vše proběhlo v pořádku, rychle, personál ochotný, doporučuji ...

Široký sortiment, rychlé dodání.

• široký sortiment
    • Nedostatečné informace týkající se registrace přívěsu.

• Objednáno přes internet. Přívěs připraven k osobnímu vyzvednutí dle dohody. Obsluha zákazníka na jedničku.

Zde dobře nakoupíte, mají velký výběr přívěsných vozíků všech rozměrů a nosností.

• Veliký výběr všeho na vleky a přívěsy

• Dobrá komunikace, zboží v pořádku
    • Dobré ceny.

• Rychla komunikace
    • vstricnost

Zbozi je stale na ceste, protoze chci neco extra.

• Pod několika e-shopy prodávají ND k vozíkům, které jinde nemají
    • Koupíte si dražší blatník na vozík Brenderup a pošlou Vám univerzál, který na vozík nepasuje a musíte ho dodělávat- tedy dovrtat si díry, ale i tak tam šel jen tak - tak. Reklamovat nemá cenu, protože poštovné a starosti za to nestojí.
    • Na netu nabízí zboží, které reálně již asi 2 roky nemají a nikdy už nebude.
    • Na e-mail proč se tak stalo nereagují.

• Bez problémů
    • Vstřícná komunikace ze strany obchodu

Odstrašující recenze některých zákazníků. Ale já problém neměl, dostal jsem co jsem si objednal. V rozumném termínu dopravy. Za mne bez problémů.

• Nedodržení postupu uvedeného v přijaté objednávce ze strany prodávajícího
    • Změna, Zdražení ceny objednaného zboží ihned po jeho objednávce, ale stejné uvedení, že je v akci ponecháno jako u zboží objednaného

Nedostatečná komunikace o dodání objednaného zboží ze strany prodávajícího

• V Brně nelze platit kartou.

Nakupoval jsem v Olomouci. Prodejce naprosto skvělý a vstřícný. Ve všem byl nápomocen a ve všem vyhověl. Jak po telefonu při výběru a dotazech, tak i pak na místě, když mi sestavil vozík, ale na místě jsem se rozhodl pro jiný vozík z jiné jejich pobočky. Na druhý den bylo vše připraveno a vyřízeno. Skvělá práce - doporučuji.

• dobře zpracované webové stránky
    • obchod nekomunikuje

Objednal jsem vozík, který měl být skladem s osobním vyzvednutím. Vzápětí mi přišel automaticky generovaný mail a to bylo vše. Po týdnu jsem tedy objednávku zrušil a opět žádná reakce obchodu.

Pobočka v Chrudimi je skvělá. Poradí, pomůže, vyjde vstříc. Skvělý personál s osobním přístupem.

• nejlevnější cena co jsem našel
    • je uvedena adresa: Radim 83, Luže, 538 54, Ale přitom výdejní místo je úplně jinde, doporučuji uvést GPS souřadnice, nejsem místní, samá uzavírka, takže jsem bloudil a bloudil dost dlouho
    • v popisu deklarují ocelové blatníky, ale prodávají plastové
    • obrázek vozíku s přídavným kolečkem je matoucí, základní prodej je totiž bez kolečka, to se snadno přehlédne a pak při vyzvednutí jste nemile překvapeni, že kolečko vlastně není dokoupeno
    • Nadpis "přídavné zařízení", takto formulováno je dost matoucí. Proč není uvedeno "nutno dokoupit" ..... například.

No už snad ani NE

• Pobočka má otevřeno pouze v pracovní dny, kdy se tam třeba zákazník jako já není schopen z časových důvodů dostat.

Pobočka Luže: Velice ochotný a vstřícný personál. Poradí, pomohou, ve všem se snaží vyjít vstříc a naleznout vhodné řešení pro zákazníka.

Zboží zatím nemá, tak nemůžu hodnotit.

Super jednání, vše funguje naprosto bezchybně

• Velký výběr a rychlé vyřízeni

• Nulová komunikace
    • Provozují několik eshopů kde jsou různé ceny

Zboží podle webu skladem. Odeslání zboží nejpozději do 3 pracovních dnů. 5 pracovní den píší e-mail jak to vypadá s expedicí. Dnes 11 den od vytvoření objednávky a na email nikdo neodpověděl a zboží také nedošlo. Štěstí, že jsem objednávku neplatil předem.