• nakoupil v obchodě Reviloshop před 2 týdny

• Dobrá komunikácia
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Ústretové jednanie

Dobrý den Vladimíre,

děkujeme za vyplněné hodnocení, jsme rádi že jste byl s námi i s objednaným zbožím spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

Přeji příjemný den, Tadeáš - Revilo auto.

vše ok

Dobrý den Romane,

děkujeme za hodnocení, těší nás Vaše spokojenost a budeme se snažit, abyste byl spokojen i při Vašem dalším nákupu.

Přeji příjemné odpoledne, Tadeáš - Revilo auto.

+ rychlé jednání,okamžitá reakce

Dobrý den Jiří,

moc děkujeme za hodnocení, těší nás Vaše spokojenost s naším obchodem. Budeme se snažit, abyste byl spokojen i při Vašem dalším nákupu.

Přeji příjemný den, Tadeáš - Revilo auto.

• nakoupil v obchodě Reviloshop před 1 měsícem

• Zboží jsem bohužel zkusil vrátit, byla to moje chyba ve špatném výběru. Hned na druhý den od doručení balíku do obchodu jsem měl peníze na účtu včetně poštovného! Jinak jsem tady už několikrát nakupoval a vždycky perfektní služby.

Dobrý den Michale,

děkujeme za recenzi, jsme rádi že jste s naším jednáním i obchodem spokojený a budeme se těšit na nějakou další spolupráci.

• nakoupil v obchodě Reviloshop před 1 měsícem

• Výborná komunikace s e-shopem, poradí, pomůžou...

Dobrý den Pavle,

• Ochota prodejců

Dobrý den Tomáši,

děkujeme za hodnocení, jsme rádi že jste s naším obchodem i objednaným zbožím spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

• nakoupil v obchodě Reviloshop před 2 měsíci

• rychlá komunikace a dodání

Dobrý den Rudo,

Přeji příjemné odpoledne, Tadeáš - Revilo auto.

• Top shop

Dobrý den Richarde,

děkujeme Vám za objednávku i za hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s naším obchodem a budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte.

• Vše v pořádku.

Dobrý den Jaromíre,

děkujeme za vyplněné hodnocení.

• Super jednání
    • Dobrý sortiment
    • Pěknej obchod
    • Mohli by prodávat Intercooler kit na 1.9 TDI když je to nejrozšířenější motor v ČR a ještě dát možnost vybrat si barvu silikonových kolen :D Tím by těžce překonali konkurenci (Jen můj TIP) :D

Luxusní shop

Dobrý den Zdeňku,

děkujeme Vám za objednávku i za napsanou recenzi. Těší nás Vaše spokojenost s naším obchodem i se zbožím a budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. Za tip též děkujeme, ale momentálně nemáme na tento produkt dodavatele :-), snad třeba časem.

Přeji hezký den, Tadeáš - Revilo auto.

• Rychlost, ochota, ceny

Dobrý den Martine,

Přeji hezký den, Tadeáš - Revilo auto.

• nakoupil v obchodě Reviloshop před 2 měsíci

Výborná komunikace, řešení od profíků. Doporučuji.

Dobrý den Květoslave,

děkujeme za bezvadné hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojený jak s naším obchodem, tak se zakázkovými podložkami a těšíme se na další spolupráci.

Přeji fajn víkend, Oliver - Revilo auto.

• nakoupil v obchodě Reviloshop před 2 měsíci

Můj první nákup a vše k plné spokojenosti.

Dobrý den Josefe,

děkujeme Vám za objednávku i hodnocení, jsme rádi že zboží dorazilo v pořádku a jste spokojený. Budeme rádi, když se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

Dobrý den Richarde,

děkujeme Vám za objednávku i hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost a budeme rádi, když se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

• nakoupil v obchodě Reviloshop před 2 měsíci

Byl jsem velice spokojen máte pěkné a přehledné stránky . Zápory jsem nenašel

Dobrý den Františku,

Přeji hezký den, Ondra - Revilo auto.

Opravdu rychlovka Boží

Dobrý den Roberte,

děkujeme Vám za objednávku i hodnocení, jsme rádi že zboží dorazilo v pořádku. Těší nás Vaše spokojenost a budeme rádi, když se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

• nakoupil v obchodě Reviloshop před 3 měsíci

Zboží sem objednal a přišlo velmi brzo a vše bylo v pořádku.obchod mužů jen doporučit.

Dobrý den Davide,

• Dokážou poradit

Vše v pořádku domluva prostě super

Dobrý den Martine,

děkujeme Vám za objednávku i za udělené hodnocení. Moc nás těší Vaše spokojenost s našimi službami a budeme rádi, když se na náš obchod v případě potřeby opět obrátíte.

• nakoupil v obchodě Reviloshop před 3 měsíci

• Po tel.dohodě zboží vyrobené dle mého přaní

Dobrý den Jaroslave,

děkujeme Vám za objednávku i za udělené hodnocení. Moc nás těší Vaše spokojenost a budeme rádi, když se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

• komunikace

NAPROSTÁ SPOKOJENOST - i přes mé obavy ohledně dopravy, kdy může dojít k poškození zboží (v minulosti se mi stalo u konkurence), tak po napsání poznámky ohledně důkladného zabalení - obchod PERFEKTNĚ zboží zabalil. Rychlost dodání do druhého dne.

Dobrý den Petře,

děkujeme Vám za objednávku i za napsané hodnocení, jsme rádi že zásilka dorazila v pořádku. Těší nás Vaše spokojenost s naším obchodem i se zbožím a budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte.