• Rychlost a spolehlivost

Rychlost, spolehlivost

S obchodem jsem spokojený. Po objednání přišel email s potvrzením objednávky a balík přišel v pořádku. Za mě bez chyby.

• rýchle vybavenie požiadavky

• Chovají se slušně, komunikují, modely co jsem koupil fungují. Poslední objednávka trvala déle, ale nakonec vše v pořádku.

Nakoupím zde i příště.

• Rychlost, komunikace.

• Velice milý, ochotný a vstřícný pán, který se mnou po telefonu zkonzultoval možnosti k mé poptávce, které jsem opravdu vůbec nerozuměla (dárek pro mého syna).

• Zboží bylo doručeno rychle

Nakupoval som prvý krát.

• Vždy rychlé dodání, zboží došlo vpořádku

reakce obchodu byla pomalejší než PPL, zboží na kterém bylo napsáno křehké leželo v obchodě na zemi opačně , chtěla jsem doručit zboží do zahraničí a obchod mi nevyhověl . řekli mi že to bude drahé- pro mě bylo dražší si pro něj dojet na hranice. Ale obchod mi doporučil ten správný výrobek .

• Nemám žádné zkušenosti, první obědnavka , neruším čekám!

• Velmi rychlé a slušné jednání
    • Dobrá cena
    • Výrobek funguje velmi dobře...jsem spokojený
  • Dobrý den.
    Jediné co jsem se od obchodu dověděl, tak to bylo potvrzení objednávky.
    Do dnešního dne zboží nedorazilo a obchod se neozval.

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den, moc se omlouváme za špatnou komunikaci. Objednal jste si zboží v době, kdy byla vyhlášena inventura, tím tedy došlo ke zpoždění zásilky, neobjednal jste si zboží, které bychom deklarovali jako SKLADEM, zboží je a objednané a čekáme je každým dnem. Prosím o informaci, zda máte o zboží ještě zájem. Každopádně nás vaše negativní recenze mrzí.

Bohužel objednal jsem si vrtulník a jsem velice zklamán.Špatne ovládání časová prodleva mezi ovládáním a vrtulníkem, to mnělo za následek rozbití spodní lyžiny u vrtulníku je prostě neovladatelný a ani návod neodpovídá danému modelu a ovládání.

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den, objednal jste dvourotorový vrtulník, který má vždy trochu horší odezvu, je stabilizován mechanicky. Nemyslím si ale, že by to byla naše vina a důvod k špatnému hodnocení prodejce, spíše by se hodila recenze výrobku nebo obchodu. Určitě bychom spíše doporučili nákup dronu. Model také můžete reklamovat, pokud má ovládání špatnou reakci. Škoda, že jste nás nekontaktoval, nějaké řešení bychom našli.

Rychlé dodání,přijatelné ceny,dobrá komunikace s obchodem

• byli jsme spokojeni s jednáním obchodu jak po telefonu tak při vyřizování objednávky, zboží bylo dodáno v pořádku a bez problémů
    • žádné nevýhody

• Veľmi zlá komunikácia, resp. nekomunikácia
    • Objednaný tovar nedošiel, vraj sa stratil prepravnej spoločnosti, informáciu o tom som musel zisťovať sám
    • Vraj znovu pošlú, poslali neskoro a prišiel ešte neskôr
    • Informácia o položke skladom nepravdivá, len u dodávateľa
    • Nakoniec tovar "skladom" s doručením "nasledujúci deň" objednaný 6.12. došiel posledný pracovný deň pred vianocami 22.12. po viac ako dvoch týždňoch, ale na moj mail už ani nikto neodpovedal, takže som vôbec netušil či doručia alebo nedoručia

Nikdy viac

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den, obávám se, že si pletete obchody, zboží jste si u nás objednal 18.12 odpoledne a bylo vám doručeno na Slovensko hned 22.12. což v předvánočním čase není na zahraniční zásilku špatný výkon.