Obchod byl rychlý, objednávka rychle vyřízena a reklamace také. Spokojenost.

• rychlé dodání Bugs 2

Zatím spokojen - rád bych náhradní baterii i s obalem pro Bugs 2.

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den, náhradní díly i akumulátory dodáváme, stačí nás kontaktovat.

Nedoporučuji, zboží mají údajně skladem( podle stránek). Učinil jsem regulérní objednávku. Po cca týdnu když se nic nedělo jsem obchod oslovil emailem. Bylo mi sděleno že něco z těch objednaných věcí skladem není a hned nabídnuto jestli si místo nových dílů nechci objednat něco z jejich partiovky ( různé poškozené a nekompletní drony).
    Na dodávku dílů čekám doteď.
    Nesolidní jednání jednoznačně nedoporučuji cokoliv u nich objednávat,

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den, pane Braune, nemáte pravdu na webu nepíšeme, že bychom měli zboží skladem. Máme uvedeno, že je skladem na externím skladě (u dodavatele). Dodání podle obchodních podmínek je nejpozději týden od objednání. Máte však pravdu v tom, že se dodávka o něco opozdila. Nabídli jsme vám tedy díly za výhodnější cenu z rozebraného modelu,. Na tento email zatím nemáme odpověď psal jste, že objednáte u jiného prodejce. Pokud byste odpověděl, už by byly díly na vaší adrese.

Situace nás velmi mrzí, je to ale spíše o komunikaci, my jsme vám nedali vědět, že se dodávka o dva dny opozdí za což se omlouváme a vy jste nám zase neodpověděl na email.

Prosím o vyjádření, zda máte o zboží ještě zájem a můžeme jej odeslat, nebo zda máme objednávku definitivně zrušit.

S pozdravem Jakub Sturc - majitel RCobchod.cz

s obchodem jsem byla velmi spokojená. Poradili a s vybraným produktem jsme velice spokojeni, předčilo naše očekávání

• přehledný,informativní a pravdivý

• Dobré ceny
    • Široká nabídka
    • Rychlé vyřízení objednávky

• Vše ok. Kromě toho návodu
    • Návod byl v češtině strašně nečitelný asi dochazela barva v tiskarně. Takže nevím jak dron pořádně nastavit. Jinak nic

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Za návod se omlouváme, samozřejmě vám můžeme poslat návod do emailu nebo lepší poštou. Kdyžtak nás kontaktujte.

Skvělá a rychlá pomoc.

VŽDYCKY ŠPIČKA

• Reklamace

Obdržel vrtulník GT8006 a musím dodat že co slíbil tak bylo splněno, ale po rozbalení tohoto produktu jsem byl velice zklamán.
    Po sestavení a prvním zkušebním letu jsem zjistil že baterie která byla dodána je již v takovém stavu že nejde nabít ani přes profesionální nabíječku pro modeláře, nefunguje zadní vrtule, vypínání off a on na vrtulníku a v poslední ředě RC vysílač nereaguje na přidání a ubrání otáček motoru vrtulníku. Díky těmto zavadám jsem samozřejmě havaroval a poškodil jednu vrtuli rotoru. Proto jsem požádal o reklamaci tohoto produktu. Po vyplnění reklamačního formuláře jsem vše zabalil a ve středu 20.6.2018 poslal na reklamaci na druhý den dopoledne mi již přišel email s tím že mi bude reklamace doručena zpět. Myslel jsem že jen vyměnili kus za kus. Opak byl pravdou moji reklamaci jen přebalili a poslali zpět s tímto vyjádřením.

Způsob vyřízení:
    Reklamace neuznána model nevykazuje zmíněné vady nabíječka nabíjí. Vypínač je funkční lze zapnout. Zadní vrtule je funkční pouze pokud běží hlavní rotory. Model je však po pádu má poškozené ozubené kolečka a vrtule. Není schopen letu. Na mechanické poškození se záruka nevztahuje.

Vůbec nechápu toto rozhodnutí. Nabíječku jsem nereklamoval, pouze baterii a hlavním důvodem reklamace byl vadný RC vysílač který kvůli kterému vzniklo poškození tohoto modelu.

Nedoporučuji Vám zde nakupovat a už vůbec ne modely čínských ,které jsou základem tohoto obchodu. Jsou pochybné kvality, dvojnásobné ceny oproti Čínským e-shopům.

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den, váš model, který jste nám zaslal byl pouze poškozen od pádu, žádná vada výrobku se neprojevila. Již by s vámi měla být domluva, že model pošlete znovu a celou věc ještě prozkoumáme. Z naší strany to vidím jako neuzavřené.

Jinak produkty do našeho eshopu vybíráme již 10 let a prochází pečlivým testováním. Nic pochybné kvality do prodeje nepustíme. Samozřejmě nákupu v Číně konkurovat nemůžeme. V naší ceně započítáno 21% DPH, clo, daň z přijmu, expresní dodání do druhého dne a záruka 24měsíců. Pokud by nám zákony umožnily prodávat zboží bez výše zmíněného, tak je cena podobná jako při nákupu přímo v Číně.

• Rychlost, spolehlivost

Objednávka byla vyřízena a doručena rychle

• Dobrá nabídka modelů
    • Slušné ceny
    • Rychlé doručení

Vstřícný prodejce a výborná komunikace.

Naprostá spokojenost. doporučení výrobku bez ohledu na cenu. Osobní názor.

Pod stromeček jsme našemu synovi chtěli koupit auto na DO. U autíčka, které jsme vybrali bylo uvedeno, že je hodně poruchové a náhradou je DF- Crawler. Tak jsme raději objednali toto. Bohužel autíčko se rozbilo asi po týdnu používání. Tak jsme zboží reklamovali. Obchod nám autíčko odeslal poslední možný den ze zákonné lhůty,ale bohužel úplně jiné a zničené, přestože do mailu poslali protokol s údajem - vyměněno za jiné. Takže opět čas strávený korepondencí s obchodem a zasláno nové autíčko a na jinou adresu než máme bydliště. Když jsme doma rozbalili zásilku bylo v ní úplně jiné autíčko a cca 1500 Kč levnější. Takže opět komunikace s obchodem, kdy jsme je žádali o vrácení peněz, abychom synovi koupili jiné auto. Bohužel obchod naší žádost neakceptoval a na potřetí zasláno správné autíčko, které opět vykazuje známky poruchy, pro které jsme reklamovali první a opět na špatnou adresu.

Reakce obchodu RCobchod

Dobrý den, musím říct, že vaše objednávka přitahuje jednu chybu za druhou.

Určitě u nás není běžná praxe vyřizovat reklamace v poslední den 30ti denní lhůty. Žel některé modely se musí poslat do Německa na posouzení. V tomto případě může vyřízení reklamace trvat i 30 dní. 95% reklamací však řešíme obratem.

Určitě je chyba, že jsme vám poslali více opotřebovaný model než jste poslali k nám. Za tuto chybu se omlouváme, obratem jsme vám zaslali úplně nový výrobek.

Další lidská chyba se stala při posílání balíku, byl žel zaměněn za jiný.

Pokud je nový výrobek opět špatný, můžeme si jej vyzvednout na naše náklady a vše vyřešit k vaší spokojenosti.

Moc se omlouváme za lidské chyby, které nastaly. Když se něco má pokazit, tak pořádně :-( Příslušní viníci, jsou po zásluze potrestáni.

• Rychlé doručení
    • Velký výběr
    • Skvělé ceny
    • Skvělý servis

Velice dobrá komunikace.

Rychlé jednání i reakce v případě ND, které nebyly skladem. S tímto obchodem jsem velmi spokojen, nakupuji u něj pravidelně.

• Cena, rychlost vyřízení objednávky
    • nemám zkušenost