• Komunikace ohledně informací/problémů

Super přístup po tel. dodání bylo rychlé a zboží v pořádku za mě doporučuji

Dobrý den Matěji,

děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s naším přístupem spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

• Spokojenost.

Super obchod.

Dobrý den Rudolfe,

děkujeme za parádní hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přejí příjemný den, Ondřej - Revilo auto.

• super doporucuji Vsem

Dobrý den Miroslave,

děkujeme za bezvadné hodnocení a doporučení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přejí příjemný den, Oliver - Revilo auto.

Dobrý večer Pavle,

děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s rychlostí výroby zakázkových podložek spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

Přejí příjemný večer, Honza - Revilo auto.

• Preciznost zabalení

Zboží bylo dodáno v expresní lhůtě, což bylo milé překvapení a taky se mi líbila kvalita zabalení zboží, takže obchod doporučuji 11 z 10 :) děkuji :)

Dobrý den Kateřino,

děkujeme za skvělé hodnocení. Těší nás, že jste byla s nákupem v našem obchodě i s rychlostí dodání spokojená a budeme se těšit na další spolupráci.

• Co řeknou to platí

Dobrý den Lukáši,

děkujeme za bezvadné hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s naším jednáním spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

Přejí příjemné odpoledne, Honza - Revilo auto.

• Kvalita
    • Spolehlivost

Dobrý den Františku,

děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

Přejí příjemný den, Ondra - Revilo auto.

Za celá ta léta bez jakýchkoliv problémů.

Dobrý den Stando,

děkujeme za parádní hodnocení. Těší nás, že jste byl vždy s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

Přejí příjemný den, Oliver - Revilo auto.

Super komunikace a velmi rychlé doručení

Dobrý večer Jindřichu,

děkujeme za super hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s rychlostí dodání spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

Přejí příjemný večer, Honza - Revilo auto.

ryclé a vstřícné jednání s maximální možnou pomocí s vysvětlení po telefonu

Dobrý den Zdeňku,

děkujeme za bezvadné hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s pomocí kolegů na telefonu spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

SUPER

Dobrý den Václave,

děkujeme za super hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s dodaným spoilerem spokojený a budeme se těšit na další objednávku.

• Rychlé doručení

Dobrý den Františku,

děkujeme za fajnové hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s rychlostí dodání spokojený a budeme se těšit na další objednávku.

Přejí příjemný den, Honza - Revilo auto.

• Jooo Revilo tak to je cvrkot!

Nevýhody?Neznám!

Dobrý den Luciano,

děkujeme za fajnové hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s rychlostí dodání spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

Přejí příjemné odpoledne, Oliver - Revilo auto.

• Ochota a rychle dodani!

Dobrý večer Davide,

děkujeme za 100% hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s naším jednáním spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přejí příjemný večer, Ondřej - Revilo auto

POPRVÉ NAKOUPIL A VŠE SUPER

Dobrý den Václave,

děkujeme za perfektní hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s dodanými spoilery spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přejí příjemné odpoledne, Ondřej - Revilo auto

• Kvalita/cena
    • Celkové zpracování

Dobrý den Martine,

děkujeme za 100% hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s dodanými mlhovkami spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přejí příjemné odpoledne, Oliver - Revilo auto

Dobrý den Zuzano,

děkujeme za fajnové hodnocení. Těší nás, že jste byla s rychlostí vyřízení objednávky spokojená. Budeme rádi, když se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

Přejí příjemné odpoledne, Ondřej - Revilo auto

• Rychlost doručení
    • Důkladně zabaleno proti poškození
    • Žádná

Dobrý den Iveto,

děkujeme za bezvadné hodnocení. Těší nás, že jste byla s rychlostí vyřízení objednávky spokojená a že vám zboží přišlo v pořádku. Budeme rádi, když se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

Přejí příjemný den, Tadeáš - Revilo auto

Rzchlé vyřízení objednávky
    Vše objednané v pořádku a již v autě

Dobrý večer Jaromíre,

děkujeme za 100% hodnocení, těší nás, že jste byl s rychlostí vyřízení objednávky i objednanými produkty spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

Přejí příjemný večer, Oliver - Revilo auto

• Rychlá doprava
    • Skvělý výběr zboží

S obchodem jsem byla moc spokojena. Doporučuji.

Dobrý večer Evo,

děkujeme za 100% hodnocení. Těší nás, že jste byla s rychlostí dodání i s výběrem zboží spokojená a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i příště.

Přejí příjemný večer, Tadeáš - Revilo auto