• I když velikost byla max. 46-50, podkolenky se nedaly nasunout ani na ruku mé ženy. Proto jsem zásilku vrátil.

Už si nebudu objednávat. E shop není aktualizovaný .

Reakce obchodu RÁJ PONOŽEK

Dobrý den, tato recenze nás velice mrzí. Aktualizaci skladu máme nastavenou každou hodinu. Bohužel mezi tím se může stát, že poslední kusy objedná více lidí. U každé kategorie máme navíc nastaveno ponížení o cca 5ks, tak aby k tomuto nedocházelo moc často. Lépe to už nastavit neumíme. Vždy se snažíme vyprodané zboží nahradit podobným zbožím, tak aby jsme nemuseli zboží z objednávky mazat. Za komplikace se omlouvám. Humňal

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Pomalé odeslání zboží. V dnešní době neodeslat běžný balíček druhý den je špatně

Reakce obchodu RÁJ PONOŽEK

Dobrý den, Vaše objednávka byla vyřízena naprosto v pořádku. Odeslali jsme jí v uvedeném termínu a to do dvou pracovních dnů, tak jak píšeme na webu a to velmi viditelně. . Recenze na heurece slouží hlavně proto aby si zákazníci předávali důležité informace. Ta Vaše je v tomto případě nepodstatná. Před uskutečněním objednávky je potřeba si pečlivě číst uvedené informace... Odeslat objednávku přijatou v 15 hod je nemožné. Dopravci si pro balíčky jezdí v poledne a tak dále.... Hezký den přeji hodně úspěchů s dodáním objednávky ihned. Humňal.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Vrácení zboží platí kupující a nelze odeslat přes zasilkovnu

Reakce obchodu RÁJ PONOŽEK

Dobrý den paní Miková, za Vaší nespokojenost se omlouvám, je to ale tím že u nás se snažíme udržet nejnižší ceny za zboží na internetu. Také se snažíme našim zákazníkům všemožně vyhovět a odměňovat je slevami, dárkem, nebo dopravou zdarma, to vše naší zákazníci dostávají jednou měsíčně na eamil. Možnost vrácení zboží zdarma není běžné ani automatické. Zavedli to pouze takové ty nejmenované nadnárodní společnosti, které to musí dotovat. I proto jsou dodnes takové firmy v mínusech. Opravdu to klíč k úspěchu není... Obchodní podmínky máme nastaveny běžně jako velká většina eshopů a není složité se předem informovat jak takový nákup u nás asi proběhne... Vše je popsané v odkazu s názvem Výměna a Vrácení zboží v 6 krocích. Hezký den přeji, Humňal.

• Položky které jsou označeny jako skladem ve skutečnosti nejsou a budou dodány s poměrně velkým zpožděním.

Reakce obchodu RÁJ PONOŽEK

Dobrý den, stav skladu se nám aktualizuje každou hodinu, je možné, že se mezi tím něco vyprodá. Bohužel se také běžně stává, že stav skladu nesedí a něž se na chybu přijde, tak nám zboží na webu svití jako dostupné. Za Vaší nespokojenost se omlouvám. Humňal Aleš

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Již jsem napsal...problémy s výměnou za menší velikost..

Reakce obchodu RÁJ PONOŽEK

Dobrý den, pravidla výměny jsou u nás běžné jako u většiny prodejců, tedy, že si zákazník platí výměnu za jinou velikost sám. Odstoupení od smlouvy a vytvoření nové objednávky s jinou velikostí bohužel nepovažujeme za problém. Za vrácené zboží Vám pošleme peníze na účet společně s dobropisem a s novou objednávku pošleme novou fakturu, na kterou běží patřičná lhůta pro odstoupení od smlouvy. Se zákazníkem jsme nakonec našli řešení a vše se vyjasnilo. Hezký den, Humňal.

• Velikosti nesedi. Mam velikost 39 (objednala jsem 39-42) a patu mam az nekde u kotniku

• Kromě ponožek všechno z Polska

• Objednane zbozi jeste nedorazilo…

• Pyžamo - kalhoty mají blbý střih. Táhnou v rozkroku, materiál určitě nebude bavlna, která je deklarovaná. Nejspíš polyester. Za ty peníze prostě hrůza.

• Velikost ponožek neodpovídal standardu

Poslali podkolenky o 3 cm větgší, než jsem si objednal.
    Ne o jedno číslo, ale o 3 čísla větší, a to všechny tři páryx.
    ABSOLUTNĚ NESPOLEHLIVÝ.
    "Rájponožek" přejmenovat na "Pekloponožek".