• nakoupil v obchodě RCobchod před 2 týdny

• spolehlivost
  • nakoupil v obchodě RCobchod před 2 týdny

• okamžitá odezva na dotaz
    • ochota pomoci
    • vstřícné jednání
    • přijatelné ceny

super

• nakoupil v obchodě RCobchod před 3 týdny

• Super.Druhy den došlo.
  • nakoupil v obchodě RCobchod před 3 týdny

Ještě jsem se nesetkal s takovou ochotou a rychlostí vyřízení objednávky moc děkuji Karel Čermák

Spokojenost

• nakoupil v obchodě RCobchod před 1 měsícem

• rychlá reakce, info a následně dodávka
  • nakoupil v obchodě RCobchod před 1 měsícem

Velmi dobrá odborná znalost prodejce.

• nakoupil v obchodě RCobchod před 1 měsícem

Velice vstřícné jednání - původně vybrané zboží mi nedoporučili pro vysokou poruchovost a místo něj doporučili jiné.

• Vše OK jak má být

• Vše OK

• nakoupil v obchodě RCobchod před 1 měsícem

Tovar mi bol rýchle doručený

Rychlé a bezproblémové jednání

• Zakázka byla rychle vyřízena - naprostá spokojenost-doporučuji

Bez problémů.

velký výběr

• rychlé dodání zboží
    • platba předem a bez potíží
    • foto zboží vždy neukáže pravou tvář výrobku
  • nakoupil v obchodě RCobchod před 3 měsíci

• Zboží na internetu vypadá moc hezky
    • Přehledné stránky
    • Špatná komunikace
    • Dle mého názoru neférovost vůči zákazníkům
    • Velmi špatné vyřízení reklamace
    • Jakmile zboží použijete a chcete ho do 14ti dnů vyměnit, vrátí vám polovinu částky???
    • Zakoupili jsme nekvalitní zboží, které nic nevydrželo (1. model odešel do 20ti minut, druhému se zlomila páčka na ovladači do 5ti minut)

Zakoupili jsme si dva modely mini autíček na dálkové ovládání. Cena jednoho okolo 400 kč. Takže jsme nečekali kdo ví jaký zázrak a zázrak to skutečně nebyl. Co jsme však čekali, že nám modely vydrží alespoň pár týdnů. Já jsem nebyl naivní a sliboval jsem si, že vydrží pár dnů. Co mě velice překvapilo bylo to, že nevydržely ani půl hodiny. První model přestal jezdit po 20ti minutách jízdy a druhému se ani ne po 5ti minutách zlomila páčka u ovladače. V tu chvíli jsem byl samozřejmě dost zklamaný, ale říkal jsme si, že zboží pošlu na reklamaci a peníze mi vrátí a uznají svojí chybu, jelikož nám prodali naprosto nekvalitní zboží a to není vůči zákazníkovi fér. Zboží jsem tedy odeslal, vyřízení reklamace přišlo (teď nevím přesně) po cca 20ti dnech. Do vyřízení reklamace jsem uvedl, že chceme vrátit peníze v té nejvyšší možné částce. Proto mě dosti zaskočilo, že obchod, aniž by mě jakkoliv upozornil, tak odeslal bez mého vědomí balík, ve kterém byla opravená autíčka (cením alespoň tu práci s opravou, za to vám dávám +). Do vyřízení reklamace však nenapsali, že autíčka posílají, pouze napsali, že jsou oba modely funkční a opravené. A tak jsem emailem pátral, co je vlastně obsahem balíku. Samozřejmě poslali opravená autíčka, i když jsem o ně vlastně nestál (rada pro obchod: nejprve zákazníky informujte o výsledku reklamace a pak teprv něco posílejte). Poté z nich vypadlo, že mi můžou vrátit jen polovinu částky a nebo bonusově odečíst celou částku z dalšího nákupu u nich. Obě nabídky byly velkorysé, ale musel jsem je odmítnout. Při pokusu o odstoupení od smlouvy do 14ti dnů byl výsledek stejný. Nutno ještě dodat, že jsem jim neposlal zboží zpět v originálním balení. Pak bych pochopil nějakou rozumnou částku, kterou by si odečetli, ale ne polovinu ceny. Nakonec jsem pochopil, že tady se férovosti nedočkám a jednání jsem vzdal s tím, že mi alespoň přijdou opravená autíčka. Jen se moc těším, až se obě opět do hodiny rozbijí, pak už opravdu nic na reklamaci posílat nebudu. Abych to tedy shrnul. Obchod vypadá na internetu moc hezky, líbí se mi jejich stránky i škála zboží, které nabízí. Je tedy z čeho vybírat. Chápu i to, že mě nechtěli vrátit vyšší částku za zboží, jelikož je použité (byť jen krátce) a chybí originální obal. Co mě mrzí, je to, že jsme si modely absolutně neužili a prodejce by měl zodpovídat za jím prodávané zboží a pokud prodává (teď mě napadá hodně sprostých slov) něco, co nevydrží ani půl hodiny, měl by zákazníkovi vyjít vstříc a uznat svoji chybu, protože my jsme s modely zacházeli v pořádku a bez agrese a stejně do pár minut odešli (i modely od vietnamských obchodníků nám vydrželi déle).

• nakoupil v obchodě RCobchod před 2 měsíci

• přehledně popsané a vyfocené náhradní díly