• super výběr, ceny
    • pomalá komunikace, zavádějící informace o dostupnosti přívěsů

Vybral jsem si přívěs z nabídky s dostupnosti skladem, zaplatil převodem, o 5 dní později mi přišel email o tom, že přívěs už nemají a nebude. Nabídnut mi byl dražší model jiného výrobce, ale po všech stránkách s horšími parametry (snad až na délku přívěsů). Za mně jedno velké zklamání.

No zboží přišlo bez návodu bez popisu z kolika částí se skládá. Prohlášení jak se mám o zboží starat atd.No složil jsem to ... Zjistil jsem ,že 2 kusy stojen jsou stejné.Tím pádem jsou jinde příruby.Nelze přišroubovat ke konstrukci vozíku. Dále nevím kam mám přidělat konce kšírů přední strany a zadní strany plachty . Prostě z toho přístupu mi je na ... Samozřejmě jsem psal mail a poslal fotky ,ale žádná odezva ...Prostě prodáno peníze doma a víc nás nezajíma ...

• Nedodržení postupu uvedeného v přijaté objednávce ze strany prodávajícího
    • Změna, Zdražení ceny objednaného zboží ihned po jeho objednávce, ale stejné uvedení, že je v akci ponecháno jako u zboží objednaného

Nedostatečná komunikace o dodání objednaného zboží ze strany prodávajícího

• dobře zpracované webové stránky
    • obchod nekomunikuje

Objednal jsem vozík, který měl být skladem s osobním vyzvednutím. Vzápětí mi přišel automaticky generovaný mail a to bylo vše. Po týdnu jsem tedy objednávku zrušil a opět žádná reakce obchodu.

Zboží zatím nemá, tak nemůžu hodnotit.

• Nulová komunikace
    • Provozují několik eshopů kde jsou různé ceny

Zboží podle webu skladem. Odeslání zboží nejpozději do 3 pracovních dnů. 5 pracovní den píší e-mail jak to vypadá s expedicí. Dnes 11 den od vytvoření objednávky a na email nikdo neodpověděl a zboží také nedošlo. Štěstí, že jsem objednávku neplatil předem.

Nic nedorazilo, nikdo nekomunikuje

Reakce obchodu Ráj Přívěsů

do platebních podmínek jste zadal platba převodem, k tomu Vám do mailu přišly instrukce. Zboží jste nezaplatil. Nechápu, co po nás chcete?

tým Ráj přívěsů

• příjde potvrzení emaile
    • mají webové stránky
    • zboží které mají "skladem" stále nedodali a ani nepředali dopravci
    • dle emailu ho měli do 3 dnů předat dopravci, čekám již 10 den a stále nic
    • na emaily nereaguje, telefonicky jsem si ale předem potvrdil že zboží mají

Reakce obchodu Ráj Přívěsů

Zadal jste individuální dopravu k Vám domů, a že cena bude upřesněna podle vzdálenosti k Vám.
    Jistě pochopíte, že přívěsný vozík za auto nedáme do krabice pro Českou poštu. Nicméně než jsme stihli ustálit datum a cenu, objednávku jste zrušil. Jen tak na závěr - jediný email od Vás je zrušení objednávky.

S pozdravem tým Ráj Přívěsů

• špatná komunikace
    • zboží skladem- není skladem

po čtrnácti dnech bylo oznámeno že na zboží "skladem" si musím počkat protože není skladem. v e-shopu stále jako skladem.

Reakce obchodu Ráj Přívěsů

Omlouváme se Vám za způsobené problémy.

S pozdravem tým Ráj Přívěsů