Obchod vřele doporučuju.. jsem velmi spokojený

Dobrý den Lukáši,

děkujeme za krásné hodnocení. Těší nás, že jste byl s naším obchodem i s dodaným zbožím spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemné odpoledne, Tadeáš - Revilo auto.

• individualni pristup a vstricnost

Dobrý den Martine,

děkujeme za parádní hodnocení. Těší nás, že jste byl s naším obchodem i jednáním spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

• Levný, rychlý, výborná komunikace. DOPORUČUJII

Dobrý den Ladislave,

děkujeme za krásné hodnocení a doporučení. Těší nás, že jste byl s naším obchodem spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemný den, Ondra - Revilo auto.

Perfektní obchod

Dobrý den Martine,

děkujeme za super hodnocení. Těší nás, že jste byl s naším obchodem spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemný den, Ondra - Revilo auto.

• Velký výběr
    • Rychlá expedice

Reakce obchodu Reviloshop

děkujeme za bezvadné hodnocení a doporučení . Těší nás, že jste byl s rychlostí dodání z našeho obchodu spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

• Rychlé doručení
    • Zboží skladem

Objednávám pravidelně a vždy spokojenost.

Reakce obchodu Reviloshop

děkujeme za perfektní hodnocení a doporučení . Těší nás, že jste byl s rychlostí dodání v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

• Rychlost,velký výběr

Doporučuji,nakupuji pravidelně

Dobrý den Miloši,

děkujeme za bezvadné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s rychlostí dodání spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

Přeji příjemné odpoledne, Ondra - Revilo auto

• kominikace

Dobrý den Marku,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s rychlostí dodání i s komunikací spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

Přeji příjemný den, Tadeáš - Revilo auto

• Zbozi bylo mi bylo rychle doruceno.

Dobrý den Martine,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s rychlostí dodání spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

Přeji příjemný den, Oliver - Revilo auto

Můj první nákup a vše v pořádku. Dokonce pán i zavolal a ověřil zda jsem objednávku provedl na správné auto.

Dobrý den Vladimíre,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s naším jednáním spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemný den, Honza - Revilo auto

• odborně poradí
    • doručeno hned druhý den

Reakce obchodu Reviloshop

děkujeme za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s naším zákaznickým servisem i s rychlostí dodání spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

• rychlé doručení

Maximální spokojenost.

Dobrý den Jakube,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s rychlostí dodání spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Perfektni

Dobrý den Václave,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemný nedělní den, Ondra - Revilo auto.

• Rychlá expedice
    • Přehledný e-shop
    • Poradili

Dobrý den Davide,

děkujeme za fajnové hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě i se zákaznickým servisem spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemný den, Honza - Revilo auto.

• The conversation with the personal from the shop let me an good impression... Was an nice man, who was able to talk and explain me in English every detail about the product that i bought from the shop.... Even helped me to take the order to the car.... Thank... Nice experience... I will come whit new orders

Hi,

thank you very much for a great review, it is always a pleasure to help and give additional information to our products. Looking forward to further cooperation. You can contact us any time.

Have a nice day, Ondra

• Velmi rychlé vyřízení objednávky.
    • Skvělá komunikace při potřebě poradit
    • Ochota

Dobrý den Petro,

děkujeme za krásné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem obchodě a s tím spojeným servisem spokojená a bude nám potěšením, když se na náš obchod obrátíte i při dalším nákupu.

• Rychlost vyřízení
    • Komunikace obchodu

Doručeno hned druhý den od objednání, perfektní!

Reakce obchodu Reviloshop

děkujeme za fajnové hodnocení . Těší nás, že jste byl s komunikací a rychlostí dodání v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemné odpoledne, Honza - Revilo auto.

• Ceny

Odpoledne objednáno a hned druhý den ráno doručeno.

Reakce obchodu Reviloshop

děkujeme za perfektní hodnocení . Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě, i s cenou a rychlostí dodání, spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemné odpoledne, Ondra - Revilo auto.

• Ochotná komunikace, za mě super

Dobrý den Marku,

děkujeme za perfektní hodnocení . Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i při dalším nákupu.

• Rychlé vyřízení
    • Poradili

Reakce obchodu Reviloshop

děkujeme za 100% hodnocení . Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i při dalším nákupu.

Přeji příjemné odpoledne, Honza - Revilo auto.