• Doře provedené práce,rychlost dodání
    • -----------------

Pokud budu v budocnu potřebovat podobné díly apod.,tak se zcela jistě obrátím na tento obchod.

Dobrý den Pavle,

děkujeme za výborné hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s dodaným zbožím spokojený a jsme rádi, že se na nás v budoucnu opět obrátíte.

*****

Dobrý den Honzo,

děkujeme za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemné odpoledne, Ondra - Revilo auto.

• Seriózní jednání
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Přehledný e-shop

Nemám co vytknout, rád zde nakoupím i příště.

Dobrý den Jaroslave,

moc děkujeme za bezvadné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemný den, Oliver - Revilo auto.

• Nesedí na nárazník bez úprav

Dobrý den Davide,

vašemu hodnocení vlastně nerozumím. Dáte nám plný počet hvězd, ale náš obchod nedoporučujete. Pokud jste nebyl se zboží spokojený, bylo by v pořádku se ozvat, abychom zjistili, kde je problém, zda ve špatném nárazníku či v dodaném difuzoru. Stále máte možnost vrácení zboží, výměny apod. Pokud ale věc řešíte napsáním recenze, problém to nevyřeší.

• Perfektní komunikace,znalost,ochota poradit.rychlé dodání

Dobrý den Pavle,

moc děkujeme za parádní hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě i se zakázkovými podložkami spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemné odpoledne, Tadeáš - Revilo auto.

• Všechno šlape jak má super obchod jen tak dál chlapci
    • rychlost dodání až neuvěřitelná a kvalita zboží

Dobrý den Boleslave,

moc děkujeme za vynikající hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s dodaným zbožím spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

Přeji fajn odpoledne, Ondřej - Revilo auto.

• Široká nabídka
    • Dostupnost
    • Ochota

Vysoká úroveň komunikace při řešení problému/reklamace. Byl jsem velmi mile překvapen. Takhle by měl fungovat každý prodejce.

Dobrý den Pavle,

moc děkujeme za skvělé hodnocení. Jsme rádi, že i přes naši chybu nakonec vše dopadlo k vaší spokojenosti. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a obrátíte se na náš obchod i v budoucnu.

Přeji krásný den, Oliver - Revilo auto.

kvalitní sortiment, skladem, bezproblémový nákup, rychlé doručení

Dobrý den Andy,

děkujeme za 100% hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přejí příjemné odpoledne, Oliver - Revilo Auto

• Rychlost, cena.

Dobrý večer Romane,

děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i rychlostí vyřízení objednávky spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přejí příjemný večer, Ondra - Revilo Auto

+++

Dobrý den Petře,

děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přejí příjemný den, Oliver - Revilo Auto

Skvělá komunikace rychle dodání za mě super

Dobrý den Miroslave,

děkujeme za bezvadnou recenzi. Těší nás, že jste byl s rychlostí dodání i komunikací v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i při dalším nákupu.

Přejí příjemný den, Honza - Revilo Auto

Rychlé vyřízení a odeslání objednávky

Dobrý den Davide

děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste byl s rychlostí dodání zboží z našeho obchodu spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přejí příjemný večer, Ondřej - Revilo Auto

Rychlost a výborná komunikace.

Dobrý den Vlastimile,

děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste byl s komunikací a rychlostí dodání z našeho obchodu spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přejí příjemný den, Ondřej - Revilo Auto

Naprostá spokojenost

Dobrý den Martine,

děkujeme za 100% hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i při dalším nákupu.

• Ochota a rychlost

Dobrý den Miroslave,

děkujeme za bezvadnou recenzi. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s naším jednáním spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

• Široký sortiment
    • Vstřícný personál

Dobrý den Lukáši,

děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s naším jednáním spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

Přejí příjemný den, Ondra - Revilo Auto

Vše velice rychle vyřízeno, můžu tento e-shop všem doporučit!

Dobrý den Lucko,

děkujeme za super hodnocení. Těší nás, že jste byla s nákupem v našem obchodě i s rychlostí vyřízení objednávky spokojená a budeme rádi, když se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

Přejí příjemný den, Honza - Revilo Auto

• Komunikace, rychlost vyřízení, skladové zásoby

Naprosto bezproblémový obchod, rád zde nakoupím příště.

Dobrý den Petře,

děkujeme za 100% hodnocení. Moc nás těší Vaše spokojenost a budeme rádi, když se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

• Ceny
    • Snadný výběr

Dobrý den Michale,

děkujeme za 100% hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem u nás spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

• Velký výběr
    • Rychlost a spolehlivost

Dobrý den Pavle,

děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem, výběrem i rychlostí spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

Přejí příjemný den, Oliver - Revilo auto