• dostupnost

Dobrý den Martino,

děkujeme za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem obchodě i s rychlostí vyřízení objednávky spokojená a budeme se těšit, že se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

• Další objednávka v obchodu
    • Opět to mělo trvat týden až dva, zboží bylo expedovano za 2 dny- BEZVA
    • Nic nemůžu vytknout

Dobrý den Radko,

děkujeme za skvělé hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem obchodě i s rychlostí výroby zakázkových podložek spokojená a budeme se těšit, že se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

• Velký výběr
    • Ochota
    • Poradenství

Špatně jsem objednal rozšiřovací podložky, prodejce mi ihned volal, vše jsme si vyjasnili a já měl správné podložky se šrouby druhý den doma a vše sedí jak má.

Dobrý den Michale,

děkujeme za bezvadné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s naším přístupem spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

• komunikace
    • vstřícnost

Dobrý den Bóďo,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě, s rychlostí vyřízení objednávky i s naší komunikací spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

Přeji příjemný den, Ondra - Revilo auto.

Perfektní komunikace, přátelský přístup, rychlost.

Dobrý den Honzo,

děkujeme za hezké hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě, s rychlostí vyřízení objednávky i naším přístupem spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

Přeji příjemný den, Ondra - Revilo auto.

• Ochota, komunikace obchodu, vše dokáží vyrobit dle mého přání
    • Zboží vyrobí za týden až 14 dní- NE zboží bylo odesláno během cca 2-3 dní SUPER
    • Nelze nic vytknout

Objednávali jsme zde 2x a vždy bylo velmi rychle odesláno, obchodník komunikoval přes telefon, aby se upřesnila velikost výrobku, která byla nestandartni. Můžu vřele doporučit.

Dobrý den Radko,

děkujeme za skvělé hodnocení. Jsme velice rádi, že jste byla s nákupem v našem obchodě i se zakázkovými podložkami a rychlostí vyřízení objednávky spokojená a budeme se těšit na další spolupráci.

Spokojenost jako vždy.

Dobrý den Luďku,

děkujeme za parádní hodnocení. Jsme rádi, že jste byl vždy s nákupem v našem obchodě i s rychlostí vyřízení objednávky spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

Přeji příjemný den, Ondra - Revilo auto.

Nakupoval jsem zde poprvé, ale jsem velmi spokojen s výběrem sortimentu
    a s rychlostí, s jakou byla moje objednávka vyřízena.

Dobrý den Roberte,

děkujeme za bezvadné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě i se zbožím spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

Přeji příjemný den, Tadeáš - Revilo auto.

• Přehledný e-shop
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Skladové zásoby

Nemám co vytknout, vše proběhlo v naprostém pořádku. Rád zde nakoupím i příště.

Dobrý den Jiří,

děkujeme za perfektní hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

Přeji příjemné odpoledne, Oliver - Revilo auto.

• Velký výběr

Naprostá spokojenost jako vždy.

Dobrý den Danieli,

děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s rychlostí dodání spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

Přeji příjemné odpoledne, Honza - Revilo auto.

• Komiunikace

Dobrý den Miroslave,

děkujeme za 100% hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s rychlostí dodání spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

Přeji příjemný den, Honza - Revilo auto.

• Dobrý den. Mé hodnocení je pozitivní. Rozumná cena . Rychlé dodání.

Dobrý den Radku,

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákupem i s rychlostí dodání spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

• Rychlá doprava
    • Vstřícný přístup

Dobrý den Evo,

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem obchodě spokojená a budeme se těšit na další spolupráci.

Dobrá spoluprace

Dobrý večer Petře,

děkujeme za 100% hodnocení. Jsme velice rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

Přeji příjemný večer, Ondra - Revilo auto.

• Skladové zásoby
    • Rychlost vyřízení
    • Nezaznamenal jsem

Vše naprosto bez problému, rád nakoupím i příště.

Dobrý den Mirku,

děkujeme za krásné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl vždy s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

• Milý personál.
    • Vstřícnost.
    • Ochota.
    • Rychlost.
    • Bezproblémové a prostorné místo k parkování.

Dobrý den Petře,

děkujeme za krásné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl vždy s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme se těšit na další návštěvu.

Přeji příjemný den, Honza - Revilo auto.

• Nakupoval jsem vícekrát a jsem moc spokojen

Dobrý den Bohumile,

děkujeme za bezvadné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl vždy s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

výborná spolupráce

Dobrý den Romane,

děkujeme za doporučení a bezvadné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

Přeji příjemný den, Tadeáš - Revilo auto.

• Ceny

Dobrý den Tomáši,

děkujeme za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

• Nic negativního

Dobrý večer Jardo,

Přeji příjemný večer, Ondra- Revilo auto.