Zboží bylo objednáno a zaplaceno před 14 dny. Obchodem odesláno Zásilkovnou a za uplynulých 14 dní nedoručeno…
    Komunikaci s obchodem i Zásilkovnou se rozhodně nedá nazvat vstřícnou k řešení!

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

velmi nás mrzí, že došlo k potížím při doručování Vaší objednávky a že náš obvykle spolehlivý dopravce tentokrát nesplnil Vaše očekávání. Zásilka je ale nyní označena jako úspěšně doručena a doufáme tedy, že je vše v pořádku. Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že se podobná situace nebude opakovat.

• podvod

zakoupil jsem robotický vysavač s tím že mám také prodlouženou záruku na vrácení...zboží jsem ve lhůtě zaslal zpátky a z reklamačního servisu mi přišlo že jsem robota použil a byli přidány falešné fotografie jak je robot znečištěný uplně nesmyslně...např. prach z jedné poloviny robota a nebo na rotačním kartáči se drží prach,kdyby byl robot použitý tak to asi vysaje....po konzultaci s prodejcem jsme došli k názoru, že je to podvod a že se mám obrátit na jiný orgán že on s tím nic neudělá...raději nakoupím jinde ale tento obchod nedoporučuji....již řeším s ČOI

• nejdou sehnat žádné náhradní díly

Po několika telefonátech a emailech mě nebylo vyhověno a nejdou sehnat žádné náhradní díly, jako kryt na hlavní kartáč, nádobka na prach a vodu.
    už bych tento výrobek nekoupil.
    na jiné vysavače to většinou lze sehnat, tak to jen pro info pro ostatní.
    Vysavač Xiaomi X10 NE.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

velmi děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti, kterou bychom rádi uvedli na pravou míru. Je pravda, že náhradní díly nebyly zpočátku roku dostupné, avšak nakonec se nám podařilo náhradní díly v krátkém časovém horizontu sehnat a našim zákazníkům poskytnout. Doufáme, že tato skutečnost pomůže vyvrátit obavy a že se budete moci dlouhodobě těšit z Vašeho robotického pomocníka Xiaomi X10 .

Email: [email protected]

Zboží dorazilo poměrně rychle .
    Jen byly promáčklé rohy . Nevím jestli to byla chyba dopravce nebo schválnosti prodejce. Jelikož byla nepoškozena krabice tak se přikláním k druhé variantě.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

velmi si vážíme Vaší recenze. Tato negativní zkušenost nás velice mrzí a rádi bychom Vás ujistili, že bychom našim zákazníkům za žádných okolností vědomě neposlali poničené zboží. Pravděpodobně se jednalo o pochybení u našeho dodavatele. Pokud byste nás kontaktoval, Vaši stížnost bychom samozřejmě uznali a poskytli bychom Vám nový kus. Děkujeme za Vaše pochopení.

Email: [email protected]

• Následné jednání na prodejně bylo zcela na jiné úrovni (na co jsme se ptali, to nám bylo zodpovězeno včetně informací navíc), profesionální.
    • Odpovědi operátora neodpovídali požadavku

Operátorem, který mi odpovídal na dotaz, mi bylo doporučeno jiné zboží, než jsem požadovala. Následně jsme zjistili, že jej vůbec nemůžeme použít.
    I jsme zjistili, že se jedná o značně poruchové zboží.
    Zboží jsme vrátili.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

velmi nás mrzí, že byla Vaše zkušenost s naším operátorem neuspokojivá. Ujišťujeme Vás, že tato situace neodpovídá našim standardům a prověříme ji. Naší filosofií a cílem je našim zákazníkům vždy poskytovat kvalitní a odbornou pomoc a těší nás, že se to podařilo na naší prodejně. Rádi bychom Vás ujistili, že vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a pomůže nám zlepšit naše služby v budoucnosti.

Email: [email protected]

• výrobek nebyl dobře popsán k čemu má sloužit .

zboží jsem si představovala jinak a je mi k ničemu,
    nebudu ho tedy používat. Přemýšlím, jak a kde ho udat, protože
    abych ho znovu balila, přeposílala poštou a další tanečky
    kolem vracení, nehledě na to, že nemám tiskárnu, abych vytiskla
    a vyplňovala reklamační formulář jsou nad mé psychické síly.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

velmi nás mrzí, že nejste spokojena s produktem, který jste u nás zakoupila. Pokud si přejete zboží vrátit, můžete navštívit naši prodejnu v místě Vašeho bydliště na adrese Hněvkovského 677/66A, 617 00 Brno - Komárov. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou s procesem vrácení a poskytnou vám veškerou potřebnou podporu.

Email: [email protected]

Po objednávce mrtvý brouk, nevim jestli po těch dvou měsících ještě hodlaj aspoň napsat že to zrušili nebo co..

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

vážíme si Vaší objednávky a mrzí nás zpoždění a nejasnosti ohledně dostupnosti Vašeho zboží. Snažíme zajistit, aby zboží bylo co nejdříve k dispozici a budeme Vás co nejdříve kontaktovat o termínu naskladnění. Omlouváme se za veškeré nepříjemnosti, které tato situace způsobila, a děkujeme Vám za Vaši trpělivost a porozumění.

Email: [email protected]

Špatná komunikace, dodáno chybné číslo banky, žádná snaha o nápravu.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

velmi nás mrzí nejasnosti týkající se úhrady Vaší objednávky, která proběhla přes portál Heureka. Problém tedy vznikl vznikl v komunikaci s jejich zákaznickou podporou. I když jsme v tomto případě "nevinní", přijměte prosím naši upřímnou omluvu za veškeré nepříjemnosti, které tato situace mohla způsobit. Děkujeme za pochopení.

Email: [email protected]

Přístroj, robotický vysavač místo deklarovaných, až 120 minut provozu fungoval 20 minut!!! Za to ale prodejce nemůže, spíše výrobce "Šmejdi made in CHINA". Nikdo u nás netestuje výrobky dodávané z této ři*i!
    Bohužel, jako 80i letí důchodci si nemůžeme dovolit kupovat takový brak.
    Tedy dne jsem provedl vrácení výrobku v zákonné lhůtě 14 dnů a to po týdnu zbytečného zkoušení, jestli nechybujeme my.

• Zákaznický servis absolutně nefunguje, ani po vyzvání. Zboží, co mi bylo doručeno nefunguje a nebylo originální.
    • Knappová

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za sdílení Vaší recenze. Chceme Vás ujistit, že produkt, který jste od nás zakoupila, je zaručeně originální. Pokud máte s jeho funkčností nějaké problémy, rádi Vám zašleme postup, jak uplatnit nárok na reklamaci. Prosíme, abyste nás kontaktovala s podrobnostmi o zjištěné vadě. Děkujeme za Vaše pochopení.

• rychlé doručení
    • nefunkční zboží!
    • další náklady a čas na reklamaci zboží!

Kupoval jsem prvně a naposledy. Hned první zboží bylo nefunkční, včetně aplikace k produktu, která po odhlášení a následném přihlášení nedokáže najít již jednou zadaný produkt.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Mrzí nás, že nastal s u nás zakoupeným produktem problém. Technici autorizovaného servisu provedli výměnu baterie a tím by tedy již mělo být vše v pořádku. Vzniklé náklady spojené s odesláním robota u nás můžete v případě uznané reklamace ze zákona nárokovat. V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici.

• ceny
    • na webu bylo jasně uvedeno, že zboží odešlou do 24 hodin, takže jsem tam objednala - bylo mi to urgentní. zboží bylo ale odeslano po více než 48 hodinách

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za hodnocení našeho internetového obchodu. Velmi nás mrzí, že zboží nebylo doručeno ve slíbené lhůtě 48 hodin, ale o den později. Snad tuto malou prodlevu našemu dopravci odpustíte a jste se zbožím zakoupeným v našem obchodě spokojená.

Email: [email protected]

• Na zboží čekám už více než 2 měsíce!

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový obchod. Mrzí nás, že jste na objednané zboží čekala o 3 týdny déle, než bylo při nákupu avizováno. Náš dodavatel nám bohužel nečekaně prodloužil termín dodání. Velice děkujeme za Vaše pochopení a doufáme, že Vámi objednané zboží slouží jak má.

• ochota poradit

nová neoriginální baterka do robotic. vysavače, kterou jsem objednala, přišla úplně vybitá. Doufám, že to nebude mít vliv na životnost baterie.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

velice Vám děkujeme za hodnocení našeho internetového obchodu a jsme rádi, že jsme naší ochotou poradit zanechali dobrý dojem. Objednaná baterie je dodávána přímo od výrobce, který zaručuje perfektní stav a spolehlivost. Jistě budete se zbožím zakoupeným v našem obchodě spokojená.

• Po 14 dnech výrobek nepoužitelný .. a neuznali reklamaci
    • Špatný přístup k zákazníkům ohledně reklamaci ,bohužel

Nevyhovuje mi jejich jednání ohledně reklamace 14 denního používání výrobku

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový obchod. Vaše reklamace byla zamítnuta, protože u zakoupeného produktu došlo k mechanickému poškození. Naše reklamační oddělení se vždy snaží zákazníkovi vyhovět, ovšem zároveň je vázáno na obchodní podmínky a reklamační řád a zákon. Děkujeme za pochopení.

Email: [email protected]

Komunikace obchodu nulová, po 4 měsících ještě zboží nedorazilo.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový obchod. Velmi nás mrzí komplikace s dostupností Vámi objednaného zboží. Dodavatel nám bohužel nepředvídatelně posunul termín naskladnění. Jak vidím, bylo zboží doručeno právě v den přidání Vaší recenze. Doufáme tedy, že je vše v pořádku a jste se zbožím spokojen.

Infolinka : 777 810 810
    Email: [email protected]

• neustále zamotaný!,naráží do stěn a sstojí!!!

Měl jsem za to že to bude makat lépe!Pískovka 5,6 kub.,takže je dost silná.Filtr čistý, a strašně dlouho stojí na místě a kola stojí???????????Nejsem nadšen.Omlouvám se.Čauky

Objednala jsem si hepa filtry na vysavač. Přišlo mi potvrzení objednávky mailem. Druhý den mi přišel mail, že zboží, které jsem objednala nemají na skladě a zašlou mi ho, až dorazí. Přitom na e-shopu byl uvedený artikl stále k dispozici. Zboží jsem sice v pořádku obdržela, ale až za 14 dní a to jsem ještě kvůli tomu do e-shopu volala, kdy a jestli vůbec dorazí. Nemám ráda neférové nabídky typu, že na e-shopu je zvolený výrobek k dispozici a pak vám druhý den napíší, že není skladem. (Žádná informace o tom, že by zboží nebylo skladem tam nebyla). Pokud bych zde příště ještě něco nakupovala, tak jedině na dobírku. Nevím, proč bych měla platit kartou a pak 14 dní řešit, jestli mi zboží vůbec pošlou.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za hodnocení našeho internetového obchodu. Velice se tímto omlouváme za vzniklé komplikace s vyřízením Vaší objednávky. Dodavatel nám bohužel zaslal méně kusů než bylo avizováno a tím došlo k této nešťastné prodlevě v dodání. I díky Vašemu podnětu jsme zapracovali na opatřeních na našich webových stránkách, aby již nedocházelo k podobným nedorozuměním. Děkujeme za pochopení a věříme, že si do budoucna opět získáme Vaši důvěru.

Infolinka : 777 810 810
    Email: [email protected]

• zboží bylo v úterý předáno dopravci a ještě nedorazilo

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za hodnocení našeho internetového obchodu. Velmi nás mrzí, že zboží nebylo doručeno ve slíbené lhůtě 48 hodin. Zpoždění bylo bohužel na straně dopravce. Snad nám toto pochybení odpustíte a jste se zbožím zakoupeným v našem obchodě spokojen.

Email: [email protected]

Po více jak dvou měsících nemám stále náhradní díl a dostanu dotazník o spokojenosti s nákupem???

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení našeho internetového e-shopu. Mrzí nás Vaše nespokojenost. Bohužel tento produkt je dlouhodobě nedostupný, o čemž vás kolegové několikrát informovali. Zboží, u kterého je uvedena dostupnost "Na dotaz", není skladem a je na objednáno u dodavatele. Dodací lhůta u dodavatelů jsou bohužel někdy delší, než bychom si sami přáli. O naskladnění zboží u nás vždy informujeme a zboží ihned expedujeme.
    Doufáme, že i přes tyto komplikace budete i nadále využívat našich služeb.
    Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

S pozdravem, tým Robotworld
    Zákaznická linka: 220 770 770