• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 2 měsíci

Objednávka dorazila v pořádku, za což chválím. Jediné co lze vytknout je čekací doba přesně 1,5 měsíce od objednání na část zboží , které nebylo v době objednání skladem . Vše nakonec dopadlo dobře.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 1 měsícem

• Vysavač je malej žrout nepořádku máme 2 kočky, jsem velmi spokojená má trochu vetší hlučnost. Obchod na jedničku .

• rychlost, vše ok

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí vyřízení Vaší objednávky. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 2 týdny

• rychlost dodání, příjemná komunikace

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání recenze na náš internetový e-shop. Velmi nás těší, že jste byli spokojeni s rychlým doručením Vaší objednávky a příjemnou komunikací s našimi specialisty. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• Doba dodani
    • Originální produkt
    • Žádná, znovu zde nakoupím

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání komentáře na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše spokojenost dobou dodání, cenou a originálními produkty. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 2 týdny

• příslušenství iRobot Roomba není v nabídce jednotlivě, ale v sadách, takže zákazník musí koupit i to, co nepotřebuje.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Mrzí nás, že jste s nákupem u nás nebyla spokojena, i když hodnotíte nákup samotné baterie. Jak jste nám také sama potvrdila, hledala jste i filtr pro Vašeho robota, který máme v nabídce také samostatně. Tento jste nenašla a na základě této zkutečnosti jste nás ohodnotila. Filtr pro Vašeho robota je snadno k vidění hned v blízkosti baterie, kterou jste si u nás objednala: https://www.roboticky-vysavac.cz/prislusenstvi-roomba-serie-600 . Pokud Vám v budoucnu nepůjde něco konkrétního najít, budeme rádi když budete kontaktovat naše specialisty. Ať už telefonicky, e-mailem a nebo na on-line chatu. Jsme tu pro to, aby jsme Vám byli nápomocni. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Bez problémů

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání recenze na náš internetový e-shop. Velmi nás těší, že jste byli spokojeni s nákupem přes náš e-shop. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• Rychle vyřízená reklamace
    • Zboží se pokazilo při třetím použití a ačkoli to bylo v rámci 14 denní lhůty, obchod je odmítl vzít zpět z udáním důvodu, že jsme je nakupovali na firmu. Nicméně oprava (resp. výměna nefunkčních součástek) byla provedena rychle. Nyní vysává bez problémů, ale funkce vytírání podlah je spíš na parádu, toto není účinné.

V případě, že po výměně nefunkčních součástek bude robot fungovat tak, jak má, tak budeme s vysáváním spokojeni. Ale na vytírání podlah se nehodí.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání komentáře na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše doporučení našeho obchodu. Bohužel ve Vašem případě nejspíše komentujete jiný produkt, než který byl u této Vaší objednávky zakoupen. Tato objednávka se vztahovala k bazénovému vysavači. Váš komentář zmiňuje mopování, nejspíše tedy hodnotíte robotický vysavač, který má i mopovat a nebo samostatný mop. Jakoukoliv Vaši objednávku, kde by se nacházel podobný produkt jsme nezaznamenali. V případě, že mop či robotický vysavač s funkcí mopu, byl zakoupen u nás a měli by jste s ním jakékoliv potíže, určitě nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. I když nakupujete na firmu, tak možnost na vrácení zboží do 14 dní u nás stále platí. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 4 týdny

Telefonicky avizováno zdržení dodávky, protože nebyly k dispozici všechny objednané položky. Souhlasil jsem s dodáním kompletní objednávky v pozdějším termínu, ten však nebyl dodržen.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Mrzí nás nastalá situace. Bohužel termín, který jsme měli od dodavatele potvrzen byl opět změněn. Za tyto komplikace se Vám omlouváme. Věříme, že i přes tuto zkušenost na nás nezanevřete. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 3 týdny

• doručení do druhého dne
    • Telefonický kontakt obchodu v den objednávky a potvrzení doručení

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání recenze na náš internetový e-shop. Velmi nás těší, že jste byli spokojeni s rychlým vyřízením Vaší objednávky. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání komentáře na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše spokojenost s rychlostí vyřízení Vaší objednávky. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 1 měsícem

• vše jsem vyřídil z domu snadno a rychle...suchou nohou

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlým a snadným objednáním Vámi požadovaného zboží. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• rychlé vyřizování objednávek

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 1 měsícem

robot hned po doručení vydává při úklidu rachtavé a rachotivé zvuky. reklamovali jsme, servisman nám jej vrátil neopravený se stejnou závadou a poznámkou, že jsme měli nezaklapnutou mřížku modulu pohonu kartáčů která závadu působila. jiná závada zjištěna nebyla, robot je prý v pořádku. takže ted při úklidu posloucháme rachot a čekáme, kdy se převodovka definitivně rozpadne a servisman nám sdělí, že se jedná o běžné opotřebení, na které se záruka nevztahuje. jeho poznámka o nezaklapnuté mřížce nás rozesmála, tento robot stejného typu je v naší domácnosti čtvrtý v pořadí - dosud bez problémů takže se právem domnívám, že mřížku zaklapnout dovedeme. takto si tedy přístup seriozní firmy nepředstavujeme.
    servismani marek rock a jiří Ryvola

s pozdravem judr. františek kašpar
    nám. mezi zahrádkami 1811
    106 00 praha 10

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání komentáře na náš internetový e-shop. Mrzí nás Vaše zkušenost s autorizovaným servisem. Bohužel ve Vašem případě hodnotíte autorizovaný servis výrobce ne prodejce - tedy nás. Servisní technici pan Rock a Ryvola nejsou našimi zaměstnanci. I tak jsme rádi i za tuto informaci. Vaši reklamaci prověříme v autorizovaném servise a budeme Vás kontaktovat. Rozhodně nám jde o to, aby naši zákaznici byli spokojeni s výrobkem. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 3 týdny

• Zboží mi bylo doručeno rychle a v pořádku.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlým doručením Vaší objednávky. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 3 týdny

• rychlost vyřízení mé objednávky

perfektni, rychlý

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání komentáře na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše spokojenost s rychlým vyřízením Vaší objednávky. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 4 týdny

• moderní spolehlivý internetový obchod

dtto

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s nákupem přes náš e-shop. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Rychlé, vše ok.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání recenze na náš internetový e-shop. Velmi nás těší, že jste byli spokojeni s rychlým doručením Vaší objednávky. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 1 měsícem

Každý nákup je naprosto perfektní.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání komentáře na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše spokojenost s nákupy přes náš e-shop. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.