Dobrá komunikace a dopravní služba taky perfekt

• Spokojen

• Dodali jiné barevné provedení než jsem objednala.

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den, moc se omlouváme, kontaktujte nás prosím a model vám bezplatně vyměníme.

• nabízí to co hledám zlepšit by se mohl v náhradních bateriich co do přehlednosti a zaměnitelnosti jednotlivých výrobců

• podrobný popis+videa
    • zatím o žádných nevím

Dostupnost kamenné prodejny /Mochov/

• x
    • x

x

• pohodlný nákup z domova
    • dobré jednání

vždy dobré jednání,bezproblémové dodání
    doporučuji obchod ostatním

• Dobrý den, koupila jsem si zboží Hélium do 50ti balónků 450l a nestačilo ani na 30 balonků. Byli jsme na svadbě a kyž jsme začali nafukovat balony,tak nám nestačilo ani na třicet balonů. Byla to ostuda a škoda peněz. Nedoporučují kupovat toto zboží!!!

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den, helium nestačí na 50 jakýchkoliv balónků, je třeba dávat pozor na jejich velikost. Je nám velmi líto, že jste nespokojena a ještě více, že jste to nejprve neřešila s námi, ale rovnou píšete recenze. Váš RCobchod.cz

• E-shop
    • Malé prostory

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Pro nás je prioritou velký sklad a okamžité dodání za nízké ceny. Provozovat velkou prodejnu by zbytečně zvyšovalo cenu pro zákazníka. Těšíme se na další spolupráci, Váš http://www.rcobchod.cz/

• nabídka
    • nepřesné, nebo nekompletní informace v popisech

Z objednávky 3 věcí jedna nedorazila, toto po upozornění obratem napraveno. U RC auta dorazila jiná barva než je uvedena v nabídce, kde není ani možnost si barvu karoserie vybrat, nebo přesné označení typu (jak je uvedeno na obale). U RC dronu je v manuálu uvedena jiná doba provozu než v popise u zboží v eshopu.
    Jinak doporučuji, velký výběr, solidní ceny.

• možnost doručení zboží pouze zásilkovou službou PPL

Nákup v RC obchodě proběhl naprosto v pořádku až na doručení "službou" PPL. Řidič této společnosti mi již poněkolikáté odmítl doručit zásilku s tím, že nemá žádné peníze na vrácení ( v tomto případě cena zásilky 1897Kč, měl jsem 2x 1000Kč a chtěl vrátit 100Kč), takže si mám buď sehnat drobné, nebo si to vyzvednout v depu.

Proto bych uvítal možnost doručování ještě jinou společností než jen PPL.

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den, na řidiče jsme podali stížnost a za své chování bude postihnut. Dodatečně se za něj omlouváme. Váš http://www.rcobchod.cz/

• rychlost vyřízení+dodání
    • měli to co jsem hledal
    • zatím o žádných nevím

byl to první nákup
    kladné

Nedostatečná informovanost. Zboží jsem odeslal zpět a až poté mi bylo sděleno že poštovné mi neuhradí v plné výši.

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den, pokud chcete zboží vrátit stačí se ozvat a my jej na naše náklady u vás vyzvedneme. Omlouváme se za komplikace a těšíme se na další spolupráci. Váš http://www.rcobchod.cz/

• Nákup z domu

Vřele doporučuji

• Není možnost vyzkoušet funkčnost RC modelu v obchodu takže pokud není funkční odesílá se zpět na adresu a doba na reklamaci je 30 dní takže nemáte jak zboži tak ani peníze.Kontrola funkčnosti modelu v obchodu a jeho prověření by byla určitě přínosem u zákazníků

Po mých zkušenostech se nebudu raději vyjadřovat vím, že odzkoušení modelu v obchodu je asi problém ale pokud by to šlo , nemám co namítat a jsem spokojen.

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den, u nás na prodejně můžete samozřejmě výrobek vyzkoušet při převzetí. Tuto možnost nabízíme. S pozdravem team RCobchod.cz

• Velice stručný návod, sice v češtině, ale tištěn na papír, kde je vytištěn jako vodoznak název firmy. Text návodu je proto špatně čitelný. Po telefonické domluvě vš

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den, pokud vám dorazil nečitelný návod, tak není problém jej zaslat emailem. Stačí se ozvat.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Výhodné ceny. Dobré popisy věcí. Videa. Líbí se mi sekce dárky k objednávce, kde je možné se slevou nakoupit fajn věci. Odpověď na dotaz do druhého dne.
    • Nehomogennost popisů u produktů. Některé údaje, co jsou u jednoho produktu u jiného produktu stejného typu chybí, takže je obtížnější se rozhodovat. Ale tak, vždy se člověk může zeptat, že.

Doporučuji tento obchod. Nevím tedy, jak by se řešil nějaký problém, já jsem měl nákup bez problémů, ale věřím, že i to půjde dobře.

• přehledné,
    • rychlé jednání