• zboží bylo v úterý předáno dopravci a ještě nedorazilo

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za hodnocení našeho internetového obchodu. Velmi nás mrzí, že zboží nebylo doručeno ve slíbené lhůtě 48 hodin. Zpoždění bylo bohužel na straně dopravce. Snad nám toto pochybení odpustíte a jste se zbožím zakoupeným v našem obchodě spokojen.

Email: [email protected]

Po více jak dvou měsících nemám stále náhradní díl a dostanu dotazník o spokojenosti s nákupem???

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení našeho internetového e-shopu. Mrzí nás Vaše nespokojenost. Bohužel tento produkt je dlouhodobě nedostupný, o čemž vás kolegové několikrát informovali. Zboží, u kterého je uvedena dostupnost "Na dotaz", není skladem a je na objednáno u dodavatele. Dodací lhůta u dodavatelů jsou bohužel někdy delší, než bychom si sami přáli. O naskladnění zboží u nás vždy informujeme a zboží ihned expedujeme.
    Doufáme, že i přes tyto komplikace budete i nadále využívat našich služeb.
    Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

S pozdravem, tým Robotworld
    Zákaznická linka: 220 770 770
    Email: [email protected]

Hlavní kartáč k vysavači stále není skladem, tzn. již 60 dní se nic neděje. Zřejmě je to velice sofistikované zboží...

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velice se omlouváme za tyto komplikace. Jedná se o nedostupné zboží, kdy jsme již několikrát museli urgovat dodavatele s dodáním. Pokud nemůžete nebo nechcete na objednávku déle čekat, můžeme provést storno. Přibližný termín dodání a naskladnění jsme Vám odesílali e-mailem.
    S pozdravem, tým Robotworld
    Email: [email protected]

• Byl jsem dlouholetým zákazníkem. Až do posledního nákupu jsem byl vcelku spokojen. Naposled jsem objednal baterii do Roomba. Při vyzvedntí na prodejně jsem si ještě koupil motor stranového kartáčku, který jsem potřeboval do jednoho z mých vysavačů. Paní ho hned vyndala ze šuplíku, takže jsem odcházel opět spokojen. Bohužel po namontování do vysavače se ukázalo, že je motorek nefunkční, netočil se a ani rukou s ním nešlo otočit. Telefonicky jsem se domluvil, že mi motůrek vymění. Nabídli mi, že nový přivezou kurýrem a odvezou starý. Za dva dny volali, že to vlastně nepůjde, že musím motůrek poslat poštou. Tak jsem se další týden stavil na prodejně a požadoval výměnu zboží. Po otestování motůrku mi ohlásili, že jsem se v tom "hrabal" a že jsem to měl poslat poštou když to nefungovalo. Prodavačka se chovala povýšeně jako všeználek. Takže nemám ani funkční motůrek, ani 600,-Kč.
    Motor jsem si objednal v Aliexpresu za 208,- Kč i s dopravou. Od teď si v Robotické vysavače/Robot World už nekoupím ani šroubek. Preferoval jsem krátké doby dodání a slušné jednání. Ale raději si počkám 2 týdny než to dorazí z Asie než se dohadovat s takovou kráv.., pardon prodavačkou. Jinak samozřejmě doporučuji kupovat naše české výrobky.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Pokud byl zakoupený produkt vadný a byl prokázán mechanický zásah či poškození, je vždy nutné produkt odeslat do servisního střediska ke kontrole a vyčkat na posudek servisního technika. Toto je normální postup, který se vždy musí dodržet. Naši specialisti prodeje se vždy snaží zákazníkovi vyhovět, ovšem také se čeká ze strany zákazníka, že bude vše řešeno v rámci možností v klidu, ne pod hrozbou, jako to bylo ve Vašem případě. Pokud máte s postupem jakékoliv problémy, poradím řádně pročíst obchodní podmínky - reklamační řád.

• Výběr
    • Dá se zde zaparkovat

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Mrzí nás, že bylo zvoleno negativně, pokud vše proběhlo v pořádku.
    Email: [email protected]

Na webu obchodu nejsou dostatečné informace o produktu který jsem objednala. Tudíž jsem objednala naslepo :-(( Vzhledem k poštovnému za vrácení a doručení, špatná volba

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Pokud si nejste jistá výběrem vhodného příslušenství k Vašemu modelu, stačí nás kontaktovat buď na zákaznické lince nebo formou online chatu či e-mailu, kde Vám kolegové rádi poradí.

• Levný
    • Plus mínus hodně k ničemu, prostě levná sranda

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Vždy záleží na tom, jaké má zákazník požadavky. V případě, že si s výběrem vhodného produktu nevíte rady, máme k dispozici zákaznickou linku, online chat či e-mailovou komunikaci a vždy rádi poradíme.
    Email: [email protected]

• Objednal jsem ještě náhradní sadu k vysavači a ta po 2 měsících ještě nedorazila!!!!!!

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Mrzí nás tato situace. Dodavatelé nám postupně prodlužují termíny dodání. Momentálně se jedná o velký problém. Pokud ovšem na objednávku nemůžete nebo nechcete již déle čekat, můžeme provést storno.

• desingově pěkný
    • po vybalení z krabice nefunkční, sensor bliká, ale víko nereaguje
    • posláno hned na reklamaci

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Mrzí nás tato situace. Pevně věříme, že tato nemilá záležitost bude vyřešena v co nejkratším termínu a zboží budete mít brzy zpět plně funkční.

• Dobra cena
    • Rychle doruceni
    • Pri reklamaci mi vratili vyrobek ve stejnem stavu jako jsem ho odesilal

Pokud verite tomu, ze se vas vyrobek nikdy nepolazi, muzete zde nakupovat. Mne se bohuzel pokazil, robot se mi po 3 tydnech vratil s tim, ze byla provedena oprava. Ta vydrzela dva dny, protoze namisto opravy pouzio prodejce reseni, ktere je zvladnutelne i v domacich podminkach a nelze nazvat ani provizornim. Tj namisto aby prodejce vadu opravil, zvolil reseni, ktere povede k druhe reklamaci v kratke dobe. Vzhledem k tomu ze roboty si asi vsichni kupuji jako pomocnika, ktery funguje kazdy den, tak je jeho neustale odesilani na reklamaci proti smyslu nakupu zarizeni. Dalsi zarizeni uz v tomto obchode nekoupim.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Mrzí nás, že máte s výrobkem opět potíže. Naši technici provedli výměnu a robota před odesláním samozřejmě otestovali. Jelikož bylo vše v pořádku, reklamace byla pro ně tímto vyřízena a robota Vám odesílali zpět. Pokud se opět projevila závada a kolečko vypadává, bude nutné robota reklamovat.
    Email: [email protected]

• Obchod nereaguje na oznámení, že Zasilkovna zásilku vrátila zpět. Nerozumím proč nezavolali jak budeme řešit dopravu. Telefon mají.

Nic moc když je problém a to ještě z jejich strany.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velice nás mrzí tato vzniklá situace, balík byl pravděpodobně evidován jako nadměrná velikost a z toho důvodu byl vrácen zpět na sklad. Momentálně problém řešíme a před expedicí budeme rozměry zásilek lépe kontrolovat, aby k těmto nedopatřením již nedocházelo.
    Email: [email protected]

robotický vysavač vůbec neodpovídá požadavkům,na videu je,že ovládá sám,není tomu tak,musí být ovládán ovladačem,což je zásadní

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Robotický čistič oken nelze spustit manuálně, pouze pomocí dálkového ovládání. To je také zobrazeno na videu.
    Email: [email protected]

Objednané zboží jsem ještě neobdržel.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Mrzí nás, že jste na objednané zboží čekal takto dlouhou dobu. Dodavatel nám stále prodlužoval termíny dodání, i přes veškerou urgenci. Snad je již vše v pořádku a se zbožím jste nyní spokojený.

Email: [email protected]

• Nejde o obchod , ale o výrobek. Vysavač nečistí - více zkalí vodu. Ve filtrech nic nezůstává. Prý je to v pořádku. Tak nevím?

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Pokud robot nečistí nečistoty v bazénu, určitě to není zcela v pořádku. Doporučili bychom zaslání ke kontrole, zda se nejedná o nějaký problém či závadu.

Email: [email protected]

• Objednávka a doručení v naprostém pořádku ale SENCOR SVC 7020BK byl lepší, krásně vymetl všechny rohy, byl trochu nižší, dostal se všude protože jeho dráha byla různorodá a ne jenom do prava.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Model, který jste si vybrala, je trochu jiný provedením, ovšem má rozhodně větší sběrný koš a navíc je zde lepší provedení mopovací podložky.

Email: [email protected]

Čekal jsem na objednané a zaplacené zboží cca 2 měsíce. Problémem byla špatná komunikace že strany e shopu.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velice se omlouváme za komplikace s vyřízením Vaší objednávky. Bohužel i přes veškerou snahu a urgenci u dodavatele nám zboží nebylo doručeno z důvodu nedostupnosti. O stavu Vaší objednávky jsme se snažili Vás průběžně kontaktovat, nakonec musela být objednávka stornována a platba byla ihned vrácena zpět. Doufáme, že i přes menší nesrovnalosti se na nás i do budoucna obrátíte a využijete našich služeb.

Email: [email protected]

• Žádný zájem o nápravu chaosu ve vaší firmě.

Zboží nepřišlo kompletní, chyběly nějaké drobnosti. Po upozornění vaše reklamační oddělení nejevilo nejmenší zájem o nápravu, i když by stačila pouhá omluva.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Dle informací byla Vaše objednávka expedována a poté doručena dne 26.5.2022, informace o nekompletnosti zásilky jsme od Vás obdrželi po 2 týdnech od doručení. V případě, že zásilka není kompletní, je nutné kontaktovat nás co nejdříve, abychom mohli reklamovat přímo u výrobce a požádat o doposlání chybějícího příslušenství. Bohužel nemáme povolení a možnost kontrolovat veškeré nové produkty před jejich expedicí. Manuál k obsluze naleznete i na našich webových stránkách přímo u produktu. Snažíme se šetřit lesy.

Email: [email protected]

• Nedodává ke zboží daňový doklad

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Snažíme se šetřit lesy, faktury tedy od Nového roku zasíláme pouze v elektronické podobě. V případě, že budeme mít zájem o papírovou formu faktury, rádi Vám jí dopošleme.

Email: [email protected]

Baterie mně byla zaslána jiná než jsem objednal, ale fakturována byla vyšší cena tak jak bylo na objednávce. Při odstoupení od smlouvy mně bylo sděleno že je baterie odřená a že jsem ji zaměnil. Logicky je na kontaktech stopa po vložení. Nepochopitelné, odborníci.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. V případě odstoupení a vrácení zboží bylo zjištěno, že baterii, kterou jste nám zaslal zpět, jsme nikdy neměli v naší distribuci. Jednalo se o starší typ baterie, pro jiné modely značky iRobot, která se prodávala v letech 2016-2017, jak Vám i kolegové uvedli v reklamačním protokolu.

Infolinka : 774 810 810
    Email: [email protected]

• Nákup zboží u kterého je poznámka " skladem ". Po objednání dorazí zpráva s upozorněním, že zboží skladem není. Měsíce čekání a nic.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Mrzí nás vaše nespokojenost. U zboží, které nemáme skladem, máme uvedeno Na dotaz. Znamená to, že je zboží buď dlouhodobě nedostupné, nebo je objednané u dodavatele a čekáme na jeho dodání. Ve Vašem případě se jednalo o dlouhodobě nedostupné zboží, pokud bylo na stránkách uvedeno, že je skladem, velice se omlouváme za nedorozumění. Pravděpodobně nebyl popis upraven. Dle informací byla objednávka již vyzvednuta. Doufáme, že je vše v pořádku a v případě potřeby se na nás zase obrátíte.

Infolinka : 774 810 810