• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 2 týdny

• Skvělé a hlavně rychlé jednání. Na všechny mé dotazy odpověděli obratem a profesionálně. Popsali mi vyhody a nevýhody jednotlivých modelů a značek. Pomohli mi s výběrem. O vyskladneni a dodání mě telefonicky informovali.

Určitě doporučuji. Škoda, že jsem si vysavač nekoupila už dříve.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání recenze na náš internetový e-shop. Velmi nás těší, že jste byli spokojeni s kvalitou našich specialistů, možností konzultace a poradenství při výběru nejvhodnějšího robota přímo pro Vás. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 1 měsícem

Velmi rychlá reakce, zboží v odpovídající kvalitě.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání komentáře na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše spokojenost s rychlou reakcí na Vaši objednávku. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• Spokojenost.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s nákupem na našem e-shopu. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 5 měsíci

• Jako vždy vše v pořádku!!

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání recenze na náš internetový e-shop. Velmi nás těší, že jste byli spokojeni s nákupem na našem e-shopu a jej sami hodnotíte, jako vždy vše v pořádku. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• okamžité vyřízení objednávky
    • výborná, rychlá, vstřícná komunikace
    • při obtížích okamžité poradenství a ochota, žádné výmluvy ani zdržování
    • výborné ceny

Mohu jen doporučit. 100% spokojenost.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání komentáře na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše spokojenost s výbornou komunikací s našimi specialisty, rychlím dodáním Vámi objednaného zboží a naším vstřícným přístupem. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• Rychle jednání. Super dík. J

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlím jednáním z naší strany. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• Operativnost, přímý kontakt

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání recenze na náš internetový e-shop. Velmi nás těší, že jste byli spokojeni s operativností našich specialistů. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

vse ok.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání komentáře na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše spokojenost s nákupem u nás. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 2 týdny

• vse super uroven. pracovnice dokonce tlf upozornila asi 10 min po odeslani objedn. na chybku mnou zpusobenou a zaroven poskytla info o prakticky o okamzitem odeslani objednavky takze 2.den byla doma k prevzeti..... super obchod i jeho lide. Diky moc.
    • nevim o zadne

naprosto doporucuji. jiz mam predchozi super velmi dobre zkusenosti s obchodem a jeho lidmi pri zkouseni robotickeho vysavace do bazenu

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s kvalitou naší komunikace s našimi specialisty a rychlím doručením Vaší objednávky. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 2 týdny

rychlé jednání---jeden den objednáno---druhý den doručeno

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání recenze na náš internetový e-shop. Velmi nás těší, že jste byli spokojeni s rychlím doručením Vámi objednaného zboží. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání komentáře na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše spokojenost s rychlím dodáním Vaší objednávky. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 3 týdny

• Skvělá komunikace, neobvyklá vstřícnost při řešení problému s bazénovým vysavačem - okamžitá výměna za nový kus.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s kvalitou naší komunikace s našimi specialisty a jejich vstřícným přístupem. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

baterie zatím v pohodě.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání recenze na náš internetový e-shop. Velmi nás těší, že jste byli spokojeni s nákupem u nás. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• Přehledný web
    • Online podpora na webu ( PERFEKTNÍ !! )
    • Kvalitní sortiment
    • Cca 70 minut prozovuschopnost ( CleanMate QQ-6S. )
    • Skvělé ceny
    • Možnost volby PPL
    • Občas neprojede celou místnost, ale není problém ho ovladačem posunout tam kam chci :)

Online podpora na webových stránkách je opravdu skvělá, pan Patrik je člověk na svém místě, požádal jsem ho o doporučení robotického vysavače, během okamžiku už mi poslal odkaz na vhodný vysavač do mého bytu.
    Skvělé jednání, skvělý přístup!

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání komentáře na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše spokojenost s rychlím dodáním Vámi objednaného zboží a možností konzultace s našimi specialisty i přes webový chat. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 3 týdny

• solidní jednání , předvedení robotického vysavače v bazénu, možnost výběru.

Po jednání s krajskou prodejnou solidní domluva a jednání až do konce předvedení a koupě.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s kvalitou naší komunikace s našimi specialisty. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• ano

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 1 měsícem

• Úžasná vstřícnost a ochota, po objednání jsem s obchodem komunikovala, zboží bylo doručeno hned druhý den po objednání.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání komentáře na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše spokojenost s rychlím dodáním Vámi objednaného zboží a možností konzultace s našimi specialisty. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• Ochota, skvela komunikace

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s kvalitou naší komunikace. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

vše rychle a v pohodě

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání recenze na náš internetový e-shop. Velmi nás těší, že jste byli spokojeni s rychlím doručením Vaší objednávky. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě roboticky-vysavac.cz před 3 týdny

Rychlost a serióznost jednání.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání komentáře na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše spokojenost s rychlím dodáním Vámi objednaného zboží. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.