obchod otravuje dotazníkem

• Ponožky nebyly vůbec zdravotní, jak bylo inzerováno, nebyly s jemným svěrem lemu.

Ponožky nebyly vůbec zdravotní, jak bylo inzerováno, nebyly s jemným svěrem lemu, jak jsem chtěl a objednal.

Velké zklamání. Manželovi ponožky při prvním použití měly díru na palci, moje ponožky při prvním použití povolily natolik, že na konci dne sami klouzaly dolů.

Reakce obchodu RÁJ PONOŽEK

Dobrý den, nekvalitní výrobek za Vás vždy rádi vyřídíme u výrobce, vše se dá lehce vyřešit. Nepovedený kus ponožek se bohužel do prodeje občas dostane. Prosím, neberte to jako chybu obchodu. Děkuji Humňal

Stejne ponozky i pres oznaceni stejnou velikosti byly ruzne velke. ☹️

• Velký výběr zboží
    • Celkem rozumné ceny
    • Dlouhá doba dodání.
    • Nemožnost výběru dopravy

Nakupoval jsem zde poprvé, zboží bylo skladem, tak jsem objednal, zarazila mě doprava od 1500,- Kč zdarma. Dnes je běžné doručení zdarma od 500,- Kč, i tak jsem objednal zboží bylo skladem. Při odesílání zboží jsem neměl možnost volby dopravy krom České pošty a tím to začalo. Po objednání, žádný pohyb zásilky zásilka se předala na svozové depo a od té doby nic. Až po opakované urgenci mi bylo zboží po 12 ti dnech doručeno. Velice smutný zážitek... A to si tento eshop napíše na svůj web přátelský eshop České pošty. Jen pro doplnění objednal jsem podobné zboží i u konkurence a světe div se ale druhý den po objednání jsem měl doma. (PPL) Je velkou škodou, že eshop v této nelehké době přichází zbytečně o své klienty.

Reakce obchodu RÁJ PONOŽEK

mrzí nás Vaše negativní recenze, ale Vaše objednávka byla předána dopravci do 4 pracovních dnů. V předvánočním čase se bohužel doba odeslání opravdu prodlužuje a tento rok o to více když byly zavřené kamenné obchody.
    Bohužel poté už nemůžeme ovlivnit dobu dodání u dopravce České pošty...
    Nabízíme zaslání i přes Zásilkovnu nebo dopravce GLS ( kterého jsme bohužel museli na chvilku stopnout, jelikož měli Stop stav balíčků ) .
    I tak děkujeme za reakci, s pozdravem Ráj ponožek.

• Ponožky jsou pěkné, ale kupoval jsem je v sekci protiskluzové ponožky a nic protiskluzového na nich není. Nákup tedy vůbec nesplnil svůj původní záměr.

Ponožky jsou nesprávně nabízeny v sekci protiskluzové ponožky.

• Nemohu hodnotit zboží, které nemám a už ani nechci.

obchod proběhl v pořádku

• Uvedeny popis u výrobku nebyl pravdivý

Kloboukova gumicka kterou jsem obdržela měla mi 1mm a ta co přišla měla 0,7 mm

• Nedohledná doba dodání.

• Prosil jsem mailem o výměnu špatně zadané velikosti, vše potvrzené, ponožky přesto dorazily v původní objednávce.

Špatná komunikace ze strany obchodu. Snažili se to nakonec zachránit, bohužel pozdě.

Šizení zákazníka dárkem navíc při určitém nákupu! Když jsem tam volala kde mám ponožky navíc, tak mi oznámili, že akce už se nekoná, přitom v den nákupu vím na 100% že akce ještě byla na jejich uvítacím baneru! Škoda, nakupovala jsem tam už víckrát a né za malé částky. Asi nepotřebují stálé zákazníky.

Reakce obchodu RÁJ PONOŽEK

Na základě telefonického hovoru jsme si vysvětlili, že objednávka přišla několik dní po ukončení akce ponožky zdarma. Tyto akce se dělají především pro stálé, spokojené zákazníky Ráje Ponožek. Opravdu je nám líto Vaše nespokojenost, ale za Vaší nepozornost neručíme. Hezký den přeji...

• Zboží vystavené na webových stránkách nebylo dostupné. Nabízené varianty byly podstatně zdraží.

Objednávala jsem si 2 druhy ponožek...poštovné 80,- Kč. U jednoho druhu měl obchod špatně nastavený druh ponožek s objednacím číslem. Objednala jsem si Mix A, ale inter.obchod mi dal do košíku Mix G...musím napsat, že jsem na to nepřišla, protože v košíku jsem viděla druh, který jsem si objednala. Obchod v době objednávky neměl Mix G žádným druhem ponožek obsazen. Ráj ponožek mi poslal škaredé ponožky za 261,-Kč, které měl označen jako Mix F a které asi nemůžou prodat. Po mém upozornění do Mix G dodali obrázek škaredých ponožek, které mi dodali a začali ze mě dělat blbce, že jsem si je objednala. Škaredé ponožky jsem vrátila za 55,-Kč poštovného a chtěla původně vyměnit, ale když jsem viděla jak obchod není ochoten při výměně zaplatit ani další poštovné za jejich chybu, jsem od obchodu odstoupila. Dokonce jsem dostala doporučení at si tyto škaredé ponožky nechám , dám je někomu na vánoce a znovu udělám další objednávku se správným číslem.

Reakce obchodu RÁJ PONOŽEK

Dobrý den, v tomto případě nedošlo k žádnému pochybení ze strany naší administrace, ale v nepozornosti zákaznice při nakupování na našem shopu. Snažil jsem se Vám v pěti mailech vysvětlit, že náš eshop bohužel neumí párovat fotku s variantou a tuto funkci nelze nijak aplikovat. Tudíž to může být matoucí když se v košíku ukazuje stále úvodní fotka. Nicméně opakuji, že na faktuře a na výpisu potvrzení objednávky je jasně a srozumitelně vidět Vámi objednaný mix G. Na základě těchto informací v databázi vaší objednávky byl odeslaný mix G a proto nemáte nárok na bezplatnou výměnu zboží. Spokojenost našich zákazníků je pro nás důležitá a proto jsme specifickému zákazníkovi jako jste Vy nabídli levnější dopravné a snažili se vyhovět. S pozdravem a přáním hezkého dne Humňal Kamil, majitel obchodu.

Dlouhá doba dodání a dárek (síťovka)nedodáno.

Dobrý den.

Omlouvám se za zpoždění v dodání objednávky. Nebyla kompletní a chybějící produkt jsme doobjednávali.
    Jinak co se Dárku týká, tak Vaše objednávka se na akci nevztahovala, jelikož Vaše objednávka byla vytvořena dva dny po ukončení AKCE SÍŤOVKA ZDARMA.

www.rajponozek.cz

• již nejméně potřetí došlo k tomu, že objednané zboží, byť na webu obchodu bylo označené jako "na skladě", nakonec z důvodu jeho chybění internetový obchod nebyl schopen dodat, čili objednávka byla nekompletní.

nevýhoda obchodu viz výše, nicméně vrátí peníze. takže obchod je pro ty zákazníky, kterým nevadí, že jejich objednávka nebude kompletně vyřízena a budou si muset zboží doobjednat jinde. Proběhne objednávka, následně je potvrzena, zaplatíte a pak obchod sdělí, že nějaké zboží z objednávky nemá.

• neposlali ty barvy ponožek,které jsem objednal !

Ponožky se po jednom dni nošení úplně rozsypaly. Samá dírka.

Dobrý den.
    Pokud se na zboží objevila jakákoli i drobná vada, můžete zboží reklamovat u nás nebo přímo u výrobce...viz naše obchodní podmínky.
    Zboží můžete bez udání důvodu také vrátit, viz:
    Pošlete doporučeně zpět na naší adresu a my Vám vrátíme peníze.
    Myslím že ponožky VoXX jsou kvalitní ale chyba se může stát a Vaše hodnocení nás hodně mrzí...
    mail: [email protected]
    tel. 736 738 755

• Bylo by dobré, kdyby jste objednané zboží dodali!!!

Dobrý den.
    Omlouvám se za zpoždění. Vaše zboží bylo vyprodané, ale již je naskladněno a v pondělí 27.11. odesíláme.
    V den odeslání dostanete také zprávu o odeslání.
    Ještě jednou se omlouvám.