vše dodrženo - spokojenost

• rychlá reakce, zboží odpovídá fotografii a popisu

• Dobrá komunikace

vše OK

Vše dorazilo v pořádku a rychle.

• Rychlé odesláni

Dobrý den, Zdeňku,

děkujeme vám za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste ocenili naši ochotu a rychlost dodání. Je pro nás důležité poskytovat vynikající služby našim zákazníkům a jsme šťastní, že se nám to daří. Těšíme se, že i nadále budeme splňovat vaše očekávání a že Vám naše zboží zajistí mnoho dlouhotrvající zábavy! :-)

• Přehledný eshop
    • Dobré ceny
    • Možnost náhradních/tuningových dílů
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Rychlost vyřízení reklamace

Dobrý den, Romane,

děkujeme vám za skvělou recenzi a za Vaše vstřícné slova o našem obchodě. Velmi si vážíme toho, že jste zde vytkl takové množství komplimentů a byl jste s nákupem v našem obchodě maximálně možně spokojen. Rádi Vás ujistíme, že i nadále budeme dbát na spokojenost našich zákazníků a snažit se poskytovat bleskové odeslání všech objednávek stejně tak jako poradenství, tipy a rady v oblasti RC modelů a hraček. Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na Váši další možnou návštěvu. :-)

• Rychle vyrizeni

Dobrý den, Ivane,

děkujeme Vám za komentář k provedenému nákupu v obchodě RCprofi. Rychlá doba dodání je pro nás jednou z nejvyšších priorit a u Vaší zásilky tomu nebylo jinak. Děkujeme za nákup, věříme, že se nevidíme naposledy. :-)

široký sortiment, rychlé dodání

Dobrý den, Zdeňku,

děkujeme Vám za kladné hodnocení našeho obchodu. V naší nabídce naleznete již přes 52 000 položek, mezi které patří RC modely, hračky, stavebnice, doplňky či náhradní díly, ze kterých jste vybíral právě Vy. Nabídku dílů a modelářského materiálu se snažíme stále rozšiřovat tak, aby si u nás dokázali vybrat jak zkušení modeláři, tak i nováčci. :-)

Rychlost dodání

Dobrý den, Josefe,

děkujeme za Vaši recenzi. Naším cílem je co nejrychlejší doručení objednaného zboží na Vaši adresu. V našem e-shopu si můžete vybrat z několika různých dopravců, díky kterým je Vaše zásilka rychle a v pořádku doručena. Děkujeme za Vaši důvěru a budeme se těšit na další možnou shledanou. :-)

Rychle dodani
    Bezchybna komunikace

Dobrý den, Roberte,

děkujeme Vám za přidané hodnocení. Rychlost vyřízení objednávky je jednou z našich největších předností. Stejně tak i zákaznická podpora, která Vám ráda zodpoví jakékoliv Vaše dotazy týkajících se našich produktů. Jsme tu pro Vás každý všední den od 8. do 16. hodiny a to na telefonu, e-mailu, sociálních sítích či osobně přímo v Chrudimi. :-)

Rychlé dodání

Dobrý den, Kamilo,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání a objednávka dorazila rychle a v pořádku. Rychlé dodání je pro nás velmi důležité a snažíme se ho zajistit pro každou objednávku. Děkujeme Vám za nákup a doufáme v další brzkou shledanou. :-)

Karla z RCprofi.cz

RC profi mám na ovládání 2 auta Jedno na baterie jedno spalovací motor Traxxas 1:10 a Pecka doporučuji všem solidní jednání a vše vysvětlí

Dobrý den, Davide,

děkujeme za Váš pozitivní komentář. Naši kolegové vždy rádi a ochotně poradí našim zákazníkům, ať již online nebo po telefonu. Těší nás Vaše maximální spokojenost s nákupem a budeme doufat, že se k nám i v budoucnu vrátíte. :-)

• Rychlé doručení

Dobrý den, Lukáši,

děkujeme za Váš kladný komentář. Těší nás, že byla Vaše objednávka vyřízena k Vaší spokojenosti. Pokud byste i v budoucnu potřeboval jakékoliv RC modely či vhodné příslušenství, neváhejte nás kontaktovat. :-)

Bezproblémový obchod

Dobrý den, Josefe,

děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se nabízet nejen širokou škálu produktů, ale také vytvářet kvalitní a osobní vztah s našimi zákazníky. Děkujeme za nákup a věříme, že se nevidíme naposledy. :-)

Karla z RCprofi.cz

• Cena rychlost odeslání.

Dobrý den, Václave,

děkujeme Vám za vaši zpětnou vazbu. Každou objednávku se snažíme vyřídit v co nejkratším možném čase. Zásluhou našeho úsilí doba dodání objednávky činí v průměru pouhých 2,7 dne. Děkujeme za nákup a přejeme Vám mnoho zábavy. :-)

Karla z RCprofi.cz

• Velký výběr za dobré ceny

Dobrý den, Vítězslave,

děkujeme Vám za kladné hodnocení našeho obchodu. Je pro nás velmi důležité, aby si naši zákazníci z široké nabídky produktů mohli vybrat vždy ten nejvhodější. Nabídku produktů se také snažíme neustále rozšiřovat a zároveň i zlepšovat kvalitu našich služeb. Děkujeme za nákup. :-)

Karla z RCprofi.cz

dobrý obchod,velký výběr zboží,rychlé dodání

Dobrý den, Jaroslave,

děkujeme Vám za kladné ohodnocení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste dokázal vybrat ty pravé produkty z naší nabídky, která nyní čítá již přes 52 000 položek. Děkujeme za nákup a přejeme Vám mnoho zábavy! :-)

• Prodává kvalitní zboží

Dobrý den, Honzo,

děkujeme za Váš komentář. Našim zákazníkům se snažíme poskytnout co nejvyšší kvalitu nabízených produktů, a proto pečlivě vybíráme zboží, které poté zařazujeme do nabídky našeho e-shopu. Věříme, že Vám RC auto CONQUEROR 1:18 udělalo radost a užijete si s ním mnoho zábavy. :-)

Bezproblémový obchod.

Dobrý den, Josefe,

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že Váš nákup v našem e-shopu proběhl v naprostém pořádku. Budeme se těšit na další možnou shledanou. :-)