dodávka nekompletní, po slibu o navrácení přestali komunikovat

zkušeností žádné , to byl prověřující nákup , zboží nedorazilo a ani žádné informace nebo zdůvodnění !!!

Po 13ti bezproblémových objednávkách nejsem s poslední objednávkou spokojen.Objednával jsem 3ks. vteřinových lepidel(lahvička za 199kč za kus byla nabízená jako skladem bohužel na skladě je nemají)

Vše mají skladem a při objednání najednou zboží neni a nebude!!!!!!

Doručené zboží je prošlé, po datumu expirace.
    Obchod hraje mrtvého brouka a nechce věc řešit.

Obchod mění dodací služby jak se mu zlíbí, 14dní od objednání a stále nic nepřišlo. Komunikace žádná... toro byla poslední objednávka v tomto eshopu.

• Nepravdivé údaje o dodacích lhůtách, sortimentu, dlouhé a nejisté dodací lhůty.

• Spousta zbozi skladem
    • Bohuzel zbozi i kdyz je na webu skladem, tak po objednani uz skladem neni a ceka se mesic

• Neaktuální stav naskladnění zboží
    • Problémy s vracením peněz
    • Zákaznická podpora jeví minimální aktivitu

Zkrácená verze:
    Objednal jsem a kvůli nedostupnosti zboží, o kterém mě informovali až po platbě převodem, jsem objednávku zrušil. Peníze (3768,-kč) jsem dodnes neviděl, přestože jsem několikrát kontaktoval zákaznickou podporu.

Celý proces:
    Objednal jsem si zboží, které bylo údajně skladem v počtu 3-5ks. Po zaplacení objednávky převodem mi přišla zpráva, že zboží již není skladem a nejbližší naskladnění se očekává za dva týdny.
    Počkal jsem tři týdny a nepřišla jediná zpráva o stavu objednávky. Napsal jsem na zákaznickou podporu, že již nemohu déle čekat (jednalo se o Vánoční dárek) a že objednávku ruším a žádám o vrácení peněz na účet č. ...
    Zákaznická podpora se ozvala se zprávou kde vysvětlovali, že se mi zrovna chtěli ozvat, objednávku ruší a předají podklady ke zpracování účetní.
    Počkal jsem tedy další týden a protože se mi peníze nevrátili znovu jsem kontaktoval zákaznickou podporu. Tentokrát se mi ozvali s tím, že nemohou nic dělat a mojí zprávu přepošlou účetnímu a panu jednateli, aby celou situaci prověřili. Počkal jsem tedy další týden, peníze se mi stále nevrátili a nemám o nich žádné zprávy. Tento obchod rozhodně nedoporučuji.

• Klamavá reklama.

Po zaplacení objednávky bylo obchodem avizováno zdržení dodání o týden, ale ani po 10 dnech nebylo zboží zatím doručeno.

• rc king je velmi nekorektni

• Dodání vadného výrobku

U dodaného tanku po ujetí cca 50-ti centimetrů se zasekl pravý pás. Vzhledem k tomu že byl zakoupen ve slevě a jako poslední jsem ho nereklamoval a vysekané ozubené kolo jsem nahradil. To kolo muselo být vadné (nekvalitní odlitek z slitiny zinku) již z výroby. Toto je už druhá má zkušenost z Vaším e-shopem.

První reakce obchodu: není problém, koupě Rx packu je hotová věc. A tak jsem na jiném místě objednání zrušil. Jenže RCKing si asi předem nezjistil dosažitelnost a dopadlo to blbě. Mrzí mě zbytečné komplikace které nemuseli být.

• Dodnes čekám a je to minimálně tři týdny a NIC, ani zpráva...

• Objednávku mi zrušil obchod z důvodu zboží již nelze sehnat
    • obchod mi do dnešního dne nevrátil peníze přes všechny možné výzvy
    • Komunikace s obchodem velmi špatná
    • Neseriozní obchod i jednání

Nedoporučuji zde nakupovat. Obchod má neseriózní jednání. Peníze si vezme, ale za nedodané zboží již nevrátí.

asi už to zavřeli, telefony neberou a na emaily nereagují

Objednávka dne 28.11., info z obchodu o odeslání zboží 4.12. Dnes 11.12. na uložence stále stav: "Stav zásilky: Očekáváme dodání obchodem". Po telefonátu na rcking je prý problém na uložence, objednávku ruším, nechci dalších 14 dní čekat na zboží.

Pomalý a opakovaně nespolehlivý obchod s vysokými cenami.

není co hodnotit, obchod mi objednávku zrušil tudíž nic nedodal