24.11. jsem telefonicky urgovala doručení zboží. Přislíbeno, že bude doručeno do středy 29.11.2017 a zatím nemám žádnou zprávu!!!!! Jedná se o hračku LEGO City - Honička ve vysoké rychlosti.

Měl to být dárek pro vnoučka,dnes je 25.11 a dárek nikde !!!!!!!

• Zboží nabízené na internetu nemá prodejce k dispozici. Sice se slušně omlouvá, ale tato situace nastala už podruhé.

• Tentokrát jsem vůbec nebyl spokojen,balsa byla špatná,popraskaná a hlavně tak tvrdá,že mi k ničemu není,škoda vyhozených peněz ale mám ponaučení pro příště Spejchal František

Baterie do modlů jsou staré.

Stav zbozi, skoda reci a postovne jsem zaplatil dvakrat

• Bláboly o dodací lhůtě 1-3 dny.Čekám pomalu už 14 dní.

• Neseriozní jednání prodejců po telefonu!!!

Nedoporučuji kupovat s platbou předem !!!

• na údajně skladové zboží čekám měsíc

Klasické klamání zákazníků - bylo uvedeno, že zboží je skladem a dodají ho do tří dnů, pak se ukázalo, že za "skladem" považují to, že je skladem někde u dodavatele, ten ho mezitím vyprodal. "Skladem" by mělo znamenat, že to mají ve svém skladu a zásoby mají tudíž pod kontrolou. Ale jsme v Česku, že....

• Jsou zde nabízeny produkty, které již byly staženy z prodeje ?!

Dosud jsem byl vždy spokojen, až na poslední objednávku.

Chápu, že některé zboží může být vyprodané, ale v tom případě ho odeberu z internetové nabidky. Pozáruční servis mne uvádí do rozpaků co se týče odbornosti servismena.

• Nedostatečná informace, ze zákazník ještě potřebuje něco, aby výrobek fungoval. Pozn. Helium

Při posledním nákupu jsem byl velmi zklamâm přesto,že jsem včas napsal své připomínky k objednávce, nebylo na ně vůbec reagováno a bylo mi později oznámeno, že kolega se zapoměl podívat.. To by se v profesionálním e-šopu nemělo vůbec stát

Objednávka 6. v měsíci. K vyzvednutí na zásilkovně 17. v měsíci. Poněkud dlouhá dodací doba.

Zboží přišlo v otevřené krabičce - vrátil jsem ho.

Na webu možnost objednat, skutečnost po zaplacení objednávka zrušena.Na vrácení peněz čekám !

• Nevím co si mám myslet,před 12 dny jsem si objednal zboží a až na potvrzení objednávky mi po 12 dnech nepřišlo ,žádné vyjádření.Chápu,že třeba zboží není momentálně na skladu , ale alespoň bych čekal nějakou informaci ,že zboží bude za x dní ,nebo že prostě nebude.Bohužel nic.Škoda, zbytečně si kazí reputaci.Předešlé objednávky byly v pohodě.

Zboží, kde bylo uvedeno dodání 1-3 dny zatím nedorazilo ani po 14 dnech. Na emaily nikdo neraguje, na telefon se nedá dovolat a pokud náhodou to někod zvedne, tak komunikace hrozná. Pokud není zrovna zboží k dispozici, může se stát, ale je potřeba o tom zákazníkovi dát vědět.

• dlouhá čekací doba

aby si udělaly svůj názor, zkusit nakoupit

• Široký sortiment
    • Špatná informovanost ó objednávce
    • Dlouhé dodací lhůty i při zboží skladem
    • Opakované problémy při objednávkách