• Zavolali když bylo vše připraveno
    • Není

Objednávka vyřízena rychle a bez problémů.
    Děkuji

Ochota

• Vše skladem a okamžitě k odběru

• vše v pořádku
    • ochotný prodejce
    • zboží přišlo prakticky ihned

Po telefonu poradili, objednáno a do dvou dnů bylo doma.

• Rychlost dodání a pěkné zboží

• super výběr, ceny
    • pomalá komunikace, zavádějící informace o dostupnosti přívěsů

Vybral jsem si přívěs z nabídky s dostupnosti skladem, zaplatil převodem, o 5 dní později mi přišel email o tom, že přívěs už nemají a nebude. Nabídnut mi byl dražší model jiného výrobce, ale po všech stránkách s horšími parametry (snad až na délku přívěsů). Za mně jedno velké zklamání.

• Dobré ceny.
    • Možnost osobního odběru.

• Rychlá a vylborná komunikace s obchodem.

Zboží jsem objednal i přes to že nebylo na skladě a po rychlé komunikaci s obchodem si upřesnili termíny dodání. Výborná komunikace.

• Ochotný a příjemný personál
    • Špatně vyplnění VIN v listu k přihlášení už z výroby, než jsem dostal nový z továrny tak to trvalo přes měsíc.

• Rychlost, ochota.
    • Chtělo by to pobočku blíže Praze.

• Rychlý a profesionální přístup.

• Super komunikace a rychlé dodání

• Velký výběr

Trochu mě mrzelo že mi k dokoupenému příslušenství nedali šrouby.

No zboží přišlo bez návodu bez popisu z kolika částí se skládá. Prohlášení jak se mám o zboží starat atd.No složil jsem to ... Zjistil jsem ,že 2 kusy stojen jsou stejné.Tím pádem jsou jinde příruby.Nelze přišroubovat ke konstrukci vozíku. Dále nevím kam mám přidělat konce kšírů přední strany a zadní strany plachty . Prostě z toho přístupu mi je na ... Samozřejmě jsem psal mail a poslal fotky ,ale žádná odezva ...Prostě prodáno peníze doma a víc nás nezajíma ...

Všichni, s kterými jsem jednal, ať už telefonicky, nebo i osobně při výdeji zboží byli velice ochotní a vstřícní. Výdej zboží byl profesionální a na vysoké úrovni.
    Děkuji.

• Mám jenom dobré zkušenosti jak s eshopem, tak i kamennou prodejnou.
    • Nevýhoda -> nechutný poplatek v případě, že si zboží chcete vyzvednout na prodejně, ovšem někde ho v republice nechtěj.
    • Jako příslušenství a nebo náhradní díl by mělo být automaticky naskladněno ZDARMA a nebo za smbolickou cenu na prodejně.

Určitě doporučuji, na kamenných prodejnách je vše k prohlédnutí, personál ochotný, náhradní díly, příslušenství skladem..nevím co víc si přát.

• široký výběr skladem

• Ochota k reseni situaci
    • CERVENY BLATNICKY!!!!
    • Kdyz jste dementi, a do kosiku si omylem naklikate jen jednu zasterku na blatnik, musite si pak za dalsi postovny objednat tu druhou, az se budete divit, proc vam prisla jen jedna :D