Zboží bylo uvedené skladem, ale ve skutečnosti tomu tak nebylo. Týden od objedvávky se nic nedělo, ale cca po 10 dnech a dotazu na stav dorazilo.

Zmatené stránky, na stránkách nelze vybrat velikost- stránka odkáže na poznámku v objednávce, která ovšem není, pak je nutné psát další e-mail.

• Neskutečně dlouhá doba než se uráčí zboží doručit…

Reakce obchodu RIVA SPORT

objednaný produkt byl již vyprodán vzhledem k velkému zájmu a zákazník byl o tomto stavu informován do 30 min emailem od vytvoření objednávky. Omlouváme se, ale objednávky musíme expedovat dle pořadí.
    Děkujeme za pochopení.
    Tým RIVASPORT

• Přehledné
    • Ceny jsou trochu nadsazené, i když možná poplatné kvalitě. Ale to bych musel posuzovat až s větším časovým odstupem.
    • Ě

• obchod mi potvrdil objednávku a následně ji zrušil

Zboží mi bylo doručeno i s čipem proti krádeži. Na můj mail nikdo nereaguje.

• Špatně zbozi

• V nabídce měli velikost L ale skladem ne. Zrušili objednávku vrátili peníze.

• Nabízí senzační cenu
    • Ale za tu cenu zboží nemají

nebrat

V e-shopu nabízejí zboží,které už nemají...
    Ale peníze vrátili hned...

• Velmi pomalé odeslání zboží.

• nabízené zboží neměli

Objednávka byla vyřízena velmi rychle. Ale zboží přišlo poškozené a základní části byly špatně smontované.

V tomto obchodě jsem nakupovala poprvé, ale spokojená zatím nejsem. Zboží ani po týdnu nedorazilo, i když je uváděno, že zboží mají skladem. Žádná komunikace ze strany obchodu, co se děje, proč je zdržení. Po mém včerejším telefonickém dotazu mi bylo sděleno, že už zboží objednali. Takže další týden čekání. Pokud nedostanou zprávu, že zboží není ani na dalším skladu. Takovéto jednání ze strany obchodu mi přijde dost neseriózní.
    Doufám, že zboží přijde.

Na Silvestra jsem objednala kabát, stále mi nedorazil. Po urgenci mi bylo napsáno, že je kabát vyprodaný a shánějí ho, ale dále se mi nikdo neozval. Bohužel čekám stále a kabát nikde. Nechápu proč zboží lze objednat, když je vyprodané.

Zaplaceno a po 3 dnech mi napíši že bohužel zboží není... před Vánoci docela úžasná zkušenost.
    Nedoporučuji.

• Obchod nebyl ani schopen zavolat nebo poslat email a zdělit že mnou objednané zboží již nemají. Kdybych tam nezavolala, tak asi čekáme do dnes.!!

Obchod nedodržel způsob dopravy. Rozdíl v ceně nevrátil.

• Skvělá zpětná vazba a komunikace ze strany obchodu.
    • Nabízejí zboží (skladem), ačkoli jej nemají k dispozici. Doporučuji nejdříve se na produkt dotázat.

od platby uplynulo 8 dni a ani po mojom dotaze na stav objednávky neprisla ziadna odpoved