• výborná komunikace
    • rychlost dodání

Dobrý den paní Kocmanová,
    děkujeme Vám za 100% hodnocení a doporučení. Vždy max. do 10 min. od přijetí objednávky Vás informuje operátor o expedici zboží. Obratem expedujeme a druhý den dopravní služba doručí na Vaší adrese. Jsme rádi, že u Vás vše proběhlo k Vaší spokojenosti a standardně.

Slabá výdrž.

Dobrý den Blade,
    děkujeme za Vaše 100% hodnocení našeho obchodu. Moc si toho Vážíme. Pokud nejste spokojen s výdrží zakoupeného výrobku, tak je nám to moc líto. Poprosím Vás, aby jste nás kontaktoval a pokusíme se zjistit příčinu.

Email: [email protected]

• ukázka robotů při úklidu
    • nevím

vyzkoušení na prodejně = nákup

Dobrý den Jane,
    děkujeme Vám za 100% hodnocení. Moc nás těší, že jste byl spokojen při nákupu v naší prodejně http://www.roboticky-vysavac.cz/prodejny, kde Vás rád obslouží, poradí a roboty při úklidu předvede náš perfektně proškolený tým.

• špatně uvedené rozměry výšky u produktu Mini 8l
    • s otevřeným víkem

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

moc nás mrzí, že jste díky rozměrům nespokojený se zakoupeným produktem, ale uvedené rozměry jsou u zavřeného koše. Pokud nejste s výrobkem spokojen využijte prosím možnosti vrácení peněz do 14 dní od zakoupení zboží.

• rychlé vyřízení objednávky
    • výborná komunikace
    • pošta zdarma
    • sortiment zboží
    • příznivé ceny

jsem spokojen, doporučuji ostatním

Dobrý den Krakonoši,
    děkujeme za Vaše 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu. Snažíme se našim zákazníkům vyjít vstříc ohledně dopravy zdarma při nákupu nad 1000,-Kč, komunikací se zákazníky naším proškoleným týmem, tak dodáním objednaného zboží do druhého dne. Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen.

Email: [email protected]

• Dostupnpst náhradních dílů.

Náhradní díly, výhodné akce.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše nejvyšší možné ohodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jsme Vám mohli pomoci s nákupem náhradního dílu pro Vašeho robota. Snažíme se pro naše zákazníky zajistit veškeré náhradní díly, které u nás poptají. V případě poptání dílů se na nás opět můžete obrátit na našem emailu [email protected]

• velmi rychlé vyřízení
    • telefonicky potvrzeno odeslání
    • rady a doporučení od prodejce v diskuzích u produktů
    • nevím o žádných

skvělý obchod

Dobrý den Ataman,
    děkujeme za 100% ohodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že Vám vyhovuje telefonické potvrzení o přijetí a odeslání objednávky i její rychlé odeslání. Na dotazy u produktů se snažíme co nejrychleji reagovat a jsme rádi, že to pomáhá i ostatním nakupujícím. Budeme rádi když se na nás při dalším nákupu zase obrátíte

• Přehlednost
    • komunikace
    • vstřícnost

Byl jsem překvapen jak rychle obchod reagoval na moji objednávku. CCa do půl hodiny mi volali,aby mou objednávku potvrdily.A druhý den jsem měl zboží doma.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za 100% hodnocení našeho obchodu. Moc nás těší Vaše slova chvály na rychlost dodání, komunikaci se zákazníky a přehlednost našeho webu. Moc si vaší reakce vážíme.

rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše 100% ohodnocení našeho obchodu. Moc si toho vážíme a doufáme, že díky rychlosti dodání zboží a naší spolehlivosti budete nadále naším spokojeným zákazníkem.

• Dobré ceny
    • Mají to, co potřebuji
    • Vycházejí vstříc ohledně dodací lhůty
    • Nabídka by mohla být trochu strukturovanější/přehlednější, ale není to nic hrozného.

Tento eshop se mi líbí, jsou velice vstřícní a mám z něj celkově dobrý pocit.

Dobrý den EL,
    mrzí nás, že se Vám zdá málo přehledná nabídka prodávaného zboží. Snažíme se náš eshop neustále vylepšovat a budeme se snažit o nápravu. Moc si Vážíme toho, že tento zápor neovlivnil Vaše 100% hodnocení našeho obchodu. A děkujeme za Vámi vyjádřená slova chvály.

Email: [email protected]

• odbornost - při debatách nad možnými variantami stroje.
    • osobní přístup - o všem dění jsem byl telefonicky informován.

Tento obchod bude muset zaplatit do zdravotnictvi extra daň. U koupě jsem totiž nevyšel ze šoku. Prvním bylo to, že mě volali snad 5 minut po uzavření objednávky - a to jsem to objednával v pátek večer! Druhým šokem byl telefonát, že zboží vyexpedovali a řekli termím, kdy ho mohu učekávat. To už jsem nabzl pocitu, že se i něco zdá - jiné obchody akorát zašlou mail, tento obchod se se mnou normálně lidsky bavil...

Závěr: Až nezvykle slušná firma, vřele doporučuji. Nebudete zklamaní.

Dobrý den liskr,
    moc děkujeme za Vaše nejvyšší ohodnocení a vřelé doporučení našeho obchodu. Vaše vyjádření o šoku nad naší službou, při které informujeme zákazníky telefonicky o expedici zboží, odbornosti a osobním přístupu našeho týmu, nám jsou největším poděkováním a ujištěním, že naši práci děláme správně.

Email: [email protected]

• Rychlost, spolehlivost, cena.

S nákupem jsem velmi spokojen. Zboží dorazilo druhý den po objednání a v pořádku.
    Tento obchod mohu doporučit.

Dobrý den AL,

Email: [email protected]

S obchodem jsem byla velmi spokojená. Výtku mám pouze k dopravě. Požadovala jsem platbu platební kartou, která mi byla přislíbena a byla i potvrzena v objednávce. Při přebírání zboží od PPL mi však bylo sděleno, že platba kartou nejde provést a musím platit hotově.
    Řidič mi toto zdůvodnil, že "jezdí" teprve třetí den. Byla jsem nucena si urychleně a neplánovaně vybírat peníze z bankomatu, protože jsem hotovost v takové výši neměla k dispozici.

Sděluji Vám toto s ohledem na budoucí zákazníky, aby se nedostávali do takto nepříjemné situace.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

mrzí nás Vaše zkušenost s dopravní službou. Budeme toto řešit s dopravcem jak je možné, že jste nemohla hradit kartou i přes to, že nám tuto službu PPL dopravce garantuje. Dlouho jsme platbu kartou neumožňovali právě, protože PPL není v tomto 100% spolehlivá, ale díky tomu že zákaznici toto viděli jako velké mínus tak jsme tuto službu umožnili. Mrzí nás, že se opakuje zase situace kdy zákazník díky
    tomu není spokojen, protože PPLka neplní služby, tak jak má. Děkujeme a moc si Vážíme toho, že tato zkušenost neovlivnila Vaše 100% hodnocení našeho obchodu.

Email: [email protected]

• výborná komunikace, ještě mi i okamžitě volali a velmi ochotně odpovídali na dotazy
    • ?

Rychlost, výborná komunikace a snaha. Vše super.

Dobrý den Milane,
    děkujeme Vám za 100% hodnocení. Vždy max. do 10 min. od přijetí objednávky Vás informuje operátor o expedici zboží a v případě Vašich doplňujících dotazů Vám rádi odpovíme. Obratem expedujeme a druhý den dopravní služba doručí na Vaší adrese. Jsme rádi, že u Vás vše proběhlo k Vaší spokojenosti a standardně.

• dodání do domu

• rychlost,
    • dostupnost,
    • měli příslušenství v sadě, která se mi hodila
    • zatím nevím

Vyzkoušet, ale nefixovat se na tento jediný, jsou i jiné obchody.
    Pokud budou dobré zkušenosti, neměnit a podpořit věrností.
    Pokud budou dobré zkušenosti, podělit se.
    Pokud budou špatné zkušenosti, podělit se také.

Dobrý den Chrouste,
    děkujeme za Vaše 100% ohodnocení našeho obchodu. Moc si toho vážíme a doufáme, že díky rychlosti dodání zboží a dostupnosti budete nadále naším spokojeným zákazníkem.

• Objektivní přístup k zákazníkovi
    • Nevím o žádných

Doporučuji všem.
    Zboží již u vás zakoupili a jsou jako já velice spokojeni.
    Děkujeme

Dobrý den Janko,
    děkujeme za Vaše nejvyšší možné ohodnocení a doporučení našeho obchodu. Moc si toho vážíme a jsme rádi, že jste byla spokojena s naším objektivním a profesionálním přístupem. Takto přistupujeme ke všem zákazníkům.

Email: [email protected]

• Seriózní postup a odbornost.
    • Žádné jsem nenašel.

Profesionální přístup, slušnost a odbornost.

Dobrý den Karle,
    děkujeme Vám za 100% hodnocení našeho obchodu. Díky širokému sortimentu, našim mnohaletým zkušenostem a díky tomu, že všechny roboty sami testujeme jsme schopni našim zákazníkům vybrat vhodného robotického pomocníka do jeho domácnosti. Těší nás, že u Vás vše proběhlo k Vaší spokojenosti a standardně.

Email: [email protected]

• Rychlost, osobní přístup - o všem jsem byl telefonicky informován.

Velice slušná firma, vřele doporučuji. Nebudete zklamaní.

Dobrý den Honzo,
    děkujeme Vám za 100% hodnocení a doporučení. Těší nás Vaše pochvala za rychle dodané zboží a osobní přístup k zákazníkům. Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a doufáme, že budete naším stálým zákazníkem.

• neuvěřitelná rychlost dodání

paráda

Dobrý den Lud,
    děkujeme Vám za 100% hodnocení. Vždy max. do 10 min. od přijetí objednávky Vás informuje operátor o expedici zboží. Obratem expedujeme a druhý den dopravní služba doručí na Vaší adrese. Jsme rádi, že u Vás vše proběhlo k Vaší spokojenosti a standardně.