• Zboží dorazilo včas a bez problémů.

Doporučuji jezdí velmi dobře a rychle

VELICE DOPORUČUJI, RYCHLOST DODÁNÍ, SOUHLASÍ VYOBRAZENÍ ZBOŽÍ, ŽÁDNÉ POTÍŽE

RCmodel došel v pořádku a včas.

Zboží mi mělo být doručeno domů 14.12. , čekal jsem celý den doma. Následně jsem dostal avizo že mi bude doručeno 15.12., abych byl v odpoledních hodinách informován , že si ho mám vyzvednot v PPL Parcel shopu, kde jsem ho vyzvedl 18.12. To bych ještě "přežil", ale největší překvapení čekalo naše vnuky, když po rozbalení dárku zjistili že schází kamera, která má být součásti výrobku. Chtěl bych vědět jak to budete řešit.

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den pane Karásku, kamera být v balení ani nemůže. Objednal jste si verzi X5S PRO, což je verze bez kamery. Vaši negativní recenze je tedy velmi nespravedlivá. Model vám samozřejmě můžeme vyměnit za jinou verzi, nebo vám kameru můžeme prodat.

Super rychlí,stránky přehledný,do dvou dnů doručeno.urcite doporučím

ok

Velká nabídka RC modelů i hraček, každý si vybere. Výborné web stránky i odborná rada při osobním odběru.

rychlé dodání,ochota a pomoc při výběru zboží,vřele tento obchod doporučuji

• Komunikácia s klientmi, rýchle dodanie

Super

• cena,kvalita,doba dodání

Zboží mi bylo doručeno včas a vpořádku.

Velice příjemné jednání, profesionalita dodavatele, rychlé doručení. Vřele doporučuji.

Zasláno zboží/model s jinými parametry - bez vestavěného akumulátoru a bez akumulátoru v ovládání, jak ale bylo popsáno na stránkách, místo toho model na baterie a celé balení bez baterií. Ze strany obchodu sice nabídnuta možnost zboží vrátit, nebo dostat slevu 300,- Kc na další nákup, ale jelikož se jednalo o svatební dar, neměl jsem již možnost řesit složitě dál. Navíc i se slevou 300 Kč při počtu potřebných dobijecích baterií (jak mi pán na lince poradil ať si objednám) a se započtením poštovného, by se cena vyšplhala k úplně jiné cenové hladině modelů.

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den, ještě jednou se moc moc omlouváme za způsobené problémy. Nebylo to našim úmyslem. Dobíjecí tužkové baterie jsou v daleko vyšší kapacitě než bývá základní akumulátor, proto ten cenový rozdíl.

Nebyl jsem spojen z důvodu, že jsem objednal modré auto a bylo mi doručeno červené, aniž by mě někdo předtím telefonicky kontaktoval s tím, že modré auto již není, zda by mohli zaslat jiné barevné provedení.

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den pane anonym, ve vaši objednávce není žádný požadavek na barvu. Auto vám samozřejmě můžeme bezplatně vyměnit.

• Ok