednávky, protože první objednávka taky nejdřív čekala na odeslání a pak to dorazilo DPD, takže jsme se minuli.

• rychlá a bezchybná reakce na objednávku

• Rychlé dodání, spolehlivost a komunikace během doručování. I když jsem zakoupil použité krabice kvůli stěhování, všechny byli čisté, neroztržené, jen zbytky lepící pásky nasvědčují dřívější použití. Avšak zboží bylo kvalitní a oproti jiným dodavatelům za velmi dostupnou a rozumnou cenu.
    • Za kvalitní zboží nejsou peníze na nákup vyhozené. Obchod doporučuji, lze si vybrat z velikého množství sortimentu a i cenově dostupnější varianty.
    • Nic jsem nezaznamenal. Jsem naprosto spokojen,

• Perfektní komunikace , rychlé jednání a dodání

Reakce obchodu Rosma obaly

Mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní recenzi. Moc si toho vážíme a jsme rádi, že jste byl s nákupem a vyřízením spokojen. Věříme, že se na nás obrátíte i v budoucnu s nějakou další objednávkou/poptávkou. Budeme se těšit.

• Rychlé doručení
    • Šířka sortimentu

Reakce obchodu Rosma obaly

• Zboží bylo odesláno rychle, ale z důvodu nemožnosti doručení nebylo prozatím doručeno. Na nedoručení nenese obchod žádnou vinu. Naopak obratem zavolali a nabídli jinou možnost.
    • Slušné ceny.

Nakupoval jsem zde poprvé a můžu jen doporučit. Ale vždy je to o lidech a jejich přístupu.