Spolehlivý obchod, rychlé dpodání

Velmi dobrá komunikace a ochota

• soriment,
    • operativnostavstřcnost personálu

bez výhrad

• opravdu levne pouzite krabice na stehovani, ktere jsem v tomto rozmeru jinde nedokazal sehnat
    • mel jsem to cestou, takze jsem se u nich stavil
    • rychle vyrizeni objednavky a dobra komunikace

perfektni, spokojenost

• Velice kvalitní a pevné krabice
    • Veliká spokojenost!

Bezvadný,super.

Reakce obchodu Rosma obaly

Děkujeme za kladné hodnocení naší společnosti. Vážíme se každé takové recenze a dělá nám radost vidět spokojenost našich zákazníků. Pokud budete někdy něco potřebovat, budeme moc rádi, když se opět obrátíte na nás. Přejeme hezký den.

Rychlost, dobré ceny, ochota

Reakce obchodu Rosma obaly

Velmi si vážíme Vaší recenze a jsme rádi, že jste spokojen/á s rychlostí, cenou a ochotou našich zaměstnanců. Tyto recenze nám umožňují posouvat se dál a můžeme díky tomu vidět, že to co děláme má smysl a budeme v tom pokračovat. Děkujeme!

• Dobrá cena, dodání

Reakce obchodu Rosma obaly

Děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl/a spokojen/á s naší nabídkou a celým procesem Vaší objednávky. Moc si toho vážíme. S přáním hezkého dne, ROSMA TRADE.

Krátká dodací lhůta, velký výběr

Reakce obchodu Rosma obaly

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo podle představ a jste spokojen/á s Vaší objednávkou. Pokud budete v budoucnu ještě něco potřebovat, budeme moc rádi pokud se opět obrátíte na nás. Hezký den.

Vlastní doprava prodejce, velmi příjemný řidič. Skvělá komunikace ohledně objednávky. Kvalitní produkty za fajn cenu.

Reakce obchodu Rosma obaly

Děkujeme mnohokrát za pozitivní feedback. Jsme velmi potěšeni, že jste spokojen se zakoupeným zbožím i celým průběhem Vaší objednávky. Budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu s nějakou další objednávkou.

PS: Sdělím pochvalu řidiči, určitě bude taky potěšen. :)

zboží nedodáno, obchod nesdělil kdy ho bude expedovat, nekomunuikuje

Reakce obchodu Rosma obaly

Mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní recenzi. Moc si toho vážíme a jsme rádi, že jste byl s nákupem a vyřízením spokojen. Věříme, že se na nás obrátíte i v budoucnu s nějakou další objednávkou/poptávkou. Budeme se těšit.

• výběr, komunikace, rychlost

Reakce obchodu Rosma obaly

Děkujeme za objednávku a jsme moc rádi, že jste s vyřízením a realizací objednávky spokojena. Každá vyřízená objednávka k maximální spokojenosti zákazníka je pro nás velmi potěšující a motivuje nás k neustálému plnému nasazení. Budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu s nějakou další objednávkou či poptávkou.

• rychlost dodání
    • komunikace

Reakce obchodu Rosma obaly

Jsme velmi rádi, že Vaše objednávka proběhla bez problémů a jste maximálně spokojen/a. Pozitivní recenze jsou vždy znamením, že děláme něco správně a máme z nich radost. Budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu, pokud budete něco potřebovat. Děkujeme.

• Mají plachty s gramáží
    • Docela dobrá komunikace
    • Jsou strašlivě pomalí. Jen na expedici jsem čekal skoro týden a 2 urgence.

Obchod je OK zvedají telefony a docela slušně komunikují.
    Zboží zatím nedorazilo takže nemohu posoudit.
    Jsou strašlivě pomalí, chápu že neexpedují každý den ale jenom na expedici jsem čekal skorot týden.
    Celkově mi něco od nich koupit trvalo asi 3 týdny a 2 objednávky, protože první objednávka taky nejdřív čekala na odeslání a pak to dorazilo DPD, takže jsme se minuli.

• ok

ok

• rychlá a bezchybná reakce na objednávku

• Slušné jednání
    • Velký výběr zboží
    • málo míst zásilkovny

Doporučuji, solidní jednání za slušné ceny, velký výběr zboží

• dobré plachty

• Rychlé dodání, spolehlivost a komunikace během doručování. I když jsem zakoupil použité krabice kvůli stěhování, všechny byli čisté, neroztržené, jen zbytky lepící pásky nasvědčují dřívější použití. Avšak zboží bylo kvalitní a oproti jiným dodavatelům za velmi dostupnou a rozumnou cenu.
    • Za kvalitní zboží nejsou peníze na nákup vyhozené. Obchod doporučuji, lze si vybrat z velikého množství sortimentu a i cenově dostupnější varianty.
    • Nic jsem nezaznamenal. Jsem naprosto spokojen,